Dawid Woliński, Joanna Krupa, księżna Kate, książę William, Agata Duda, Andrzej Duda
Fot. East News
EXCLUSIVE

TYLKO U NAS! Joanna Krupa o spotkaniu z księżną Kate i księciem Williamem: „Ich wizyta w Polsce jest...”

Konrad Szczęsny 18 lipca 2017 15:45
Dawid Woliński, Joanna Krupa, księżna Kate, książę William, Agata Duda, Andrzej Duda
Fot. East News

Joanna Krupa była jedną z gwiazd, które uświetniły swoją obecnością wczorajsze przyjęcie zorganizowane w Oranżerii w Łazienkach Królewskich z okazji pierwszej wizyty księżnej Kate i księcia Williama w Polsce. Tylko nam modelka zdradziła kulisy tego wydarzenia i to, jak czuła się na pierwszym w życiu spotkaniu z książęcą parą!

Polecamy też: Księżna Kate zachwyca poczuciem humoru, książę William mówi po polsku. Kulisy wizyty książęcej pary!

Więcej o wizycie księcia Williama i księżnej Kate przeczytacie TUTAJ>>

Joanna Krupa o księciu Williamie i księżnej Kate w Polsce

Joanna Krupa nie ukrywa, że zorganizowane wczoraj na cześć pierwszej wizyty księżnej Kate i księcia Williama w Polsce przyjęcie było spektakularne i zrobiło na niej duże wrażenie. Modelka w rozmowie z nami podkreśla, że pierwsze spotkanie z brytyjską książęcą parą to ważne wydarzenie w jej życiu.

 – Bardzo lubię księżną Kate i księcia i Williama i cieszę się, że miałam okazję spotkać ich osobiście po raz pierwszy w życiu. To niezwykłe osobistości, podziwiane na całym świecie. Ich wizyta w Polsce jest dużym wydarzeniem, które śledzą i relacjonują również międzynarodowe media, tym bardziej jestem szczęśliwa, że miałam przyjemność w nim uczestniczyć. Zarówno księżna Kate, jak i książę William prezentowali się wspaniale. Jej styl jest wyjątkowy, wyglądała wczoraj zjawisko, zaś przemowa jej małżonka zrobiła na zgromadzonych duże wrażenie. Mam nadzieję, że to nie było nasze ostatnie spotkanie! – powiedziała poruszona Joanna Krupa  w rozmowie z viva.pl.

Polecamy też: TYLKO U NAS! Dawid Woliński ocenił stylizację księżnej Kate autorstwa Gosi Baczyńskiej. Słowa projektanta zaskakująca!

Wizyta księcia Williama i księżnej Kate w Polsce

We wtorek 18 lipca książę William i księżna Kate odwiedzą Gdańsk. W planie mają m.in. wizytę  w Muzeum w nazistowskim obozie Stutthof w Sztutowie – spotkają się tam z byłymi więźniami. Stamtąd przejadą do Gdańska, w którym przespacerują się po starówce. Według oficjalnych informacji brytyjskiej ambasady, książę i księżna włączą się w uliczną zabawę, w trakcie której zostaną poczęstowani gdańskim likierem i tradycyjnymi polskimi pierogami.

Zobacz też: Książę William: „Polska jest przykładem odwagi, zdecydowania i odporności”

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.