Księżna Kate i książę William w Polsce, Andrzej Duda i Agata Duda, śniadanie w Belwederze
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Książę William i księżna Kate zjedli uroczyste śniadanie z parą prezydencką. O czym rozmawiali?

Gabriela Czernecka 20 lipca 2017 12:02
Księżna Kate i książę William w Polsce, Andrzej Duda i Agata Duda, śniadanie w Belwederze
Fot. East News

Brytyjska para książęca przebywa obecnie w Niemczech. Księżna Kate i książę William zanim opuścili nasz kraj, zjedli uroczyste śniadanie z parą prezydencką. Śniadanie odbyło się w Belwederze, gdzie podczas wizyty w naszym kraju nocowali księżna Kate i książę William. Poranne spotkanie odbyło się jedynie w cztery oczy. O czym rozmawiała książęca para z parą prezydencką?

Polecamy: Podawać rękę czy się ukłonić? Jak witać się z brytyjską rodziną książęcą? Poznaj zasady protokołu królewskiego!

Uroczyste śniadanie w Belwederze

Zdjęcia z uroczystego śniadania w towarzystwie pary prezydenckiej udostępniła do powszechnej wiadomości Kancelaria Prezydenta RP. Na fotografiach widać, że spotkanie przebiegło w pozytywnej i przyjacielskiej atmosferze. Zarówno brytyjskiej parze książęcej, jak i polskiej parze prezydenckiej uśmiechy nie schodziły z twarzy. 

Przeczytaj także: Sekret księżnej Kate i księcia Williama wyszedł na jaw! W trakcie wizyty w Polsce mieli tylko jedną zachciankę. Jaką?

 

Tego poranka księżna Kate zaprezentowała się w chabrowym płaszczu od Catherine Walker, z kolei Agata Duda wybrała dla siebie gustowną elegancką białą sukienkę. Pytanie, które stawiają sobie wszyscy dotyczy jednak nie strojów pań, ale tego, o czym rozmawiano podczas śniadania. Czy księciu Williamowi udało się zadać pytania, dotyczące protestów, które miały miejsce pod Sejmem? A może książę ukrył się za dyplomacją i postanowił nie wkraczać na ten niewygodny  temat? 

Podczas uroczystego śniadania na pewno doszło do krótkiego podsumowania wizyty księcia Williama i księżnej Kate w Polsce. Brytyjska para książęca wraz z parą prezydencką wspominali i rozmawiali o przebiegu pierwszego i drugiego dnia wizyty Kate i Williama w Polsce.

Przeczytaj:  „Belweder przeszedł mały lilfting’’. To tu zamieszkają księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William w Polsce

Tę wizytę zarówno Polacy, jak i cały świat zapamiętają na długo. Brytyjska książęca para pokazała się jako sympatyczni i przystępni goście, którzy chętnie pozują do zdjęć i mają ogromne poczucie humoru. Kosztowali gdańskiego likieru i ruskich pierogów, żartowali, że zaczną starać się o trzecie dziecko i z wdziękiem reagowali na każde miłe słowo. Bardzo pozytywne wrażenie wywarły również dzieci księcia Williama i księżnej Kate, księżniczka Charlotte i książę George. 

Cały świat rozpisywał się o mimice księcia George'a oraz o pięknych sukienkach księżniczki Charlotte i jej nieśmiałych uśmiechach. Dzieci księcia Williama bardzo dobrze czuły się w naszym kraju, a sama brytyjska książęca para wywarła na Polakach pozytywne wrażenie.

Więcej o wizycie księcia Williama i księżnej Kate przeczytacie TUTAJ>>

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.