Agustin Egurrola, Carmen Egurrola, Viva! 2011
Fot. Iza Grzybowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Agustina Egurroli ma już 13 lat. Tak dziś wygląda Carmen

Uwielbia jeździectwo i... To największa duma choreografa!

Olga Figaszewska 12 lutego 2022 18:55
Agustin Egurrola, Carmen Egurrola, Viva! 2011
Fot. Iza Grzybowska

Agustin Egurrola i poprzednia partnerka choreografa Nina Tyrka zostali rodzicami 13. listopada 2008 roku. Wówczas na świat przyszła ich córeczka. Jest oczkiem w głowie sławnych rodziców. Odnajduje już jednak swoje pasje. Carmena Egurrola w tym roku skończy 14 lat. Czy pójdzie w ślady znanego taty? Dziewczynka jest świadomą swoich marzeń nastolatką! Co jest jej hobby? Nie chodzi wcale o taniec... 

Agustin Egurrola z córeczką Carmen. Jak dziś wygląda?

Agustin Egurrola i Nina Tyrka rozstali się kilka lat temu, ale jedno i drugie wychowuje córkę Carmen. W rozmowie z mediami byli partnerzy wielokrotnie podkreślali, że 13-latka jest dla nich najważniejsza i zrobią wszystko, by zadbać jej poczucia bezpieczeństwa.

Agustin Egurrola rzadko zamieszcza wspólne zdjęcia ze swoją pociechą. Gdy się mu to już zdarza, fani choreografa nigdy nie szczędzą nastolatce komplementów.

Często w komentarzach internauci zastanawiają się głośno, do kogo podobna jest Carmen. Jaka jest odpowiedź? Raczej przyznają zgodnie, że dziewczynka odziedziczyła urodę po mamie! Blond włosy i uroczy uśmiech to jej znaki charakterystyczne. 

Czytaj także: Kubańska orkiestra, zjawiskowa suknia ślubna i... Tak wyglądał ślub Agustina Egurroli

Agustin Egurrola, Carmen Egurrola, studio Dzień Dobry TVN, Warszawa, 04.08.2013 rok
Fot. BARTOSZ KRUPA/DDTVN/EAST NEWS

Agustin Egurrola, Carmen Egurrola, studio Dzień Dobry TVN, Warszawa, 04.08.2013 rok

Niewiele osób wie, ale Nina Tyrka też jest naturalną blondynką. „Ludzie często zwracają na to uwagę i pytają: jak to możliwe? A tajemnica jest prosta. Ja też jestem blondynką. Tylko od drugiej klasy liceum farbuję włosy. Doradził mi to trener tańca. Na parkiecie czarne prezentują się lepiej. Poszłam więc za radą mojego guru”, zdradziła Nina Tyrka w rozmowie z VIVĄ! w 2011 roku.

„I dobrze. Okazało się, że to podkreśla twoją osobowość. Ten kolor daje siłę i zjawiskowość. Nasza Carmen te cechy charakteru przejęła po tobie. Jest silna i uparta. Ma swoje zdanie. Chociaż ma dopiero dwa i pół roku, bywa niezwykle konsekwentna. Czasem tak nie uznaje kompromisu, że jestem zadziwiony”, dodał wtedy Agustin, który rozstał się z mamą Carmen w 2015 roku.

Czytaj także: Tak Agustin Egurrola poznał swoją żonę Dianę: „To była miłość od pierwszego wejrzenia”

Co dziś robi i jak wygląda Carmen Egurrola?

Choć Agustin Egurrola jest bardzo zapracowaną osobą to nigdy nie przedkłada obowiązków zawodowych nad rodzinę. Choreograf skupia się mocno na wychowaniu synka Oskara i budowaniu dobrych relacji z córką Carmen. 13-latka to pociecha jurora You Can Dance i jego byłej drugiej połówki Niny Tyrki, a półroczny Oskar to owoc małżeństwa Egurroli z aktualną żoną Dianą.

Co wiemy o Carmen? O nastolatce wiadomo, że i ona ma świetny kontakt z małym Oskarem. W wolnych chwilach 13-latka uczy się jeździć na koniach, co jej tata udokumentował w sieci.

Co ciekawe, taniec nie gra w duszy Carmen... „Chodzi na zajęcia, ale taniec to nie jest jej największa pasja. Ona kocha konie. Przygotowuje się do zawodów. Zaraz po naszej rozmowie jedziemy razem do stajni, bo przyjeżdża kowal i będzie zmieniał podkowy jej konia. Jestem więc na bieżąco nie tylko ze sprawami tanecznymi, ale też końskimi (śmiech). Jeżdżę z nią, bo wiem, że ona tego potrzebuje. Lubię się zastanawiać, kim moje dzieci zostaną w przyszłości. Nie muszą profesjonalnie tańczyć. Chcę, żeby były szczęśliwe”, mówił nam jej tata w ostatnim wywiadzie dla VIVA.pl.

Zobaczcie najnowsze fotografie oraz te, na którychmała Carmen pozowała z rodzicami w 2011 roku w sesji dla VIVY!?  

Agustin Egurrola i Nina Tyrka, Viva! 2011
Fot. Iza Grzybowska

Agustin Egurrola i Nina Tyrka, Viva! 2011
Fot. Iza Grzybowska

Agustin Egurrola, Carmen Egurrola, nowa żona Agustina Egurroli, tor wyścigów konnych Służewiec, Warszawa, 26.09.2021 rok
Fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Agustin Egurrola, Carmen Egurrola, Diana Egurrola, tor wyścigów konnych Służewiec, Warszawa, 26.09.2021 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.