Natalia Kukulska, Anna Dąbrówka, VIVA! 19/2021
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Natalii Kukulskiej skończyła 18 lat. „Piękny i mądry człowiek wyrósł na moich oczach!”

Pociecha artystki idzie w jej ślady? To cała mama!

Ksenia Krasko 4 maja 2023 11:00
Natalia Kukulska, Anna Dąbrówka, VIVA! 19/2021
Fot. Marta Wojtal

Natalia Kukulska jest artystką, żoną i dumną mamą trójki dzieci. Mimo wielu obowiązków, z powodzeniem łączy je z rozwojem kariery. Przez fanów wciąż komplementowana jest m.in. za to, że wygląda niczym siostra Ani, swojej najstarszej córki. W 2021 roku obie wzięły udział w wyjątkowej sesji do „VIVY!”. Co mówiły o łączącej ich relacji? Za co siebie lubią, co w sobie podziwiają? Czy córka pójdzie w ślady sławnej mamy i babci?

Natalia Kukulska jest mamą trójki dzieci

Natalia Kukulska wspólnie z ukochanym mężem Michałem Dąbrówką doczekała się trójki cudownych pociech:  Jana oraz  Anny i  Laury. Bez wątpienia dzieci odziedziczyły po rodzicach artystyczny talent i kochają muzykę! Starsza córka pary zwraca na siebie uwagę fanów wokalistki. Niektórzy twierdzą, że jest kopią sławnej mamy, a inni dostrzegają spore podobieństwo do babci, Anny Jantar.

Natalia Kukulska spełnia się w roli mamy. "Starałam się być matką taką, jaką sobie wyobrażałam, że powinnam być. Bliską, by nie powodować dystansu, w którym nie będziemy w prawdzie. Nie chciałam, żeby moje dzieci musiały kłamać, bo się boją. [...] Starałam się więc być matką taką, której można powiedzieć o wszystkim. Ciepłą, ale i wskazującą różne drogi, jak to ciepło domowe rozpalać. Bycie razem, wspólne posiłki. Na przykład zawsze gotowałam, prawie codziennie, a jeśli nie mogłam, to dbałam o to, by wszystko było przygotowane", mówiła artystka Krystynie Pytlakowskiej w 2021 roku. Nie ukrywa, że z dziećmi łączy ją szczególna więź.  

Czytaj też: Nazywała ją babcio-mamą. Oto historia niezwykłej relacji Natalii Kukulskiej z babcią, Haliną Szmeterling

Natalia Kukulska z rodziną; Natalia Kukulska z córką Anią i mężem Michałem Dąbrówką, 2005 rok
Fot. Mikulski/AKPA

Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka z córeczką Anią, 2005 rok

Natalia Kukulska z córką Anią, 2011
Fot. Kurnikowski/AKPA

Natalia Kukulska z córeczką, 2011 rok

Natalia Kukulska z mężem i dziećmi
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Jan Dabrówka, Anna Dabrówka, Natalia Kukulska i Michał Dabrówka, 2020 rok

Ania Dąbrówka. Kim jest córka Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki?

Anna Dąbrówka kilka lat temu należała do grupy Żywioły, a jakiś czas temu w sieci pojawił się utwór Przygotujmy lepszy świat i edukacyjny teledysk z jej udziałem. Już jako dziecko uczęszczała ze swoim bratem do Warsztatowej Akademii Musicalowej. Mówiło się, że nastolatka marzy o studiach w szkole teatralnej w Nowym Jorku, dlatego przykłada wielką wagę do nauki języków. „Teraz właśnie Ania jest na rytmice w szkole muzycznej drugiego stopnia. Jako wredna matka zgotowałam im taki los, jakiego sama nie lubiłam, czyli posłałam je do szkoły muzycznej, w której ja nie lubiłam ćwiczyć. One jednak wyszły z tego obronną ręką. Gdy ja skończyłam tę szkołę w klasie fortepianu, byłam zrażona i przestałam ćwiczyć. A Jasio i Ania chcieli iść dalej w edukacji muzycznej", wspominała w rozmowie z Krystyną Pytlakowską w 2021 roku. W sesji zdjęciowej mamie towarzyszyła wówczas Ania Dąbrówka. 

