Małgorzata Pieczyńska
Fot. Jacek Dominski/REPORTER
HISTORIE MIŁOSNE

Burzliwa miłość Małgorzaty Pieczyńskiej. Mąż sprowadził do domu kochankę i ogłosił, że to jego przyszła żona!

„Niestety, żyłam złudzeniami”, przyznała aktorka

Damian Brillowski 5 czerwca 2022 11:53
Małgorzata Pieczyńska
Fot. Jacek Dominski/REPORTER

Małgorzata Pieczyńska ma za sobą trudne chwile. Gdy wydawało się, że odnajdzie szczęście u boku męża Andrzeja Pieczyńskiego, ten zadał jej ogromny cios w serce. Przyprowadził do domu kochankę i oznajmił, że to jego przyszła żona. Reakcja aktorki była natychmiastowa. Jak potoczyło się dalsze życie gwiazdy M jak miłość

Nieudane małżeństwo Małgorzaty Pieczyńskiej 

Małgorzata Pieczyńska to ceniona i utalentowana aktorka znana chociażby z takich produkcji jak: Jezioro Bodeńskie, Piłkarski poker, Szpilki na Giewoncie, czy od niedawna M jak miłość. Prywatnie żyje w szczęśliwym związku małżeńskim z Gabrielem Wróblewskim. Jest to jej drugi mąż, gdyż wcześniej była żoną Andrzeja Pieczyńskiego, po którym do dziś nosi nazwisko. Niestety pierwsze małżeństwo aktorki nie należało do udanych. 

Małgorzata Pieczyńska po raz pierwszy stanęła na ślubnym kobiercu mając zaledwie 19 lat. Pomysł zamążpójścia od początku nie spodobał się jej rodzicom, którzy uznali, że to zbyt wcześnie, jak na młodą damę. Czas pokazał, że mieli absolutną rację. Jednak Małgorzata była na tyle zakochana, że nie wyobrażała sobie życia bez ukochanego Andrzeja. Jak się później okazało mężczyzna mocno ją zranił. 

Otóż po 6. latach małżeństwa mąż przyprowadził do domu inną kobietę, którą przedstawił jako swoją przyszłą żonę. Małgorzata nie potrafiła ukryć emocji, jej reakcja była natychmiastowa. „W takich chwilach nie ma o czym rozmawiać. Wtedy „klucze na stół””, zdradziła aktorka w rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem w programie Taka jak Ty. 

Po zaistniałej sytuacji Małgorzata Pieczyńska rozwiodła się z mężem. Jak przyznała w wywiadzie dla Rewii mocno przeżyła rozstanie Andrzejem Pieczyńskim. „Na początku miałam nadzieję, że będzie to udane małżeństwo. Niestety, żyłam złudzeniami”, zwierzyła się. 

CZYTAJ TAKŻE: Temperamentny związek zakończony zdradą! Oto fascynująca historia miłości Michaiła Barysznikowa i Jessiki Lange

 

Małgorzata Pieczyńska, 10.06.2021 Warszawa Mala
Fot. Jacek Dominski/REPORTER

Małgorzata Pieczyńska, Warszawa, 10.06.2021 rok

Małgorzata Pieczyńska ułożyła sobie życie na nowo w Szwecji

Na szczęście Małgorzata Pieczyńska nie musiała długo czekać na nową miłość. Dwa lata po rozwodzie poznała swojego drugiego męża biznesmena Gabriela Wróblewskiego. Para poznała się podczas premiery filmu Jezioro Bodeńskie Janusza Zaorskiego, w którym Małgorzata zagrała jedną z głównych ról. Jak przyznała w jednym z wywiadów było to dla niej spotkanie „nie z tej Ziemi”. 

Dla ukochanego artystka zostawiła Polskę i pod koniec lat 80. przeprowadziła się do Szwecji, a dokładnie do Sztokholmu. Jednak nie porzuciła kariery w Ojczyźnie. Umiejętnie łączyła pracę nad Wisłą z życiem rodzinnym za granicą. W międzyczasie Małgorzata urodziła syna Wiktora, który dziś jest już dorosłym mężczyzną i sam niedawno został ojcem małej Zosi. Dziadkowie nie posiadają się ze szczęścia i każdą wolną chwilę spędzają z ukochaną wnuczką. Co istotne aktorka nadal mieszka w Szwecji. 

W wywiadzie dla TVP Kobieta stwierdziła: „Mam talent do znajdowania pozytywów we wszystkim. (...) Jest to szkoła życia, we wszystkim można znaleźć aspekt pozytywny”. 

I tego życzymy Małgorzacie Pieczyńskiej, aby we wszystkim znajdowała same pozytywy a uśmiech nie schodził jej z twarzy.  

CZYTAJ TEŻ: Shakira i Gerard Pique potwierdzili, że to koniec ich związku! Artystka trafiła do szpitala?

Małgorzata Pieczyńska, Gabriel Wróblewski,21.09.2019 Gdynia 44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych
Fot. Piotr Matusewicz/East News

Małgorzata Pieczyńska, Gabriel Wróblewski, 44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, 21.09.2019 rok

Małgorzata Pieczyńska, Victor Wroblewski, VIVA 18/2015
Fot. Piotr Domagała / Purple Talents

Małgorzata Pieczyńska z synem Victorem Wroblewskim, VIVA 18/2015

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.