Kate Middleton, Pippa Middleton, siostry Middleton
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Najbardziej wpływowe siostry świata? Zdradzamy sekrety intymnej relacji księżnej Kate i Pippy Middleton!

Konrad Szczęsny 26 kwietnia 2017 06:00
Kate Middleton, Pippa Middleton, siostry Middleton
Fot. East News

Dzieli je ponad 1,5 roku, jeśli chodzi o wiek. Księżnej Kate nie trzeba nikomu przedstawiać, ale młodszą siostrę, która stoi w cieniu żony księcia Williama, już owszem. Tym bardziej, że media coraz częściej i natarczywie pytają, kim jest naprawdę Pippa Middleton? Poznajcie tajemnice tej wyjątkowej siostrzanej relacji.

Polecamy też: „Nic nie może przygotować cię na to przytłaczające doświadczenie”. Księżna Kate o byciu matką

Kim jest Pippa Middleton?

Pippa to młodsza siostra księżnej Kate. Urodziła się 6 września 1983 r. Pomiędzy nią i Katarzyną jest zatem ponad 1,5 roku różnicy, biorąc pod uwagę metrykę. Jednak panie mogą również pochwalić się młodszym bratem Jamesem (urodzonym w 1987 r.), który raczej stroni od błysku fleszy i poświęca się karierze businessmana. Pippa, podobnie jak siostra, odebrała staranne wykształcenie. Ukończyła literaturę angielską na Uniwersytecie w Edynburgu (Kate jest natomiast absolwentką wydziału historii sztuki na University of St Andrews w Fife). Między paniami jest jeszcze więcej podobieństw: poza tak oczywistymi, jak wygląd, postura czy nienaganny styl, warto również wymienić to, jak postrzegane są na zewnątrz. I tak w 2012 r. tygodnik „Time” umieścił je na liście 100 najbardziej wpływowych osób na świecie. Oczywiście Kate aktywnie wspiera młodszą siostrę w planowaniu ślubnej uroczystości, która odbędzie się 20 maja 2017 r. 

Polecamy też: Niebawem ślub Pippy Middleton. Czy pobije królewskie wesele swojej siostry?

Relacja Kate i Pippy Middleton

Obie dorastały, wraz z bratem Jamesem. Często podkreśla się, że tata rozpieszczał ich i zapewniał wszelkie rozrywki. Cała trójka uczęszczała również do Marlborough College, w którym... grali w hokeja! James, brat słynnych sióstr, był nawet kapitanem drużyny. Co ciekawe, ich relacja nie zmieniła się aż tak bardzo, nawet gdy Kate poślubiła księcia Williama. Nadal spędzają każde wakacje na jednej z najpiękniejszych karaibskich wysp, czyli Mustique. Widywani są również w trakcie turniej Wimbledonu, gdy podziwiają rozgrywki na trybunach, najczęściej w towarzystwie księcia Williama. Mówi się, że obycie sióstr Middleton wynika z wychowania przez matkę Carole, która słynie z nienagannych manier. Zagraniczni obserwatorzy podkreślają nawet, że panie tworzą swoiste trio, które pozostaje wierne swoim ideałom i etykiecie i mają na tyle podobny styl, że swobodnie mogą wymieniać się elementami garderoby!

W rozmowie z NBC w 2014 roku Pippa mówiła o swojej rodzinie: „Możemy być normalni, gdy ze sobą przebywamy, a to trzyma nas w ryzach”. O wyjątkowej więzi z Kate powiedziała natomiast: „Mamy z siostrą wyjątkowo normalne relacje, jesteśmy bardzo blisko, wspieramy się wzajemnie i rozumiemy niemal bez słów”, podkreśliła.


Wśród „normalnych” rzeczy, o których zawsze ze sobą rozmawiają, jest ich życie miłosne. Kiedy Kate zaczęła spotykać się z Williamem w 2007 roku, Pippa przez jakiś czas miała ograniczony kontakt z siostrą. Na szczęście trwało to dosyć krótko, ale mówi się, że Kate zrozumiała wówczas, jak ważne jest zachowanie dobrych relacji z najbliższą rodziną, w tym z ukochaną siostrą. Teraz to księżna Cambridge odegra rolę, którą Pippa odegrała w 2011 r. - będzie świadkiem na jej ślubie 20 maja 2017 r.

Polecamy też: To on skradł serce młodszej siostrze księżnej Kate. Kim jest James Matthews?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.