Fot. IG: @krzysztof_ibisz_official
O TYM JEST GŁOŚNO

Krzysztof Ibisz zostanie ojcem! Wraz z żoną ogłosili radosną nowinę!

„Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy”, czytamy

Karol Sowa 5 czerwca 2022 19:30
Fot. IG: @krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz po raz kolejny zostanie ojcem! Niedawno wraz z żoną zamieścili na Instagramie piękne zdjęcie. Widać na nim, że Joanna Ibisz ma na nim powiększony brzuszek. Jak wiadomo, ulubiony prezenter Polsatu ma już dwóch synów: Maksymiliana oraz Vincenta. 

Krzysztof Ibisz oraz Joanna Ibisz zostaną rodzicami! 

Pod zdjęciem, jakie zamieściło małżeństwo możemy przeczytać: „Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy❤️”. Jest to dla nich bardzo ważny moment. Przypomnijmy, że para wzięła ślub w połowie sierpnia 2021 roku.  

Obserwatorzy prowadzącego Taniec z Gwiazdami podzielają jego szczęście. W komentarzach nie brakuje pięknych słów. „Gratulacje, co za wspaniała informacja! Jak najwięcej zdrówka w tym wspaniałym okresie”, „Najserdeczniejsze gratulacje dla przyszłych rodziców.”, „O, cudzie... trwaj! Jak pięknie, gratulacje!”, czytamy. Pojawiły się również ciepłe słowa od wielu znanych osób. „Gratulacje ❤️ piękna wiadomość”, napisała Małgorzta Rozenek-Majdan. Pojawiły się również gratulacje między innymi od Kasi Cichopek, Katarzyny Zielińskiej, Joanny Koroniewskiej czy Agnieszki Włodarczyk

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Siostra księżnej Kate, czyli Pippa Middleton jest w ciąży!

Krzysztof Ibisz, Joanna Kudzbalska, 25.10.2021 

Krzysztof Ibisz, Joanna Kudzbalska
Fot. TRICOLORS/East News

Krzysztof Ibisz, Joanna Kudzbalska, 24.11.2021

Krzysztof Ibisz, Joanna Kudzbalska
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Kim jest Joanna Ibisz? 

Joanna Kudzbalska-Ibisz pochodzi z Wrocławia. Popularność przyniósł jej udział w drugiej edycji programu Top Model. Miała wtedy 19 lat. W telewizyjnym show wyznała, że w dzieciństwie zmagała się z jąkaniem, przez co miała zaniżone poczucie własnej wartości. „To strasznie utrudnia życie. Widziałam jak odbierają mnie inni, że nie umiem się wysłowić. Jąkanie jest taką chorobą lęku przed ludźmi, bo jak się jest samemu, to się nie jąkasz do lustra jak rozmawiasz, tylko jak idziesz do innych”, mówiła. Kiedy nabrała odwagi, poszła na terapię, która pomogła jej pokonać swoje bariery. „Ciężko było mi się w ogóle do kogokolwiek odezwać. Mówiłam bardzo szybko, jąkałam się, połykałam wyrazy, sylaby”, mówiła w programie. Terapia sprawiła, że Joanna Kudzbalska-Ibisz z czasem nauczyła się pokonywać swoje blokady. Światem mody zaczęła się interesować, kiedy była jeszcze nastolatką. Zdecydowała, że weźmie sprawy w swoje ręce i zacznie spełniać marzenia. Jak się później okazało, odnalazła się w programie jak ryba w wodzie. „Dziewczyna ma energię, to co powinna mieć modelka, osobowość”, mówił projektant oraz juror programu, Dawid Woliński. Natomiast Karolina Korwin-Piotrowska wyznała: „Z rozkoszą się Ciebie słucha”. Uwagę jurorów zachwyciła zarówno jej uroda, jak i determinacja oraz osobowość. Joanna trafiła do półfinału programu- zajęła wtedy czwarte miejsce. Program otworzył jej drzwi do świata mody. Do dnia dzisiejszego zajmuje się modelingiem. Dostawała wiele propozycji. Wyjeżdżała do Niemiec, Chin, miała sesję w Paryżu, Londynie, a nawet Mediolanie.    

Żona Krzysztofa Ibisza nie tylko zajmuje się modelingiem. Bardzo lubi podróżować. Każdą wycieczkę dokumentuje na swoim profilu na Instagramie. Możemy zaobserwować, że była między innymi w Grecji, we Włoszech, w Portugalii, Francji czy Meksyku. Joanna Kudzbalska-Ibisz skończyła studia medyczne we Wrocławiu. Na rok wyjechała również na międzynarodową wymianę studencką w Barcelonie. Dzisiaj jest zarówno modelką, jak i lekarką w jednym z warszawskich szpitali powiatowych. Od jakiegoś czasu prowadzi na Instagramie również swój zawodowy profil i dzieli się poradami, dotyczącymi zdrowia. Szczególnie pasjonuje się Medycyną Stylu Życia, która jest popularna na zachodzie. 

Przyszłym rodzicom składamy najszczersze gratulacje!

ZOBACZ TEŻ: Syn Kazimierza Kutza w poruszających słowach opowiedział o relacji z ojcem…

Krzysztof Ibisz, 29.05.2022 KONCERT FUNDACJI POLSAT - JESTESMY DLA DZIECI 

Krzysztof Ibisz
Fot. VIPHOTO/East News

22.10.2021, Joanna Kudzbalska

Joanna Kudzbalska
Fot. Jakub Kaminski/Dzien Dobry TVN/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.