Joanna Krupa, Douglas Nunes, 2019
Fot. Rodin Eckenroth/Getty Images
HISTORIE MIŁOSNE

Dziecko było spełnieniem ich marzeń. Tak wyglądała historia miłości Joanny Krupy i Douglasa Nunesa

Po pięciu latach związku ogłosili separację

Ksenia Krasko 28 marca 2023 11:03
Joanna Krupa, Douglas Nunes, 2019
Fot. Rodin Eckenroth/Getty Images

Joanna Krupa i Douglas Nunes poznali się w 2017 roku, a niecały rok później – 4 sierpnia 2018 – stanęli na ślubnym kobiercu. W 2019 ich rodzina się powiększyła – przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko, córeczkę Ashę-Leigh. Wydawali się parą doskonałą, co nieraz potwierdzali w rozmowach z mediami. W ostatnich wywiadach modelka nazywała Douglasa „ojcem dziecka” i to wzbudziło zainteresowanie mediów. Teraz Joanna Krupa ogłosiła, że wspólnie z mężem podjęli decyzję o separacji. Przypominamy niezwykłą historię miłości pary. 

Joanna Krupa i Douglas Nunes: historia poznania

Joanna Krupa to zagorzała obrończyni zwierząt, popularna modelka i jurorka uwielbianego przez widzów w Polsce show Top Model, a także szczęśliwa żona i mama. O jej ukochanym, Douglasie Nunesie, wiemy znacznie mniej, ponieważ stara się zachować jak najwięcej prywatności. „Przez wiele lat zajmował się inwestycjami w różnych biznesach. Od dwóch lat ma firmę, która drukuje komiksy i produkuje filmy animowane”, tłumaczyła Joanna Krupa w jednym z wywiadów.

Jak się poznali? „W parku dla psów. Dlatego mówię, że warto adoptować pieski, warto pomagać, warto ratować im życie, bo pieski się odwdzięczają. Gdy przechodziłam przez rozwód, robiłam program „Misja pies”. Ja zajmowałam się pieskami, a one mnie ratowały. Były dla mnie jak terapia, bo mogłam ogarnąć emocje, zdystansować się do własnych kłopotów. A potem pomogły mi znaleźć faceta”, mówiła w archiwalnym numerze VIVY!.

„Pierwszy raz mnie zobaczył, gdy mój piesek go oszczekał. Ale nie podszedł wtedy, bo rozmawiałam przez telefon. Kilka tygodni później podszedł do mnie i zapytał, gdzie jest reszta moich psów. Zdziwiłam się, skąd on wie, ile ja mam psów. Zaczęliśmy rozmawiać. O tym, że ma psa ze schroniska, że jego przyjaciele działają w akcjach charytatywnych dla zwierząt”, wspominała.

Wziął mój e-mail. Telefonu mu nie dałam. Wieczorem napisał, że miło mu było mnie poznać, że jakbym w niedzielę chciała przyjść do drugiego parku z psami, to mnie zaprasza. Potem zaprosił mnie na kolację. Poszliśmy na sushi i tak się zaczęło”.

Czytaj także:  Joanna Krupa szuka w Polsce domu dla siebie i córki. Modelka rozstała się z mężem? Odpowiedziała

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Ślub Joanny Krupy i Douglasa Nunesa

Joanna Krupa niezwykle ciepło wypowiadała się zawsze o ukochanym mężczyźnie. „Jest męski. Fantastyczny. Ma ogromne serce. Przynosi mi balans w życiu. Moje życie to fantazja, bajkowy show-biznes. Ale to wszystko jest takie sztuczne. Sesje zdjęciowe, imprezy, media są superfajne, ale na krótki czas. A on mi daje ciepło. Czuję się bezpieczna. Odkąd go poznałam, inaczej patrzę na życie. Już nie praca i imprezy są najważniejsze, ale rodzina”, przyznawała modelka w rozmowie z VIVĄ!.

Gdy poznałam Douglasa, zrozumiałam, o czym mówiły moje przyjaciółki. Że poznały faceta, z którym strasznie chcą mieć dzieci. Ja też poczułam, że to jest ten człowiek. Z Romkiem byłam 10 lat, ale nigdy nie było tej chemii, tej pasji, którą ludzie powinni mieć do siebie”, dodawała.

