Agustin Egurrola, Carmen Egurrola, Viva! 2011
Fot. Iza Grzybowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Agustina Egurroli ma już 13 lat. Uwielbia jeździectwo i...

Jak dziś wygląda Carmen? To największa duma choreografa!

Olga Figaszewska 30 sierpnia 2021 07:57
Agustin Egurrola, Carmen Egurrola, Viva! 2011
Fot. Iza Grzybowska

Czy pójdzie w ślady znanego taty? A może wybierze zupełnie inną drogę? Agustin Egurrola i poprzednia partnerka choreografa Nina Tyrka 13 lat temu powitali na świecie córeczkę, Carmen. Dziewczynka jest świadomą swoich marzeń nastolatką! Co jest jej hobby?

Agustin Egurrola z córeczką Carmen. Jak dziś wygląda?

Agustin Egurrola i Nina Tyrka rozstali się kilka lat temu, ale jedno i drugie wychowuje córkę Carmen. W rozmowie z mediami byli partnerzy wielokrotnie podkreślali, że 13-latka jest dla nich najważniejsza i zrobią wszystko, by zadbać jej poczucia bezpieczeństwa.

Agustin Egurrola rzadko zamieszcza wspólne zdjęcia ze swoją pociechą. Gdy się mu to już zdarza, fani choreografa nigdy nie szczędzą nastolatce komplementów.

Często w komentarzach internauci zastanawiają się głośno, do kogo podobna jest Carmen. Jaka jest odpowiedź? Raczej przyznają zgodnie, że dziewczynka odziedziczyła urodę po mamie! Blond włosy i uroczy uśmiech to jej znaki charakterystyczne. 

Czytaj także: Kubańska orkiestra, zjawiskowa suknia ślubna i... Tak wyglądał ślub Agustina Egurroli

Niewiele osób wie, ale Nina Tyrka też jest naturalną blondynką. „Ludzie często zwracają na to uwagę i pytają: jak to możliwe? A tajemnica jest prosta. Ja też jestem blondynką. Tylko od drugiej klasy liceum farbuję włosy. Doradził mi to trener tańca. Na parkiecie czarne prezentują się lepiej. Poszłam więc za radą mojego guru”, zdradziła Nina Tyrka w rozmowie z VIVĄ! w 2011 roku.

„I dobrze. Okazało się, że to podkreśla twoją osobowość. Ten kolor daje siłę i zjawiskowość. Nasza Carmen te cechy charakteru przejęła po tobie. Jest silna i uparta. Ma swoje zdanie. Chociaż ma dopiero dwa i pół roku, bywa niezwykle konsekwentna. Czasem tak nie uznaje kompromisu, że jestem zadziwiony”, dodał wtedy Agustin, który rozstał się z mamą Carmen w 2015 roku.

Czytaj także: Tak Agustin Egurrola poznał swoją żonę Dianę: „To była miłość od pierwszego wejrzenia”

Co dziś robi i jak wygląda Carmen Egurrola?

Choć Agustin Egurrola jest bardzo zapracowaną osobą to nigdy nie przedkłada obowiązków zawodowych nad rodzinę. Choreograf skupia się mocno na wychowaniu synka Oskara i budowaniu dobrych relacji z córką Carmen. 13-latka to pociecha jurora You Can Dance i jego byłej drugiej połówki Niny Tyrki, a półroczny Oskar to owoc małżeństwa Egurroli z aktualną żoną Dianą.

Co wiemy o Carmen? O nastolatce wiadomo, że i ona ma świetny kontakt z małym Oskarem. W wolnych chwilach 13-latka uczy się jeździć na koniach, co jej tata udokumentował w sieci.

Co ciekawe, taniec nie gra w duszy Carmen... „Chodzi na zajęcia, ale taniec to nie jest jej największa pasja. Ona kocha konie. Przygotowuje się do zawodów. Zaraz po naszej rozmowie jedziemy razem do stajni, bo przyjeżdża kowal i będzie zmieniał podkowy jej konia. Jestem więc na bieżąco nie tylko ze sprawami tanecznymi, ale też końskimi (śmiech). Jeżdżę z nią, bo wiem, że ona tego potrzebuje. Lubię się zastanawiać, kim moje dzieci zostaną w przyszłości. Nie muszą profesjonalnie tańczyć. Chcę, żeby były szczęśliwe”, mówił nam jej tata w ostatnim wywiadzie dla VIVA.pl.

Zobaczcie najnowsze fotografie.

A jak mała Carmen pozowała z rodzicami w 2011 roku w sesji dla VIVY!? Zobacz archiwalne zdjęcia. 

Agustin Egurrola i Nina Tyrka, Viva! 2011
Fot. Iza Grzybowska

Agustin Egurrola i Nina Tyrka, Viva! 2011
Fot. Iza Grzybowska

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?