Agustin Egurrola, Carmen Egurrola, Viva! 2011
Fot. Iza Grzybowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Agustina Egurroli ma już 15 lat. Tak dziś wygląda Carmen

To największa duma choreografa! Czy pójdzie w jego ślady?

Olga Figaszewska 11 sierpnia 2023 12:51
Agustin Egurrola, Carmen Egurrola, Viva! 2011
Fot. Iza Grzybowska

Agustin Egurrola i poprzednia partnerka choreografa Nina Tyrka zostali rodzicami 13 listopada 2008 roku. Piętnaście lat temu na świat przyszła ich córeczka, Carmena Egurrola. Jest oczkiem w głowie sławnych rodziców. Czy pójdzie w ślady znanego taty? Dziewczynka jest świadomą swoich marzeń nastolatką! Choreograf pokazał nowe  zdjęcie swojej pociechy. Internauci nie przeszli obok niego obojętnie. Carmen to prawdziwa piękność! 

Agustin Egurrola z córeczką Carmen. Jak dziś wygląda?

Agustin Egurrola i Nina Tyrka rozstali się kilka lat temu. W rozmowie z mediami byli partnerzy wielokrotnie podkreślali, że córka jest dla nich najważniejsza i zrobią wszystko, by zadbać o poczucie bezpieczeństwa Carmen. Agustin Egurrola rzadko zamieszcza wspólne zdjęcia ze swoją pociechą. Gdy się mu to już zdarza, fani choreografa nigdy nie szczędzą nastolatce komplementów. „Bycie dobrym ojcem to wielka sztuka i najważniejsza misja w życiu”, mówił niedawno o ojcostwie.

Często w komentarzach internauci zastanawiają się głośno, do kogo podobna jest Carmen. Jaka jest odpowiedź? Raczej przyznają zgodnie, że dziewczynka odziedziczyła urodę po mamie! 

Czytaj także: Jest jego jedynym dzieckiem, a zarazem oczkiem w głowie. Kim jest Stella, córka Antonio Banderasa?

Agustin Egurrola, Carmen Egurrola, studio Dzień Dobry TVN, Warszawa, 04.08.2013 rok
Fot. BARTOSZ KRUPA/DDTVN/EAST NEWS

Agustin Egurrola, Carmen Egurrola, studio Dzień Dobry TVN, Warszawa, 04.08.2013 rok

Agustin Egurrola o ojcostwie

Choć Agustin Egurrola jest bardzo zapracowaną osobą to nigdy nie przedkłada obowiązków zawodowych nad rodzinę. Choreograf skupia się mocno na wychowaniu dzieci. W 2021 roku artysta wyznał, że ożenił się z nową partnerką, ukochaną Dianą. Opublikował przepiękne zdjęcia ze skromnej uroczystości. W tym samym roku małżonkowie powitali synka, Oscara.

„Chciałbym wychować ich na silnych, ambitnych ludzi, niebojących się realizować własnych marzeń. Mam też nadzieję, że spotkają na swojej drodze partnerów, którzy będą ich w tym wspierać. […] Narodziny dzieci były dla mnie mocnym uderzeniem, które spowodowało może niezatrzymanie się w biegu, ale na pewno zwolnienie. Jest oczywiście różnica w moim ojcostwie sprzed lat i teraz. Teraz jestem starszy i potrafię lepiej się zorganizować, by jak najmniej ważnych chwil z życia dzieci mi umknęło”, mówił w rozmowie dla VIVY! sprzed kilku lat. 

Artysta spędza z pociechami wiele czasu. Juror "You Can Dance — Nowa generacja" wybrał się z żoną i dziećmi: Oscarem i Carmen na wakacje. Za cel podróży obrali Grecję. „Nasze cudne greckie wakacje”, podpisał jeden z kadrów. Na zdjęciu pozuje z żoną i ukochaną córką. Carmen to prawdziwa piękność. Nic dziwnego, internauci nie szczędzą jej komplementów. Widać, że tancerza łączy z nastoletnią pociechą wyjątkowa więź. Carmen świetnie dogaduje się także z partnerką taty, co zauważyli obserwatorzy Agustina Egurroli. 

„Carmen cała mama”, „Jak widać, można. To wszystko zależy od kultury ludzi i ich spojrzenia na świat i życie. Czy to nie jest fantastyczne, fajne, że dzieci mają tego samego tatę, mimo rozstania? Można fantastycznie spędzać czas, czas wspólny, chociaż dla dzieciaczków”, „Widać fajna relację 👏❤️ Brawo dla żony i Carmen 😍”, „Kulturalni ludzie pełni miłości dla dzieci, Brawo”, czytamy.

Czytaj także: Tak Agustin Egurrola poznał swoją żonę Dianę: „To była miłość od pierwszego wejrzenia”


Co dziś robi i jak wygląda Carmen Egurrola?

Co wiemy o Carmen? W wolnych chwilach 15-latka uczy się jeździć konno, co jej tata udokumentował w sieci.

Co ciekawe, taniec nie gra w duszy Carmen... „Chodzi na zajęcia, ale taniec to nie jest jej największa pasja. Ona kocha konie. Przygotowuje się do zawodów. Zaraz po naszej rozmowie jedziemy razem do stajni, bo przyjeżdża kowal i będzie zmieniał podkowy jej konia. Jestem więc na bieżąco nie tylko ze sprawami tanecznymi, ale też końskimi (śmiech). Jeżdżę z nią, bo wiem, że ona tego potrzebuje. Lubię się zastanawiać, kim moje dzieci zostaną w przyszłości. Nie muszą profesjonalnie tańczyć. Chcę, żeby były szczęśliwe”, mówił nam jej tata w jednym z ostatnich wywiadów dla VIVA.pl.

Zobaczcie najnowsze fotografie oraz te, na których mała Carmen pozowała z rodzicami w 2011 roku w sesji dla VIVY!?  

Czytaj też: Po rozwodzie zniknęła, dziś powraca w wielkim stylu. Rewolucja w życiu Joanny Liszowskiej

Agustin Egurrola i Nina Tyrka, Viva! 2011
Fot. Iza Grzybowska

Agustin Egurrola i Nina Tyrka, Viva! 2011
Fot. Iza Grzybowska

Agustin Egurrola, Carmen Egurrola, nowa żona Agustina Egurroli, tor wyścigów konnych Służewiec, Warszawa, 26.09.2021 rok
Fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Agustin Egurrola, Carmen Egurrola, Diana Egurrola, tor wyścigów konnych Służewiec, Warszawa, 26.09.2021 rok

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.