Wkrótce po pierwszym spotkaniu Douglas zdecydował się na wzruszające oświadczyny. „Do jednego z sześciu moich piesków, suczki Darli, mówię zawsze: „Daj łapkę”. Douglas to podchwycił. Kiedyś rano przytuliłam się w łóżku do niego i słyszę: „Daj łapkę”. Dałam mu, a on wsuwa mi na palec pierścionek [...]”.

„A ja spokojnie, trochę żartem: „A na co ten pierścionek?”. Bo nie spytał się, tylko próbował założyć. „Zrywasz ze mną? Czy chcesz się o coś spytać?”. Wtedy się spytał, czy się z nim ożenię. Wyszło to bardzo naturalnie. On jest bardzo normalny, bez żadnych wymysłów”.

Pod koniec lipca 2018 roku Joanna Krupa i Douglas Nunes pobrali się w urzędzie stanu cywilnego w Los Angeles. Zakochanym udało się utrzymać wszystko w tajemnicy, a na skromnej uroczystości byli tylko we dwoje. Drugi ślub wzięli kilkanaście dni później, 4 sierpnia w Krakowie. Na przepięknej ceremonii bawili się ich bliscy i przyjaciele.

Czytaj także:  Joanna Krupa rozstała się z mężem. Związek między modelką a Douglasem Nunesem nie przetrwał próby czasu

Joanna Krupa, Douglas Nunes, ślub, Kraków, 04.08.2018 rok
Fot. krakfoto/Splash News / SplashNews.com/EAST NEWS

Joanna Krupa, Douglas Nunes, ślub, Kraków, 04.08.2018 rok

Joanna Krupa, Douglas Nunes, ślub, Kraków, 04.08.2018 rok
Fot. krakfoto/Splash News / SplashNews.com/EAST NEWS

Joanna Krupa, Douglas Nunes, ślub, Kraków, 04.08.2018 rok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thank you @wed_day.pl for capturing our special day @nunes451

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Upragnione dziecko Joanny Krupy i Douglasa Nunesa

Drugiego listopada 2019 roku spełniło się największe marzenie zakochanych – powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, córeczkę. Dziewczynka otrzymała imiona Asha-Leigh. 

W rozmowie z VIVĄ! Joanna Krupa zdradziła, jak powiadomiła męża o radosnej nowinie. „Niestety, nie za bardzo romantycznie. Zresztą mąż nieraz narzeka, że nie jestem romantyczna (śmiech). To był dla mnie ciężki tydzień, bo jeden z moich piesków odszedł i byłam bardzo smutna. Akurat przyjechałam z nagrań i dziwnie się czułam. Trudno to opisać, bo po prostu podświadomie wiedziałam, że coś się we mnie zmieniło. Kupiłam dwa testy ciążowe. Pierwszy wyszedł pozytywny, ale chciałam wiedzieć na sto procent, czy jestem w ciąży i od razu zrobiłam drugi. Zamiast zadzwonić do męża, który akurat wyszedł z domu, wysłałam mu zdjęcie tego testu”, opowiedziała.

„Zanim on zdążył zareagować, wysłałam mu kolejną wiadomość na zupełnie inny temat i on kompletnie nic nie zrozumiał. W ogóle nie zauważył tego zdjęcia tylko odpowiedział mi na drugiego esemes. Pamiętam, że sobie pomyślałam: „No, fajnie, ale się ucieszył... Nawet mi nie odpisał!”. Ale jak już wrócił do domu, troszkę był w szoku (śmiech). Marzył, żeby mieć dziecko, ale był w szoku, że to się udało dość szybko naturalnie [...]”, ujawniała modelka.

„To jest dziecko, którego oboje bardzo pragnęliśmy. Pojawiło się naturalnie, spontanicznie, bez żadnego planu. Oczywiście, od razu po ślubie zaczęliśmy się o nie starać, ale nie wiedzieliśmy ile to będzie trwało i czy nam się uda [...]”, dodwała. 

