Małgorzata Strasburger, Karol Strasburger, VIVA! 16/2021
Fot. Olga Majrowska
DZIECI GWIAZD

Ojcem został w wieku 72 lat, przy córce odnalazł sens życia. „Narodziny dziecka to druga młodość"

Tak wygląda dziś córka Karola Strasburgera

Karol Sowa 4 maja 2024 10:56
Małgorzata Strasburger, Karol Strasburger, VIVA! 16/2021
Fot. Olga Majrowska

Karol Strasburger od wielu lat zachwyca na szklanym ekranie, natomiast w domu jest wzorowym ojcem. Ulubieniec publiczności jakiś czas temu przyznał jednak, że wcześniej nie myślał o powiększeniu rodziny. W rozmowie z prowadzącymi Kanał Zero powiedział wprost: „Będąc w tym wieku ojcem, wydaje mi się, że jestem lepszym ojcem niż bym miał nim być, mając mieć lat 20 parę, 30, gdy dużo grałem w serialach, nie było mnie w domu, myślałem bardzo o karierze, o tym, by wejść na rynek, by być popularnym". 

Karol Strasburger o ojcostwie

Gdy skończył 72 lata, doczekał się pierwszego dziecka, które dzisiaj jest jego oczkiem w głowie. Karol Strasburger nie ukrywa, że był to dla niego idealny moment, gdyż w pełni mógł poświęcić swoją uwagę córce. „My to mamy dla siebie, mamy swoją radość i ci, którzy są z nami, widzą nasze dziecko. Ale to jest dla nas i naszych znajomych. Nie dla ludzi, którzy są ludźmi tzw. opinii publicznej. Ludzi, którzy będą dokładać swoje hejty, chamstwo. Ludzie są w tej chwili pozbawieni jakichkolwiek zasad i gadają, co chcą, nie zastanawiają się nad tym, że mogą komuś sprawić przykrość, więc nie dajemy takiej szansy i możliwości. Dziecko jest własnością rodziców, tajemnicą i osobistą sprawą", zwierzał się portalowi JastrząbPost.

Karol Strasburger w wywiadzie dla Party dodał, że przy dziecku odnalazł sens życia. „Narodziny dziecka to druga młodość", podkreśla. Dodaje również, że marzy, by wychować córkę na pięknego i niezwykle dobrego człowieka. I to właśnie dlatego jest pobłażliwym rodzicem, który od samego początku stara się wpajać jej ważne wartości. „Wie, kiedy powiedzieć 'dziękuję', 'proszę', 'przepraszam'. Umie ładnie siedzieć przy stole, trzymać widelec", mówi.

CZYTAJ TEŻ: Andrzej Seweryn w młodości przebywał w więzieniu. Teraz opowiedział o „jednym z pierwszych męskich doświadczeń” w jego życiu

Małgorzata Strasburger, Karol Strasburger, VIVA! 16/2021
Fot. Olga Majrowska

Karol Strasburger spędza czas z rodziną. Tak wygląda jego córka

W majówkę słynny prezenter postanowił delektować się wolną chwilą w towarzystwie najbliższych. W ostatnim czasie zabrał swoją pociechę nad Wisłę, gdzie przygotowano wiele atrakcji, takich jak: dmuchany zamek z bajki Psi Patrol. „Kiedy budzi się we mnie dziecko. Mój pierwszy raz", pisał na InstaStory. „Wisłą płynie dziś miłość", dodał używając przy tym hasztagów: kocham i rodzina. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Córka Natalii Kukulskiej ma 19 lat, jest kopią sławnej mamy. Tak dziś wygląda Ania

Karol Strasburger z córką
Fot. Instagram: @karolstrasburger.official

Karol Strasburger z córką
Fot. Instagram: @karolstrasburger.official

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.