Natalia Kukulska, Anna Dąbrówka, VIVA! 19/2021
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Natalia Kukulska zapozowała z córką na nowym zdjęciu. Fani myśleli, że są siostrami!

Pociecha artystki idzie w jej ślady? To cała mama!

Ksenia Krasko 6 sierpnia 2022 19:50
Natalia Kukulska, Anna Dąbrówka, VIVA! 19/2021
Fot. Marta Wojtal

Natalia Kukulska jest nie tylko spełnioną artystką, ale także szczęśliwą żoną i matką trójki pociech. Starsza córka wokalistki i Michała Dąbrówki skończyła już 17 lat i idzie w ślady utalentowanych rodziców. Gwiazda dodała właśnie nowe zdjęcie, na którym zapozowała razem z Anią Dąbrówką. Na tym ujęciu wyglądają niemal jak siostry!

Natalia Kukulska jest mamą trójki dzieci

Natalia Kukulska wspólnie z ukochanym mężem Michałem Dąbrówką doczekała się trójki cudownych pociech:  Jana oraz  Anny i  Laury. Bez wątpienia dzieci odziedziczyły po rodzicach artystyczny talent i kochają muzykę! Starsza córka pary zwraca na siebie uwagę fanów wokalistki. Niektórzy twierdzą, że jest kopią sławnej mamy, a inni dostrzegają spore podobieństwo do babci, Anny Jantar.

Natalia Kukulska spełnia się w roli mamy. "Starałam się być matką taką, jaką sobie wyobrażałam, że powinnam być. Bliską, by nie powodować dystansu, w którym nie będziemy w prawdzie. Nie chciałam, żeby moje dzieci musiały kłamać, bo się boją. [...] Starałam się więc być matką taką, której można powiedzieć o wszystkim. Ciepłą, ale i wskazującą różne drogi, jak to ciepło domowe rozpalać. Bycie razem, wspólne posiłki. Na przykład zawsze gotowałam, prawie codziennie, a jeśli nie mogłam, to dbałam o to, by wszystko było przygotowane", mówiła artystka Krystynie Pytlakowskiej w 2021 roku. Nie ukrywa, że z dziećmi łączy ją szczególna więź.  

Czytaj też: Jak wygląda syn Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego? Piotr Nowicki osiągnął w tym roku pełnoletność

Natalia Kukulska z rodziną; Natalia Kukulska z córką Anią i mężem Michałem Dąbrówką, 2005 rok
Fot. Mikulski/AKPA

Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka z córeczką Anią, 2005 rok

Natalia Kukulska z córką Anią, 2011
Fot. Kurnikowski/AKPA

Natalia Kukulska z córeczką, 2011 rok

Natalia Kukulska z mężem i dziećmi
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Jan Dabrówka, Anna Dabrówka, Natalia Kukulska i Michał Dabrówka, 2020 rok

Ania Dąbrówka. Kim jest córka Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki?

Anna Dąbrówka kilka lat temu należała do grupy Żywioły, a jakiś czas temu w sieci pojawił się utwór Przygotujmy lepszy świat i edukacyjny teledysk z jej udziałem. Już jako dziecko uczęszczała ze swoim bratem do Warsztatowej Akademii Musicalowej. Mówiło się, że nastolatka marzy o studiach w szkole teatralnej w Nowym Jorku, dlatego przykłada wielką wagę do nauki języków. „Teraz właśnie Ania jest na rytmice w szkole muzycznej drugiego stopnia. Jako wredna matka zgotowałam im taki los, jakiego sama nie lubiłam, czyli posłałam je do szkoły muzycznej, w której ja nie lubiłam ćwiczyć. One jednak wyszły z tego obronną ręką. Gdy ja skończyłam tę szkołę w klasie fortepianu, byłam zrażona i przestałam ćwiczyć. A Jasio i Ania chcieli iść dalej w edukacji muzycznej", wspominała w rozmowie z Krystyną Pytlakowską w 2021 roku. W sesji zdjęciowej mamie towarzyszyła Ania Dąbrówka. 

Natalia Kukulska podziwia w córce: „Wrażliwość, otwartość, poukładanie. Jest subtelna i odważna. Jej młodzieńcza egzaltacja potrafi nakręcać całą rodzinę. Jest mistrzynią nastroju, wizjonerką, ma zmysł organizacyjny… ojej, wystarczy? Pisze do mnie SMS-y: „Życzę ci miłego dnia, tylko się niczym nie denerwuj”, wspominała. 

