Fot. TRICOLORS/East News
z życia gwiazd

Jan Młynarski daje córkom to, czego sam nie miał. Jego małżeństwo z piękną dziennikarką jest owiane tajemnicą...

Oto sekrety życia uzdolnionego muzyka

Marcjanna Maryszewska 27 sierpnia 2023 08:40
Fot. TRICOLORS/East News

Wszechstronnie utalentowany muzyk oraz członek klanu Młynarskich — prywatnie to spełniony mąż i ojciec dwóch córeczek. Pociechy są dla niego najważniejsze. Jan Młynarski robi wszystko, aby zapewnić im to, czego sam nie doświadczył od rodziców. Choć ma za sobą trudniejsze chwile, nigdy się nie poddał. Dziś w drodze na szczyt wspierają go najbliżsi.

Jan Młynarski — życie prywatne

Prywatność to dla niego sprawa priorytetowa. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że nawet dokładna data urodzin Jana Młynarskiego nie jest znana publice. Wiadomo natomiast, że urodził się w 1979 roku w Warszawie — to właśnie z tych okolic pochodzili jego rodzice: Wojciech Młynarski oraz Adrianna Godlewska. Ma również dwie starsze siostry — dziennikarki Agatę Młynarską i Paulinę Młynarską. Choć przez jakiś czas sam pracował w radiu, ścieżka muzyczna okazała się najwłaściwszą. Syn uznanego piosenkarza i aktorki bardzo wcześnie poczuł potrzebę grania, której oddał się całkowicie. W wieku 27 lat wyjechał do USA, gdzie ukończył studia na prestiżowej uczelni.

Paulina Młynarska, Jan Młynarski, Agata Młynarska, promocja książki Wojciecha Młynarskiego, 2017

Paulina Młynarska, Jan Młynarski, Agata Młynarska, promocja książki Wojciecha Młynarskiego, 2017
Fot. Niemiec/AKPA

"Skończyłem w Stanach wybitną szkołę muzyczną Drummers Collective, co mnie rozwinęło zawodowo. Poza tym pobyt w Nowym Jorku daje wspaniałe wyobrażenie, jak społeczeństwo mogło wyglądać także i u nas. Żyją tam obok siebie ludzie przeróżnych nacji. To miasto uczy tolerancji" — wspominał w rozmowie z serwisem Gazeta.pl.

CZYTAJ TAKŻE: „Mój brat i ja to kompletnie dwa różne usposobienia”. Marianna Stuhr o swoim dzieciństwie i dorastaniu u boku Macieja Stuhra

Aby kontynuować karierę, postanowił wrócić do Polski. Na dobre związał się z tutejszym środowiskiem muzycznym, oraz ułożył swoje życie prywatne. Jednak nie sposób zaprzeczyć, że Jan Młynarski to jedna z najbardziej tajemniczych postaci w branży artystycznej...

Jan Młynarski — żona i dzieci

Na próżno szukać w sieci informacji o miłości życia muzyka, nie wspominając o historii czy okolicznościach poznania. Z żoną Pauliną (jak wynika z jednego z oznaczeń na Instagramie) od czasu do czasu pozuje na ściankach, lecz prawda o ich relacji wciąż pozostaje owiana tajemnicą... Jedynie co wiadomo, to że — podobnie jak on — zawodowo zajmuje się dziennikarstwem. Można również przypuszczać, że od co najmniej czternastu lat są razem, ponieważ w 2010 roku na świecie pojawiła się ich pierwsza córeczka, Helena. Pięć lat później zostali rodzicami po raz drugi, a dziecko nazwali imieniem Róża. Jan Młynarski w przeszłości bardzo chętnie dzielił się rodzinnymi kadrami w mediach społecznościowych — są pełne czułości i rodzinnej miłości! Widać, że świetnie się ze sobą dogadują, a ich uczucie pozostaje tak samo silne.

Pociechy są już dużymi, rezolutnymi dziewczynkami. Zadziwiające, że nieskłonny do prywatnych zwierzeń Jan Młynarski pewnego dnia otworzył się w temacie tacierzyństwa. W wywiadzie dla Przekroju przyznał, że ma inne podejście niż jego ojciec. Muzyk stara się nie iść w jego ślady i nie popełniać tych samych błędów. "Chciałbym, żeby [córki — przyp. red.] czuły się bezpiecznie. Żeby wiedziały, że dla nich jestem, by chętnie wpuszczały mnie do swojego świata. Jednocześnie uważam, że rodzic nie ma prawa oczekiwać od dziecka, że wybaczy mu zaniedbania. Lepiej jak najmniej ich popełniać. Swoim córkom staram się dawać to, czego sam nie dostałem, czyli czas i uwagę" — podkreślał.

ZOBACZ TAKŻE: Marcin Prokop wychował się w skromnej rodzinie. Nie lubi rozrzutności

W innym wywiadzie dodawał z kolei: "Chciałbym, żeby moje córki były zdrowe, żeby czuły się ze sobą dobrze i zawsze bezwarunkowo się kochały i mogły na siebie liczyć. Żeby nie musiały wyważać otwartych drzwi i miały poczucie bezpieczeństwa". Dużo koncertuje, lecz po powrocie do domu poświęca się tylko im, ofiarując całą uwagę i każdą możliwą sekundę. Dziewczynki są dla niego najważniejsze, dlatego wie o nich absolutnie wszystko. Starsza z nich towarzyszy mu nawet podczas prób zespołu. Wizerunki pociech do czasu do czasu pojawiają się na Instagramie artysty

Z Wojciechem Młynarskim zbliżył się dopiero tuż przed jego śmiercią. Wcześniej ich kontakty były naprawdę trudne i znikome... Piosenkarz ciągle pracował, lub wyjeżdżał. Rodzice Jana rozstali się, gdy ten był dwunastoletnim chłopcem. Wtedy w relacji nastąpiła dłuższa pauza. "Kiedy po latach przerwy w kontaktach, zapytał, co ja w ogóle robię, odpowiedziałem, że zarabiam na życie, grając koncerty i nagrywając płyty. Od razu zapytał: 'Czy już jesteś alkoholikiem?'" — wspominał z kolei na łamach Zwierciadła.

SPRAWDŹ: Jan Młynarski w poruszający sposób upamiętnił ojca na festiwalu w Sopocie. Publiczność wstała z miejsc

Nic dziwnego, że po takich doświadczeniach Jan Młynarski stara się być jak najlepszym ojcem dla własnych córek. Całej rodzinie życzymy samych najwspanialszych chwil i wszystkiego dobrego!  

Jan Młynarski z żoną, 27.10.2017 Warszawa

Fot. TRICOLORS/East News

Jan Młynarski, Wojciech Młynarski

Jan Młynarski, Wojciech Młynarski
Fot. TRICOLORS/East News

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.