Natalia Kukulska, Anna Dąbrówka
Fot. Instagram/@natalia.kukulska
Z ŻYCIA GWIAZD

Natalia Kukulska spędza majówkę z córką. Opublikowała piękne zdjęcie z Anią Dąbrówką

„Niedaleko pada jabłko od...”. Trudno się nie zgodzić!

Ksenia Krasko 3 maja 2021 11:55
Natalia Kukulska, Anna Dąbrówka
Fot. Instagram/@natalia.kukulska

Natalia Kukulska jest nie tylko spełnioną artystką, ale także szczęśliwą żoną i matką trójki pociech. Wraz z mężem Michałem Dąbrówką wychowuje syna Jana oraz dwie córki, starszą Annę i młodszą Laurę. Ania Dąbrówka ma 16 lat i idzie w ślady utalentowanych rodziców. Najnowsze zdjęcie nastolatki pojawiło się na Instagramie wokalistki i fani już nie mają wątpliwości, do kogo Ania jest podobna. Przy okazji zdjęcia Natalia Kukulska podzieliła się ciekawym wspomnieniem.

Natalia Kukulska z córką na zdjęciu. Jak wygląda Ania Dąbrówka?

Natalia Kukulska w zeszłym roku zaprezentowała nowy album Czułe struny, a na premierze płyty nie mogło zabraknąć jej najbliższych, czyli męża Michała Dąbrówki oraz dzieci – Jana i Anny. Córka pary zwróciła na siebie uwagę licznych fanów wokalistki. Niektórzy twierdzą, że jest kopią sławnej mamy, a inni dostrzegają spore podobieństwo do babci, Anny Jantar.

ZOBACZ: Syn Natalii Kukulskiej idzie w ślady rodziców. Jan Dąbrówka wydał już dwie płyty. Jak wygląda?

Jak można dostrzec na zdjęciach z Instagrama Natalii Kukulskiej, wszystkie panie rzeczywiście są do siebie niesamowicie podobne. Artystka wraz z córką wybrała się na majówkę do Szwecji, i jak wyznała, historia lubi się powtarzać, ponieważ sama w wieku 16 lat po raz pierwszy odwiedziła ten kraj. Na InstaStories dzieli się większą ilością kadrów z malowniczego Sztokholmu, który razem zwiedzają.

„Niedaleko pada jabłko od...”, napisała artystka. To ujęcie nie pozostawia wątpliwości, że duet mama-córka jest sobie niezwykle bliski.

Natalia Kukulska z córką Anią Dąbrówką, 2021 rok

Natalia Kukulska - córka Ania Dąbrówka. Jak wygląda?
Fot. INSTAGRAM / SCREEN ZA JASTRZĄBPOST.PL

Jan Dabrówka, Anna Dabrówka, Natalia Kukulska i Michał Dabrówka, 2020 rok

Natalia Kukulska z mężem i dziećmi
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Ania Dąbrówka. Kim jest córka Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki?

Anna Dąbrówka kilka lat temu należała do grupy Żywioły, a niedawno w sieci pojawił się utwór Przygotujmy lepszy świat i edukacyjny teledysk z jej udziałem. „Córka rzeczywiście śpiewa, próbuje, ale nie wie, czy chciałaby wiązać z tym przyszłość”, przyznała Natalia Kukulska w jednym z wywiadów. Według doniesień mediów, nastolatka marzy o studiach w szkole teatralnej w Nowym Jorku, dlatego przykłada wielką wagę do nauki języków. Może też liczyć na wsparcie bliskich bez względu na to, jaką ścieżkę kariery wybierze.

ZOBACZ: Córka Natalii Kukulskiej założyła profil na Instagramie. Nastolatka zachwyca urodą

Od niedawna Ania Dąbrówka jest bardziej aktywna na swoim Instagramie, na którym publikuje zdjęcia z bliskimi i fotografie z podróży. Na niektórych z nich bardzo przypomina mamę, zgadzacie się? 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.