Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Joanna Krupa rozstała się z mężem. Związek między modelką a Douglasem Nunesem nie przetrwał próby czasu

„Podjęliśmy wspólną decyzję o separacji", napisała

Karol Sowa 27 marca 2023 20:56
Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Dzisiaj media obiegła elektryzująca wiadomość. Joanna Krupa i Douglas Nunes postanowili się rozstać. Na początku tę informację przekazał portal TMZ, później modelka potwierdziła medialne doniesienia. „Razem z mężem podjęliśmy wspólną decyzję o separacji. Mamy między nami prywatną umowę, która jest naszą sprawą i idziemy naprzód jako przyjaciele i nadal żyjemy codziennie jako rodzina dla naszej córki [...]", czytamy na Instagramie. 

Joanna Krupa rozstała się z mężem Douglasem Nunesem

W 2018 roku Joanna Krupa i Douglas Nunes stanęli na ślubnym kobiercu. Owocem ich miłości jest córeczka, którą nazwali Asha-Leigh Nunes. Niestety ich miłość nie przetrwała próby czasu. Para postanowiła się rozstać.

Na początku tę informację przekazał portal TMZ. W komunikacie czytaliśmy: „Douglas Nunes właśnie złożył papiery rozwodowe. Powodem ich rozstania mają być różnice nie do pogodzenia. Pozew miał zostać wniesiony 2 stycznia 2023 roku". 

CZYTAJ TEŻ: Ma wyjątkową więź z mamą, właśnie kończy 19 lat. Tak dziś wygląda życie Allana Krupy

Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017, 12/2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Joanna Krupa potwierdza rozstanie z mężem

Niedawno słynna modelka opublikowała wpis na Instagramie, w którym potwierdziła medialne doniesienia. „Razem z mężem podjęliśmy wspólną decyzję o separacji. Mamy między nami prywatną umowę, która jest naszą sprawą i idziemy naprzód jako przyjaciele i nadal żyjemy codziennie jako rodzina dla naszej córki, którą oboje stawiamy przed sobą. Ze względu na moją rodzinę nie będę tego dalej komentowała, tylko powiem, że każdy z nas jest zaangażowany w zapewnienie szczęścia drugiej osobie, abyśmy mogli być najlepszymi możliwymi rodzicami, idąc naprzód", czytamy w mediach społecznościowych. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Piotr Adamczyk o kosztach i trudach prowadzenia restauracji: „Wszyscy się łapiemy za głowę”

Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017, 12/2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.