Czytaj także: Cezary i Katarzyna Żakowie są dumni z córek. Obie spełniają się zawodowo. Co robią ich pociechy?

Natalia Kukulska, Anna Dąbrówka, VIVA! 19/2021
Fot. Marta Wojtal

Natalia Kukulska i Ania Dąbrówka w sesji VIVY, 2021 rok

Natalia Kukulska, Anna Dąbrówka, VIVA! 19/2021
Fot. Marta Wojtal

Artystka zdaje sobie sprawę z tego, że wszyscy chcieliby, żeby Ania poszła drogą mamy i babci. Chciałaby, żeby córka podjęła własną decyzję, a ona będzie ją wspierać i mocno kibicować. „Rozumiem, że wszyscy by chcieli, by tak było, ale nie dała się poznać wokalnie na tym etapie. W moim mniemaniu potrafi śpiewać, jest muzykalna, pięknie gra na pianinie. Natomiast ja bym się na jej miejscu rozzłościła, że ktoś wywiera na nią presję. Kontekst mamy i babci może być wielkim obciążeniem. [...] Owszem, Ania stawia pierwsze kroki, przestaje być anonimowa i zaskakuje nas. Mówi, że nie chce śpiewać w przyszłości, ale jako fakultet wybrała właśnie śpiew operowy na wydziale wokalno-aktorskim. Marzy, by studiować w szkole musicalowej poza Polską. Dajmy jej poszukać", dodawała. 

A co na ten temat wspominała główna zainteresowana? Ania Dąbrówka zdradziła wtedy przed naszą kamerą, czy chce pójść w ślady mamy i z czym wiąże swoją przyszłość.  „Czy chcę być częścią mediów? I nie chcę być, i trochę chcę. Jest mi to obojętne. Bo ja nie oddzielam swojego świata i świata mediów. […] Co stanie się potem? Zobaczymy, bo to na razie początek. Chcę jak najbardziej poznać cały świat, ale przede wszystkim moją pasją jest muzyka. Wydaje mi się jednak, że odchodzę od tego, co robi mama. Chcę iść w kierunku musicalu. Ale też mam ochotę spróbować innych rzeczy np. nauki filozofii”, mówiła Rafałowi Kowalskiemu dla viva.pl 

Natalia Kukulska, Anna Dąbrówka, VIVA! 19/2021
Fot. Marta Wojtal

Natalia Kukulska, Anna Dąbrówka, VIVA! 19/2021
Fot. Marta Wojtal

Córka Natalii Kukulskiej skończyła 17 lat. Jak wygląda dzisiaj?

Pociecha Natalii Kukulskiej i Miała Dąbrówki świętowała czwartego maja 17. urodziny. Z tej okazji dumna mama zamieściła w sieci post, w którym złożyła nastolatce wyjątkowe życzenia. ,,Mój skarb kończy dziś 17 lat? Serio? Duma mnie rozpiera, że tak dobry i piękny i mądry człowiek wyrósł na moich oczach! Oby świat dał Ci same dobroci w zamian, że Cię ma!", podkreśliła. 

Pod postem nie zabrakło ciepłych słów i życzeń. Wiele osób zauważa, że obie panie wyglądają jak siostry! Do kogo ich zdaniem podobna jest Anna? „Śliczna dziewczyna po mamusi”, „Ale podobna do babci”, „śliczna dziewczyna, z urodą Mamy i Babci”, „Natalia - rozumiem dumę bo Ania piękna ale i bardzo mądra młoda Kobieta”, czytamy.

Teraz gwiazda podzieliła się kolejnym zdjęciem z nastoletnią córką. Obie panie zapozowały w pięknych, zielonych kostiumach. Natalia Kukulska nawiązała swoim opisem nie tylko do stylizacji, ale również niezwykłego podobieństwa między nią a Anią! „Zielenie. Dzielenie. Dzień lenia. Gdzie Ania a gdzie ja", zażartowała.

Tak jak pod innymi wspólnymi zdjęciami, fani zwrócili uwagę na to, że artystka i jej córka wyglądają niemalże identycznie - jak siostry!   

Sprawdź również: 75-letni miliarder Józef Wojciechowski i jego ukochana świętują pierwsze urodziny syna!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.