Co Natalia Kukulska podziwia w córce? „Wrażliwość, otwartość, poukładanie. Jest subtelna i odważna. Jej młodzieńcza egzaltacja potrafi nakręcać całą rodzinę. Jest mistrzynią nastroju, wizjonerką, ma zmysł organizacyjny… ojej, wystarczy? Pisze do mnie SMS-y: „Życzę ci miłego dnia, tylko się niczym nie denerwuj”, wspominała. 

Czytaj także: Natalia Kukulska łudząco podobna do Anny Jantar! Wokalistka przeszła niesamowitą metamorfozę 

Natalia Kukulska, Anna Dąbrówka, VIVA! 19/2021
Fot. Marta Wojtal

Natalia Kukulska i Ania Dąbrówka w sesji VIVY, 2021 rok

Natalia Kukulska, Anna Dąbrówka, VIVA! 19/2021
Fot. Marta Wojtal

Artystka zdaje sobie sprawę z tego, że wszyscy chcieliby, żeby Ania poszła drogą mamy i babci. Chciałaby, żeby córka podjęła własną decyzję, a ona będzie ją wspierać i mocno kibicować. „Rozumiem, że wszyscy by chcieli, by tak było, ale nie dała się poznać wokalnie na tym etapie. W moim mniemaniu potrafi śpiewać, jest muzykalna, pięknie gra na pianinie. Natomiast ja bym się na jej miejscu rozzłościła, że ktoś wywiera na nią presję. Kontekst mamy i babci może być wielkim obciążeniem. [...] Owszem, Ania stawia pierwsze kroki, przestaje być anonimowa i zaskakuje nas. Mówi, że nie chce śpiewać w przyszłości, ale jako fakultet wybrała właśnie śpiew operowy na wydziale wokalno-aktorskim. Marzy, by studiować w szkole musicalowej poza Polską. Dajmy jej poszukać", dodawała. 

A co na ten temat wspominała główna zainteresowana? Ania Dąbrówka zdradziła wtedy przed naszą kamerą, czy chce pójść w ślady mamy i z czym wiąże swoją przyszłość.  „Czy chcę być częścią mediów? I nie chcę być, i trochę chcę. Jest mi to obojętne. Bo ja nie oddzielam swojego świata i świata mediów. […] Co stanie się potem? Zobaczymy, bo to na razie początek. Chcę jak najbardziej poznać cały świat, ale przede wszystkim moją pasją jest muzyka. Wydaje mi się jednak, że odchodzę od tego, co robi mama. Chcę iść w kierunku musicalu. Ale też mam ochotę spróbować innych rzeczy np. nauki filozofii”, mówiła Rafałowi Kowalskiemu dla viva.pl 

Natalia Kukulska, Anna Dąbrówka, VIVA! 19/2021
Fot. Marta Wojtal

Natalia Kukulska, Anna Dąbrówka, VIVA! 19/2021
Fot. Marta Wojtal

Córka Natalii Kukulskiej skończyła 18 lat. Jak wygląda dzisiaj?

Pociecha Natalii Kukulskiej i Miała Dąbrówki świętowała czwartego maja 18. urodziny. Na profilu artystki pojawiły się wyjątkowe zdjęcia ukazujące, jak bardzo zmieniła się jej córka. Ania Dąbrowska to prawdziwa kopia mamy, a co za tym idzie - również babci, Anny Jantar. Podobieństwo jest absolutnie niesamowite. Natalia Kukulska opisała zdjęcie wzruszającymi słowami: "Co za dzień - pełnia doznań! 18 urodziny mojej cudownej córeczki Ani, pierwszy dzień matur i pełnia księżyca… wierzę, że ta kumulacja przyniesie jej szczęście nie tylko na czas egzaminów! Dojrzałość… hmmm brzmi groźnie. Całe szczęście Anulku,że masz jeszcze wielką wrażliwość, która pozwoli Ci patrzeć na świat tak jak trzeba. W sam raz. Jesteś doskonała, ukochana i wszystko co najpiękniejsze przed Tobą. W dzieciństwie i dorosłości jesteśmy zawsze z Tobą. Jesteś najkochańszym cudem! 🌸💗" 

Sprawdź również: Natalia Kukulska szczerze o wyczekiwanym filmie biograficznym o Annie Jantar

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?