Czytaj także: Joanna Krupa chce ochrzcić córkę w rzece Jordan: „To piękne, że trzy pokolenia miałaby taki chrzest”

Joanna Krupa, Douglas Nunes, Asha-Leigh Presley Nunes
Fot. Facebook @joannakrupa

Joanna Krupa i Douglas Nunes marzyli o drugim dziecku

Córka pary, Asha-Leigh, rośnie jak na drożdżach. Dumni rodzice nie ukrywają swojego szczęścia i regularnie dzielą się z fanami w mediach społecznościowych jej słodkimi zdjęciami. Widać, że dziewczynka dorasta w kochającym domu, pełnym miłości i czułości. Jej rodzice robili wszystko, aby malutkiej niczego nie brakowało.  „Marzę, jak Bóg da, mieć jeszcze jedno dziecko. Sama mam siostrę i nie wyobrażam sobie jej nie mieć. Chciałabym dać taką samą szansę Ashy, żeby miała braciszka lub siostrę. Takiego przyjaciela na przyszłość. By miała kogoś bliskiego. Tak jak ja mam z siostrą”, zwierzała się Joanna Krupa w programie „Dzień Dobry TVN”.

Małżonkowie poświęcają się swój czas na wychowywanie Ashy. Obowiązkami dzielą się sprawiedliwie. Kiedy Joanna realizuje kolejne projekty medialne, opiekę nad córeczką sprawuje dumny ojciec. I na odwrót: kiedy Douglasa pochłaniają biznesy, to o pociechę troszczy się mama. Modelka przyznaje, że Asha jest dzieckiem niezwykle przebojowym i bystrym. „Ma niesamowitą osobowość. Jest słodka i kochana, ale ma też charakterek. Dokładnie wie, czego chce i robi wszystko, by to dostać. Lubi pokazywać, jaka jest mądra, sprytna, szybka. Komibinuje, myśli, że może wszystko zrobić, a przecież nie ma jeszcze dwóch lat. Musimy na nią bardzo uważać. I czuję, że nie będziemy się z nią nudzić”, zdradziła dumna mama w rozmowie z „‚Twoim Imperium”.

Joanna Krupa i Douglas Nunes - rozstanie

Od jakiegoś czasu media przyglądały się związkowi Joanny Krupy i Douglasa Nunesa. Dziennikarz VIVY.pl, Rafał Kowalski zapytał modelkę, dlaczego w wywiadach nazywa swojego męża „ojcem dziecka”, a nie ukochanym. „Myślę, że to jest temat na następny czas. Duży temat. Na dziś mogę tylko tyle powiedzieć, że to jest ojciec mojego dziecka. To nie jest moment, w którym chciałabym się koncentrować na temacie związku, ale pewno otworzę serce dla Ciebie następnym razem”, wyznała.

W poniedziałek 27 marca w sieci pojawiła się informacja o rozstaniu Joanny Krupy i Douglasa Nunesa. Jako pierwszy wiadomość podał portal TMZ. „Douglas Nunes właśnie złożył papiery rozwodowe. Powodem ich rozstania mają być różnice nie do pogodzenia. Pozew miał zostać wniesiony 2 stycznia 2023 roku”, mogliśmy przeczytać. Potem modelka opublikowała oficjalne oświadczenie.

„Razem z mężem podjęliśmy wspólną decyzję o separacji. Mamy między nami prywatną umowę, która jest naszą sprawą i idziemy naprzód jako przyjaciele i nadal żyjemy codziennie jako rodzina dla naszej córki, którą oboje stawiamy przed sobą. Ze względu na moją rodzinę nie będę tego dalej komentowała, tylko powiem, że każdy z nas jest zaangażowany w zapewnienie szczęścia drugiej osobie, abyśmy mogli być najlepszymi możliwymi rodzicami, idąc naprzód”, podkreśliła na Instagramie.  

 

Joanna Krupa, Douglas Nunes, 40. urodziny Krupy, 28.04.2019 rok
Fot. Splash / SplashNews.com/East News

Joanna Krupa, Douglas Nunes, 28.04.2019 rok

Wideo

Od 35 lat jest szczęśliwym mężem; cieszy się, że synowie nie poszli w jego ślady. Mirosław Baka prywatnie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.