Księżna Kate i Książę Harry
Fot. Jeff Spicer/Getty Images
Królewskie życie

Wielka Brytania. Książę Harry zdradził księżną Kate i ich wyjątkową relację

Już za późno na skruchę

Aleksandra Frankowska 31 października 2022 14:12
Księżna Kate i Książę Harry
Fot. Jeff Spicer/Getty Images

Jak donoszą magazyny na Wyspach, książę Harry czuje się, jakby zdradził księżną Kate. Nie od dziś wiadomo, że ze szwagierką łączyła go kiedyś bardzo silna, przyjacielska więź. Wszystko zmieniło się, kiedy na horyzoncie pojawiła się Meghan Markle. Relacja księcia Harry’ego i księżnej Kate uległa znacznemu ochłodzeniu. Teraz prasa podgrzewa atmosferę wokół rodziny królewskiej i zwraca uwagę, że Harry bardzo źle znosi ochłodzenie relacji ze szwagierką.

ZOBACZ TEŻ: Wielka Brytania. Księżna Meghan debiutuje na okładce magazynu Variety

Co ujawni dokument Netflixa autorstwa Sussexów?

Wciąż nie wiadomo, kiedy dokładnie swoją premierę będzie miał dokument stworzony we współpracy Netflixa oraz Harry’ego i Meghan. Wszyscy zastanawiają się, jakie tajemnice ujawniła w nim para. Rodzina królewska nabiera wody w usta i nie komentuje sytuacji, jednak z pewnością po głośnym wywiadzie u Oprah, zastanawiają się, co tym razem zdradzą Sussexowie. Czy będzie to kolejny powód do rozłamu? A może w końcu między braćmi dojdzie do pojednania?

Książę Harry czuje, że zdradził księżną Kate

Harry podobno widział już materiał przygotowany dla Netflixa i ma mieszane uczucia. Chciał wprowadzić zmiany, zwłaszcza po śmierci królowej Elżbiety II. Dopadły go wyrzuty sumienia – to w końcu jego rodzina.

W USA, gdzie byli zachęcani przez producentów, aby dokładnie opowiedzieli światu, co myślą o rodzinie królewskiej – w końcu to się sprzeda, nikt nie ma wątpliwości, żeby dopuścić film taki, jak powstał – mówi źródło Woman’s Day.

Według informatorów, książę bardzo naciskał na producentów, aby niektóre ze scen zostały nakręcone ponownie. Podobno dotyczą one przede wszystkim księżnej Kate, gdzie on i Meghan pokusili się na dość złośliwe uwagi względem żony brata księcia, Williama.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Dziś przykładny mąż i ojciec, ale kiedyś... O buncie księcia Harry’ego mówił cały świat

Nabrał trochę jasności po pogrzebie babci, czuje się źle, że Kate znowu jest w to wciągana. Musi również zdać sobie sprawę, że w jego najlepszym interesie byłoby wycofanie się z tego, co powiedział o swoim ojcu i bracie, zwłaszcza biorąc pod uwagę pogłoski, że Harry chciałby spróbować naprawić swoje relacje z nimi w przyszłym roku. – mówiło źródło.

Zmian w dokumencie nie będzie

Według „Page Six”, Netflix nie wyraził zgody na ponowne kręcenie scen. W dokument zainwestowano aż 150 milionów dolarów i cały świat czeka, aby obejrzeć produkcję. Zmiany byłyby zbyt kosztowne i zupełnie nieopłacalne.

Relacje Harrego i Kate obecnie

Wiele osób zastanawia się, jak relacje Harrego i Kate wyglądają obecnie. Oficjalnie tego nie wiemy, możemy jednak obserwować mowę ich ciał. Kiedy po śmierci królowej Elżbiety, Sussexowie wrazz Kate i Williamem pojawili się przed zamkiem w Windsorze, widać było wśród nich zjednoczenie w obliczu rodzinnej tragedii. Kate i Harry rozmawiali ze sobą, a spojrzenia, które padały z ich strony na siebie nawzajem były pełne ciepła i tęsknoty. Tak, tęsknoty. Kate bardzo brakuje Harrego. Zanim pojawiła się Meghan, wraz z Williamem tworzyli świetną paczkę przyjaciół. Harry zwierzał się księżnej ze swoich problemów, a ona zawsze chętnie służyła mu radą. Chociaż teraz ich kontakt jest znikomy, wierzymy, że wciąż mają do siebie wiele miłości i szacunku.  

Jeśli pozwolą im na cofnięcie któregokolwiek z komentarzy, równie dobrze mogą ich w ogóle nie użyć i nie pokazać filmu. Im zawsze chodziło o pieniądze – mówi informator.

Książę Harry nie pierwszy raz ma wyrzuty sumienia względem tego, do czego namawia go jego żona. Wielu rzeczy nie jest jednak w stanie już cofnąć. Jak na relacje rodzinne wpłynie dokument Netflixa? Tego jeszcze nie wiemy, ale spodziewamy się kolejnej wojny. 

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.