Agustin Egurrola, Carmen Egurrola, Viva! 2011
Fot. Iza Grzybowska
O NIM SIĘ MÓWI

Agustin Egurrola na wspólnym zdjęciu z córeczką. Carmen ma już 11 lat!

To wykapana mama?

Olga Figaszewska 24 października 2019 18:51
Agustin Egurrola, Carmen Egurrola, Viva! 2011
Fot. Iza Grzybowska

Czy pójdzie w ślady znanego taty?  A może wybierze zupełnie inną drogę? Agustin Egurrola i Nina Tyrka jedenaście lat temu powitali na świecie córeczkę, Carmen. Dziewczynka jest już naprawdę duża! To wykapany tata? A może urodę odziedziczyła po mamie?

Agustin Egurrola z córeczką Carmen. Jak dziś wygląda?

Tancerz rzadko informuje fanów i media o swoim życiu prywatnym. Agustin Egurrola i Nina Tyrka rozstali się, ale razem wychowują swoją córkę. W rozmowie z mediami podkreślali, że Carmen jest dla nich najważniejsza i zrobią wszystko, by zadbać jej poczucia bezpieczeństwa.

Dziewczynka ma już 11 lat! Agustin Egurrola zamieścił wspólne zdjęcie ze swoją pociechą. Jak wygląda mała Carmen? ,,I kto tu rządzi ?? I tak już od jedenastu lat... #moja #miłość", napisał tancerz na Instagramie.

Internauci są zachwyceni najnowszym zdjęciem i przyznają zgodnie, że dziewczynka odziedziczyła urodę po mamie! Blond włosy i uroczy uśmiech... Tak. Bo Nina Tyrka również jest blondynką. Tajemnicę swojej fryzury odkryła w rozmowie z VIVĄ! Wówczas wraz z Agustinem Egurrolą i córeczką pojawiła się w sesji do naszego magazynu.

,,Ludzie często zwracają na to uwagę i pytają: jak to możliwe? A tajemnica jest prosta. Ja też jestem blondynką. Tylko od drugiej klasy liceum farbuję włosy. Doradził mi to trener tańca. Na parkiecie czarne prezentują się lepiej. Poszłam więc za radą mojego guru", zdradziła Nina Tyrka w rozmowie z Romanem Praszyńskim w 2011 roku.

,,I dobrze. Okazało się, że to podkreśla twoją osobowość. Ten kolor daje siłę i zjawiskowość. Nasza Carmen te cechy charakteru przejęła po tobie. Jest silna i uparta. Ma swoje zdanie. Chociaż ma dopiero dwa i pół roku, bywa niezwykle konsekwentna. Czasem tak nie uznaje kompromisu, że jestem zadziwiony", dodał Agustin.


A tak mała Carmen pozowała z rodzicami w 2011 roku w sesji dla VIVY!

Agustin Egurrola i Nina Tyrka, Viva! 2011
Fot. Iza Grzybowska

Agustin Egurrola i Nina Tyrka, Viva! 2011
Fot. Iza Grzybowska

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.