James Matthews, Pippa Middleton
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

To on skradł serce młodszej siostrze księżnej Kate. Kim jest James Matthews?

Olga Figaszewska 25 kwietnia 2017 15:15
James Matthews, Pippa Middleton
Fot. East News

James Matthews i Philippa Charlotte Middleton zaręczyli się w ubiegłym roku. Dzień ślubu zbliża się wielkimi krokami. Kim jest mężczyzna, który skradł serce siostry księżnej Kate? Co o nim wiemy?

Odkąd para pokazała się razem publicznie po raz pierwszy, narzeczony młodszej siostry Kate wzbudza ogromne zainteresowanie kolorowej prasy. Jednak do tej pory, zakochanym udawało się chronić prywatność. Pippa i James poznali się już w 2012 roku, ale nic nie przesądzało o tym, by los miał połączyć  ich ścieżki. Dopiero po kilku latach nawiązało się między nimi pewne uczucie.

Zobacz też: „Nic nie może przygotować cię na to przytłaczające doświadczenie”. Księżna Kate o byciu matką

Kim jest James Matthews?


Matthews to 41-letni milioner, który swoją karierę rozpoczynał jako kierowca rajdowy w międzynarodowych wyścigach samochodowych. Brytyjskie media już okrzyknęły go jednym z najprzystojniejszych mężczyzn na wyspach brytyjskich. James uczęszczał do płatnej szkoły Uppingham w Rutland (33 tys. funtów rocznie). W latach dziewięćdziesiątych dwukrotnie otrzymał tytuł mistrzowski w Brytyjskiej Formule Renault i Europejskim Pucharze Formuły Renault. Dziś jest znanym przedsiębiorcą, szefem grupy Eden Rock.Wiadomo, że jego rodzice są właścicielami luksusowego hotelu, który znajduje się na wyspie Saint-Barthélemy. Z pewnością jest doskonałą partią dla siostry księżnej. Z dom wyniósł przykładne wychowanie. Przez lata, dzięki rozsądnym inwestycjom i odpowiednim wyborom ścieżek kariery, zwiększył swoją wartość. W ubiegłym roku jego majątek wyceniono na 2 miliardy funtów.

Pippa przeprowadziła się już do willi ukochanego w zachodniej części Londynu (nieruchomość wycenia się na 17 mln funtów), w której mieści się sala gimnastyczna, podziemne kino, winda, pokój dla służby jak i 6 sypialni.

Z ukochaną połączyły go wspólne pasje, przede wszystkim, zamiłowanie do sportów. Para bierze udział w maratonach. Uczestniczyli w wyścigu Bikebeiner w Norwegii, który ukończyli po 6 godzinach czy charytatywnych wyścigach rowerowych w Londynie. Oboje kochają jeździć na nartach i są fanami tenisa.  

Zobacz też: „Szybko przekonała się, że nie będzie kobietą jego życia’’. Niezwykła historia miłości Elżbiety II i księcia Filipa

Ślub Pippy Middleton i Jamesa Matthewsa

Złośliwi spekulują, czy ślub Pippy przebije królewską uroczystość Kate? Na pewno, nie będzie miał takiej rangi, ale na pewno nie zabraknie mu królewskiego rozmachu. Matthews oświadczył się w lipcu ubiegłego roku, w czasie podróży po północnej Anglii. Swojej ukochanej podarował imponujący pierścionek zaręczynowy wart 200 tys. funtów.Ślub odbędzie się już niedługo, 20 maja w kościele świętego Marka w Englefield, położonym 80 km od Londynu. Nie wiadomo, kto zaprojektuje sukienkę Pippy i czy to księżna Kate będzie jej świadkową. Przyjęcie weselne będzie miało miejsce w ogrodzie posiadłości rodziny Middleton. Zaproszonych będzie na nie około 350-400 gości. Pojawiły się plotki, że panna młoda stara się zrobić wszystko, by na ślubie nie zjawiła się Meghan Markle, czyli dziewczyna księcia Harry’ego. Boi się, że aktorka skradnie uwagę mediów w ten szczególnym dla niej dniu. Wieczory panieński i kawalerski już się odbyły. Pan młody wybrał się w marcu na męski wyjazd na narty, z kolei Pippa zabrała przyjaciółki (w tym siostrę) do Francji.

Na ceremonii pojawią się  książęta William i HarryKsiążę George przyniesie obrączki w trakcie ślubu, a księżniczka Charlotte, będzie druhną swojej cioci.

Polecamy też: Dlaczego księżna Kate tak często nosi kapelusze? Jest to związane z...

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?