Joanna Krupa wyszła za mąż
Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Krupa i Douglas Nunes obchodzą drugą rocznicę ślubu!

Jak rozwinął się ich związek?

Ksenia Krasko 4 sierpnia 2020 10:28
Joanna Krupa wyszła za mąż

Joanna Krupa i Douglas Nunes poznali się w 2017 roku, a niecały rok później – 4 sierpnia 2018 – stanęli na ślubnym kobiercu. W 2019 ich rodzina się powiększyła – przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko, córeczkę Ashę-Leigh. Wydają się parą doskonałą, co nieraz potwierdzała modelka w rozmowach z mediami. Dziś obchodzą drugą rocznicę ślubu! Z tej okazji modelka opublikowała w mediach społecznościowych teledysk z tego wyjątkowego dnia, a my przypominamy historię ich niezwykłej miłości.

Joanna Krupa i Douglas Nunes: historia miłości

Joanna Krupa to zagorzała obrończyni zwierząt, popularna modelka i jurorka uwielbianego przez widzów w Polsce show Top Model, a także szczęśliwa żona i mama. O jej mężu, Douglasie Nunesie, wiemy znacznie mniej, ponieważ stara się zachować jak najwięcej prywatności. „Przez wiele lat zajmował się inwestycjami w różnych biznesach. Od dwóch lat ma firmę, która drukuje komiksy i produkuje filmy animowane”, tłumaczyła Joanna Krupa w jednym z wywiadów.

Jak się poznali? „W parku dla psów. Dlatego mówię, że warto adoptować pieski, warto pomagać, warto ratować im życie, bo pieski się odwdzięczają. Gdy przechodziłam przez rozwód, robiłam program „Misja pies”. Ja zajmowałam się pieskami, a one mnie ratowały. Były dla mnie jak terapia, bo mogłam ogarnąć emocje, zdystansować się do własnych kłopotów. A potem pomogły mi znaleźć faceta”, wyznała w VIVIE!.

„Pierwszy raz mnie zobaczył, gdy mój piesek go oszczekał. Ale nie podszedł wtedy, bo rozmawiałam przez telefon. Kilka tygodni później podszedł do mnie i zapytał, gdzie jest reszta moich psów. Zdziwiłam się, skąd on wie, ile ja mam psów. Zaczęliśmy rozmawiać. O tym, że ma psa ze schroniska, że jego przyjaciele działają w akcjach charytatywnych dla zwierząt”, wspominała.

„Wziął mój e-mail. Telefonu mu nie dałam. Wieczorem napisał, że miło mu było mnie poznać, że jakbym w niedzielę chciała przyjść do drugiego parku z psami, to mnie zaprasza. Potem zaprosił mnie na kolację. Poszliśmy na sushi i tak się zaczęło”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Ślub Joanny Krupy i Douglasa Nunesa

Joanna Krupa niezwykle ciepło wypowiada się o ukochanym mężczyźnie. „Jest męski. Fantastyczny. Ma ogromne serce. Przynosi mi balans w życiu. Moje życie to fantazja, bajkowy show-biznes. Ale to wszystko jest takie sztuczne. Sesje zdjęciowe, imprezy, media są superfajne, ale na krótki czas. A on mi daje ciepło. Czuję się bezpieczna. Odkąd go poznałam, inaczej patrzę na życie. Już nie praca i imprezy są najważniejsze, ale rodzina”, przyznała modelka w rozmowie z VIVĄ!.

„Gdy poznałam Douglasa, zrozumiałam, o czym mówiły moje przyjaciółki. Że poznały faceta, z którym strasznie chcą mieć dzieci. Ja też poczułam, że to jest ten człowiek. Z Romkiem byłam 10 lat, ale nigdy nie było tej chemii, tej pasji, którą ludzie powinni mieć do siebie”, dodała.

Wkrótce po pierwszym spotkaniu Douglas zdecydował się na wzruszające oświadczyny. „Do jednego z sześciu moich piesków, suczki Darli, mówię zawsze: „Daj łapkę”. Douglas to podchwycił. Kiedyś rano przytuliłam się w łóżku do niego i słyszę: „Daj łapkę”. Dałam mu, a on wsuwa mi na palec pierścionek [...]”.

„A ja spokojnie, trochę żartem: „A na co ten pierścionek?”. Bo nie spytał się, tylko próbował założyć. „Zrywasz ze mną? Czy chcesz się o coś spytać?”. Wtedy się spytał, czy się z nim ożenię. Wyszło to bardzo naturalnie. On jest bardzo normalny, bez żadnych wymysłów”.

Pod koniec lipca 2018 roku Joanna Krupa i Douglas Nunes pobrali się w urzędzie stanu cywilnego w Los Angeles. Zakochanym udało się utrzymać wszystko w tajemnicy, a na skromnej uroczystości byli tylko we dwoje. Drugi ślub wzięli kilkanaście dni później, 4 sierpnia w Krakowie. Na przepięknej ceremonii bawili się ich bliscy i przyjaciele.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thank you @wed_day.pl for capturing our special day @nunes451

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Dziecko Joanny Krupy i Douglasa Nunesa

Drugiego listopada 2019 roku spełniło się największe marzenie zakochanych – powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, córeczkę. Dziewczynka otrzymała imiona Asha-Leigh. 

W rozmowie z VIVĄ! Joanna Krupa zdradziła, jak powiadomiła męża o radosnej nowinie. „Niestety, nie za bardzo romantycznie. Zresztą mąż nieraz narzeka, że nie jestem romantyczna (śmiech). To był dla mnie ciężki tydzień, bo jeden z moich piesków odszedł i byłam bardzo smutna. Akurat przyjechałam z nagrań i dziwnie się czułam. Trudno to opisać, bo prostu podświadomie wiedziałam, że coś się we mnie zmieniło. Kupiłam dwa testy ciążowe. Pierwszy wyszedł pozytywny, ale chciałam wiedzieć na sto procent, czy jestem w ciąży i od razu zrobiłam drugi. Zamiast zadzwonić do męża, który akurat wyszedł z domu, wysłałam mu zdjęcie tego testu”, opowiedziała.

„Zanim on zdążył zareagować, wysłałam mu kolejną wiadomość na zupełnie inny temat i on kompletnie nic nie zrozumiał. W ogóle nie zauważył tego zdjęcia tylko odpowiedział mi na drugiego esemes. Pamiętam, że sobie pomyślałam: „No, fajnie, ale się ucieszył... Nawet mi nie odpisał!”. Ale jak już wrócił do domu, troszkę był w szoku (śmiech). Marzył, żeby mieć dziecko, ale był w szoku, że to się udało dość szybko naturalnie [...]”, ujawniła modelka.

„To jest dziecko, którego oboje bardzo pragnęliśmy. Pojawiło się naturalnie, spontanicznie, bez żadnego planu. Oczywiście, od razu po ślubie zaczęliśmy się o nie starać, ale nie wiedzieliśmy ile to będzie trwało i czy nam się uda [...]”.

Z okazji rocznicy, życzymy zakochanym wszystkiego, co najlepsze! 

Joanna Krupa, Douglas Nunes, Asha-Leigh Presley Nunes
Fot. Facebook @joannakrupa

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.