Księżna Kate, książę William, Kate i William w Polsce, Andrzej Duda, Agata Duda
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Sekret księżnej Kate i księcia Williama wyszedł na jaw! W trakcie wizyty w Polsce mieli tylko jedną zachciankę. Jaką?

Konrad Szczęsny 19 lipca 2017 16:45
Księżna Kate, książę William, Kate i William w Polsce, Andrzej Duda, Agata Duda
Fot. East News

Księżna Kate i książę William przebywają dzisiaj w Gdańsku. Spotkają się tam m.in. z Lechem Wałęsą. Na noc powrócą do Warszawy, zaś jutro wylecą do Berlina. Ich pierwsza wizyta w naszym kraju przebiega bez zakłóceń, jednak... zanim pojawili się w Polsce mieli tylko jedno życzenie. Jakie? Zdradzamy sekret brytyjskiej książęcej pary królewskiej!

Więcej o wizycie księcia Williama i księżnej Kate przeczytacie TUTAJ>>

Polecamy: Sensacyjne doniesienia zagranicznych mediów! Grób księżnej Diany jest pusty…?

Polecamy też: Ostre imprezy, związek ze starszą kobietą. Co wiemy o Jamesie, młodszym bracie Kate Middleton?

Polecamy też: Mroczna przeszłość księżnej Kate. Dziś uwielbiana przez miliony, niegdyś doświadczyła przemocy. Dlaczego?

Polecamy też: TYLKO U NAS! Dawid Woliński ocenił stylizację księżnej Kate autorstwa Gosi Baczyńskiej. Słowa projektanta zaskakująca!

Polecamy też: Podawała kawę, była modelką... Oto 9 rzeczy, których na pewno nie wiedzieliście o księżnej Kate!

Polecamy też: Smutne życie księcia Karola. Czarny PR, niespełniona miłość i niechlubny rekord oczekiwania w kolejce do tronu

Czym jeździ w Polsce księżna Kate i książę William?

Wizyta księżnej Kate i księcia William cieszy się w Polsce dużym zainteresowaniem mediów i osób postronnych. Wiemy już, co jedli na kolacji w Belwederze, jakimi prezentami wymienili się z prezydentem Andrzejem Dudą oraz jego małżonką, Agatą Kornhauser-Dudą oraz z kim spotkali się w trakcie wczorajszego garden party w Oranżerii w Łazienkach Królewskich. Swoimi wrażeniami z tego dnia podzieliła się z nami sama Joanna Krupa. Podobno para książęca nie miała zbyt wielu specjalnych życzeń, dotyczących pobytu w Polsce, poza jednym. W trakcie wizyty chcieli podróżować... samochodami brytyjskiej marki Jaguar! Firma wyszła naprzeciw ich oczekiwaniom, w związku z tym dostarczyła odpowiedni model auta, a dokładniej Jaguara XJ LWB. Jak podają serwisy motoryzacyjne, to największa limuzyna, jaką dysponuje marka i jest jednocześnie najlżejsza w swojej klasie. Cena bazowa takich aut to odpowiednio 552 800 zł (benzynowy) i 503 100 zł (diesel). W związku z tym BOR musiał zmienić auta, które wykorzystuje na co dzień do pełnienia obowiązków, czyli ochrony ważnych osobistości ze świata polityki.

Co więcej, Biuro Ochrony Rządu otrzymało kilkanaście innych pojazdów brytyjskiej marki Land Rover, a dokładniej: dwa klasyczne Range Rovery, Range Rovery Sport oraz Discovery. Resztę uzupełnia sześć innych pojazdów, których modele nie są znane. Służą one pracownikom BOR do wykonywania obowiązków związanych z ochroną brytyjskiej książęcej pary.

Polecamy też: Księżna Kate zachwyca poczuciem humoru, książę William mówi po polsku. Kulisy wizyty książęcej pary!

Polecamy też: Dziś ikona stylu, a kiedyś? Aż trudno uwierzyć, jak w młodości wyglądała księżna Kate!

Książę William i księżna Kate w Gdańsku - co będą tam robili?

Obecnie księżna Kate i książę William przebywają w Gdańsku, w którym m.in. spotkają się z Lechem Wałęsą, odwiedzą Europejskie Centrum Solidarności oraz... skosztują polskich pierogów oraz domowego likieru!

Zobacz: Wizytę książęcej pary zapamiętamy na długo. Które gwiazdy spotkały się z Kate i Williamem?

Zobacz też: Książę William: „Polska jest przykładem odwagi, zdecydowania i odporności”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.