Pippa Middleton i James Matthews
Fot. David M Benett/Dave Benett/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Siostra księżnej Kate, czyli Pippa Middleton jest w ciąży!

Wzięła udział w Platynowym Jubileuszu!

Karol Sowa 5 czerwca 2022 18:30
Pippa Middleton i James Matthews
Fot. David M Benett/Dave Benett/Getty Images

Pippa Middleton oraz jej mąż James Matthews czekają na kolejne dziecko. Na świat przyjdzie ich trzecia pociecha! Siostra księżnej Kate pojawiła się Platynowym Jubileuszu i wyglądała zjawiskowo! Jej ciążowy brzuszek zwrócił największą uwagę. Pomimo wielu fotoreporterów, nie czuła skrępowania. 

Pippa Middleton oraz jej mąż James Matthews spodziewają się trzeciego dziecka 

Małżeństwo stara się unikać blasku fleszy. Jednak biorą udział w uroczystościach, które są organizowane przez rodzinę królewską. Wczoraj mogliśmy zauważyć siostrę księżnej Kate przed Pałacem Buckingham. Wraz z wszystkimi świętowała Platynowy Jubileusz. Była ona ubrana w zieloną sukienkę z jedwabiu. Cała stylizacja podkreślała brzuszek ciążowy. Na zdjęciach widać promienny uśmiech Middleton. Przypomnijmy, że aktualnie małżeństwo ma dwójkę dzieci: 4-letniego Arthura oraz roczną Grace.

Pippa Middleton
Fot. Chris Jackson - WPA Pool/Getty Images

Pippa Middleton, James Matthews
Fot. Karwai Tang/WireImage

ZOBACZ TEŻ: „Byłem gotowy przekopać pół świata, żeby zdobyć jej numer”. Oto historia miłości Wojciecha i Agnieszki Amaro

Jaki był lub Pippy Middleton i Jamesa Matthewsa? 

Jak wiadomo James Matthews oświadczył się siostrze księżnej Kate w lipcu 2016 roku, w czasie podróży po północnej Anglii. Podarował wtedy swojej ukochanej pierścionek zaręczynowy wart aż 200 tysięcy funtów! Wybranek siostry Kate jest biznesmenem oraz kierowcą rajdowym. Uroczystość zaślubin odbyła się 20 maja 2017 roku w kościele świętego Marka w Englefiels, który położony jest 80 kilometrów od Londynu! Żona księcia Williama była wtedy na ślubie świadkową. Natomiast przyjęcie odbyło się w ogrodzie posiadłości rodziny Middletonów. Zaproszono wtedy aż 250-400 gości. Przypomnijmy, że książę George doręczył państwu młodym obrączki w trakcie ślubu, a księżniczka Charlotte była druhną swojej cioci. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mickey Rourke i Carré Otis - poznali się u szczytu sławy, razem omal nie poszli na dno

Życzymy dużo szczęścia oraz zdrowia!

Pippa Middleton, James Matthews
Fot. Kirsty Wigglesworth - Pool/Getty Images

Pippa Middleton, księżna Kate
Fot. Karwai Tang/Getty Images

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.