Poznaj historię ich miłości!

Konrad Szczęsny 13 lutego 2020 09:53

Jak ognia unikają błysku fleszy i bywania na salonach, ale przez wiele osób stawiani są za wzór idealnego związku. Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka właśnie świętują 20. rocznicę ślubu. Z tej okazji artystka zamieściła na Instagramie urocze zdjęcie z mężem, które poruszyło jej fanów. Jak się poznali i co mówili o łączącym ich uczuciu?

Związek Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki: jak się poznali

Nie od razu Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka zostali parą. Jak podkreślała w wywiadach artystka, najpierw funkcjonowali jako dobrze dogadujący się znajomi, których z czasem połączyła przyjaźń, zaś później... miłość. Przede wszystkim do siebie, ale również do muzyki. Nie jest tajemnicą, że perkusistka i wokalistka pracują razem na co dzień: w maju 2010 roku wydali pierwszy wspólny krążek "Comix". Jak mówią współpracownicy, córka Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego jest w studio nagraniowym despotyczna: wie, jaki efekt chce osiągnąć i w związku z tym wymaga od swoich muzyków pełnego profesjonalizmu. "Potrafi się kłócić o dwa, trzy dźwięki", twierdzą. W domu dzieli się z mężem obowiązkami, jednak i tu gra pierwsze skrzypce: zamiłowanie do ładu i porządku wpoiła jej babcia, Halina Szmeterling.

Poznali się w 1997 roku przy okazji powstawania płyty "Puls". Choć niemal od razu pojawiła się między nimi nić porozumienia, uczucie wybuchło w trakcie letniego wyjazdu do USA!

"To było lato 1999 roku, mieliśmy za sobą dwa lata znajomości i trzy trasy. Lipiec na wschodnim wybrzeżu USA był strasznie gorący. Podejmowaliśmy próby zwiedzania, spacerów, ale po kilku metrach wracaliśmy do hotelu", wspominał w wywiadzie Michał Dąbrówka. 

Z kolei Natalia Kukulska zdradziła, że połączyły ich długie, niekończące się rozmowy... nad basenem.

"Nie dało się oddychać, spędzaliśmy czas nad basenem. Mieliśmy okazję dobrze się poznać. Nas z Michałem zaczęło coś do siebie przyciągać. Zachorowaliśmy na siebie. Dłuższe niewidzenie powodowało dziwny niepokój. Chcieliśmy być razem. To było bardzo silne", zwierzała się w jednym z wywiadów artystka.

I, jak oboje twierdzą tak jest do dziś.

Związek Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki: ślub i dzieci

Sakramentalne "tak" powiedzieli sobie 12 lutego 2000 roku - cztery miesiące później na świat przyszedł natomiast ich syn Jan. Z kolei pięć lat później Natalia Kukulska urodziła pierwszą córkę, Anię, zaś w styczniu 2017 roku drugą, Laurę. 

Unikają kontrowersji, spędzają ze sobą każdą wolną chwilę i uchodzą za wzorową parę w polskim show-biznesie. Łączy ich miłość do muzyki, wzajemne inspirowanie się na polu zawodowym oraz zgodne podejście do obowiązków domowych. Oboje podkreślają, że nadal są w sobie zakochani tak samo, jak na początku związku.

I trudno nie przyznać im racji, patrząc na romantyczne i pełne czułości zdjęcia, które od czasu do czasu zamieszczają w mediach społecznościowych. Z okazji 20. rocznicy ślubu Natalia Kukulska podzieliła się z obserwatorami poruszającym wpisem i uroczą fotografią z mężem! 

,,Mamy 20 lat! Nie będę się rozwodzić... o nas, ani rozczulać nad nami ale dumna jestem, że nam się udaje iść razem już 20 lat. Czasami to takie proste. Czasami trzeba popracować. Najważniejsze są owoce tego co miedzy nami - trzy boskie istoty oraz dźwięki i słowa , które udaje nam się wspólnie splatać. Niech tylko będzie zdrowie i proza życia nie podcina nam skrzydeł - to damy radę! Kto, jak nie my? Ps. Przypomniał mi się utwór pt. „Coś więcej”, który stworzyliśmy 10 lat temu na album „Comix”. Włożyłam fragment tej piosenki jako tło dla tego landszaftowego zdjęcia. No bo kiedy, jak nie teraz? My Walentynki zawsze świętujemy pierwsi ❤️❤️ @michal.dabrowka", napisała gwiazda. 

A my serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

1/7
Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka świętują 18 rocznicę ślubu
Copyright @Instagram @nataliakukulska
1/7

Para zapałała to siebie płomiennym uczuciem latem 1999 roku, gdy oboje przebywali na wakacjach w USA. Niedługo po tym, jak powiedzieli sobie sakramentalne "tak", urodził się ich pierworodny syn, Jan.

2/7
Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka świętują 18 rocznicę ślubu
Copyright @Instagram @nataliakukulska
2/7

Natalia Kukulska z Michałem Dąbrówką

3/7
Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka świętują 18 rocznicę ślubu
Copyright @Instagram @nataliakukulska
3/7

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka są dumnymi rodzicami trójki dzieci: siedemnastoletniego Jana, dwunastoletniej Ani oraz rocznej Laury, która przyszła na świat w styczniu 2017 roku.

 

Zobacz też: Natalia Kukulska po raz pierwszy pokazała córkę, Laurę

4/7
Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka świętują 18 rocznicę ślubu
Copyright @Instagram @nataliakukulska
4/7

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka na zdjęciu pozują z najstarszym dzieckiem, synem Janem oraz najmłodszą córką, Laurą. Para nie ukrywa, że jest niezwykle dumna ze swoich latorośli!

 

Polecamy też: Nim narodzi się Laura... Wyjątkowe zdjęcia Natalii Kukulskiej i jej bliskich

5/7
Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka świętują 18 rocznicę ślubu
Copyright @Instagram @nataliakukulska
5/7

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka tworzą zgodny i udany związek. Małżeństwem są natomiast od 12 lutego 2000 roku. Jak oboje przyznają, nadal są w sobie szaleńczo zakochani.

Polecamy też: „Była bardzo chora. Całe życie było ustawione pod nią”. Natalia Kukulska o śmierci ukochanej babci

6/7
Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka świętują 18 rocznicę ślubu
Copyright @Instagram @nataliakukulska
6/7

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka uchodzą za jedną najbardziej udanych i najmniej kontrowersyjnych par w polskim show-biznesie. Co więcej, z powodzeniem udaje im się godzić życie zawodowe z obowiązkami domowymi.

 

Polecamy też: Natalia Kukulska: „Miałam w nim stróża. Bardzo mu na mnie zależało”. EKSLUZYWNE VIDEO

7/7
Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka świętują 18 rocznicę ślubu
Copyright @Instagram @nataliakukulska
7/7

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka poznali się w 1997 roku. Połączyła ich muzyka. Miłość, która trwa do dziś, przyszła dwa lata później, w 1999 roku, gdy oboje przebywali na wakacjach na wschodnim wybrzeżu USA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.