Michał Wiśniewski, Etiennette Wiśniewska, Polsat SuperHit Festiwal 2023
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
z życia gwiazd

Michał Wiśniewski chwali się kolejną metamorfozą córki. Etiennette już tak nie wygląda!

Internauci zachwycają się rodzinnym kadrem

Marcjanna Maryszewska 12 sierpnia 2023 10:04
Michał Wiśniewski, Etiennette Wiśniewska, Polsat SuperHit Festiwal 2023
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Michał Wiśniewski to dumny ojciec całej gromadki pociech, która niedawno się powiększyła. Dzieci są dla niego najważniejsze — Instagram gwiazdora pełen jest ujęć upamiętniających wspólne chwile. Niedawno w mediach społecznościowych królowała dawno niewidziana Vivienne. Teraz pokazał zdjęcie Etiennette, a internauci są zachwyceni najnowszą metamorfozą nastolatki!

Etiennette Wiśniewska przeszła kolejną metamorfozę. Tak dziś wygląda

Nastoletnia pociecha lidera Ich Troje znana jest ze swoich radykalnych zmian w wyglądzie. Zamiłowanie do kolorowych włosów prawdopodobnie odziedziczyła po tacie. Kilka miesięcy temu Etiennette pokazała się światu w zielonej fryzurze. Później jakiś czas miała blond rozjaśnione włosy... Teraz znów postawiła na bardziej stonowany kolor.

Internauci zachwycają się właśnie metamorfozą córki Michała Wiśniewskiego. To właśnie on udostępnił w sieci najnowsze zdjęcie Etiennette oraz pozostałych członków rodziny. Na kadrze bowiem widzimy nie tylko 17-latkę, ale również jej przyrodnią siostrę Fabienne, pokazującą coś tacie i jego żonie — Poli Wiśniewskiej.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Córka Agustina Egurroli ma już 15 lat. Tak dziś wygląda Carmen

"TikTokDay. Tato! Po co znowu wrzuciłeś to zdjęcie? — z takim podpisem muzyk wrzucił zdjęcie na Instagrama. Możemy domyślić się, że cała trójka nagrywała coś razem na wyżej wspomnianą platformę. Jednak to, na co internauci zwrócili szczególną uwagę, jest właśnie odmieniony wygląd Etiennette — nastolatka ma obecnie krótkie, pocieniowane włosy z grzywką, które pofarbowała na czarno. Taki wygląd bardzo do niej pasuje, a fani są zdecydowanie tego samego zdania!  

Anna Świątczak, Etiennette Wiśniewska, Gala Woman Power 2023, 28.04.2023 rok

Anna Świątczak, Etiennette Wiśniewska, Gala Woman Power 2023, 28.04.2023 rok
Fot. Podlewski/AKPA

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.