Harry i Meghan
Fot. Andrew Milligan - WPA Pool/Getty Images
Królewskie życie

Wielka Brytania. Meghan i Harry uderzają w Windsorów w drugim zwiastunie dokumentu Netflixa

Czy rodzina królewska odpowie?

Aleksandra Frankowska 6 grudnia 2022 14:12
Harry i Meghan
Fot. Andrew Milligan - WPA Pool/Getty Images

W brytyjskiej rodzinie królewskiej szykuje się kolejny międzynarodowy skandal. Wszystko za sprawą dokumentu, który księżna Meghan i książę Harry wyprodukowali we współpracy z Netflixem. W sieci pojawił się właśnie drugi zwiastun produkcji, w której Sussexowie bezpośrednio uderzają w Windsorów. Czy rodzina królewska w końcu zareaguje na to, co wyprawia się za oceanem?

ZOBACZ TEŻ: Do sieci trafiło nowe zdjęcie synka Meghan Markle i księcia Harry’ego! Archie bardzo się zmienił

Film dokumentalny o Harrym i Meghan

Nagrywki do projektu, który światło dzienne ma ujrzeć już 8 grudnia trwały cały rok. Premiery nie powstrzymała również śmierć królowej Elżbiety, chociaż podobno skłoniła ona Harrego do próby negocjacji i wycięcia kilku scen. Bez skutku. Inwestycja w projekt była zbyt duża, a książę niestety może już tylko żałować wypowiedzianych słów. W sieci pojawił się właśnie drugi zwiastun zapowiadający produkcję Sussexów, którzy bezpośrednio uderzają w Windsorów. Czy właśnie tak miało wyglądać ich spokojnie życie za oceanem?

Drugi zwiastun dokumentu „Harry i Meghan”

W nowym zwiastunie, który właśnie opublikował Netflix widzimy, jak Sussexowie bezpośrednio uderzają w brytyjską rodzinę królewską. Mówią o brudnej grze i cierpieniu kobiet, które wychodziły za mężczyzn związanych z dynastią. Harry bezpośrednio potwierdza, że nie chciał dopuścić do kolejnej tragedii na miarę śmierci jego marki, księżnej Diany. Wspomina również, ze nikt nie wie, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami.

CZYTAJ TEŻ: Odcinki specjalne podcastów, w których możemy usłyszeć royalsów!

Rodzina królewska: czy pałac Buckingham zareaguje?

Brytyjska rodzina królewska wciąż kieruje się zasadą, która nakazuje nie komentować sytuacji kryzysowych. Według nieoficjalnych źródeł, Pałac Buckingham przygotowuje się jednak na odparcie ataku Sussexów, a w jego murach trwają rozmowy z ekspertami od wizerunku. Król Karol i jego żona Camilla mają już dość kolejnych kontrowersyjnych zachowań Harrego i Meghan.

Z niecierpliwością, ale jednak również lekkim smutkiem wyczekujemy dokumentu Netflixa, który swoją premierę będzie miał 8 grudnia. Co jeszcze zamierzają ujawnić Harry i Meghan? 

Meghan i Harry, screen Instagram Netflix
Fot. Screen Instagram/@netflixpl

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.