Michał Dąbrówka, Natalia Kukulska, wrzesień 2022
Fot. Podlewski/AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka z dziećmi na czerwonym dywanie

Od 17-letniej Ani trudno było oderwać wzrok

Olga Figaszewska 28 września 2022 11:51
Michał Dąbrówka, Natalia Kukulska, wrzesień 2022
Fot. Podlewski/AKPA

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka tworzą zgrany duet zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. We wtorek małżonkowie pojawili się na imprezie marki biżuteryjnej. Na czerwonym dywanie towarzyszyła im dwójka starszych pociech: 22-letni Jan i 17-letnia Ania. Pociechy artystycznej pary pozowały do zdjęć u boku rodziców. Ale na imprezie pojawili się także ze swoimi drugimi połówkami. Fani nie mogli przejść obojętnie obok nowego wizerunku starszej córki Natalii Kukulskiej. Jak zmieniła się Ania?

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka z dziećmi na czerwonym dywanie

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka od 22 lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Niedawno świętowali kolejną rocznicę ślubu. Wspólnie doczekali się trójki cudownych pociech: Jana, Anny i Laury. Artystyczna para wspiera się w muzycznych projektach, inspiruje i daje motywację do działania. Nie zapominają o tym, by pielęgnować swój związek. Zgodnie podkreślają, że nadal są w sobie zakochani tak samo, jak na początku związku. Najważniejsza jest dla nich rodzina.

Pociechy pary są utalentowane muzycznie i powoli zmierzają ścieżką dumnych rodziców. Jan i Anna rzadko pojawiają się na czerwonym dywanie. Ale teraz, była ku temu specjalna okazja – wyjątkowy pokaz. Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka stworzyli autorską kolekcję dla W.KRUK. To biżuteria dla kobiet i mężczyzn inspirowana muzycznymi symbolami. A wydarzenie uświetnił występ małżonków.

Zobacz też: Natalia Kukulska stworzyła z mężem autorską kolekcję biżuterii

Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka, Jan Dąbrówka, Anna Dąbrówka, wrzesień 2022
Fot. Podlewski/AKPA

Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka, Jan Dąbrówka, Anna Dąbrówka, wrzesień 2022
Fot. Podlewski/AKPA

Na imprezie nie zabrakło dwójki starszych pociech artystycznej pary. Jan i Ania pozowali do zdjęć u boku rodziców. Potem fotoreporterom udało się uwiecznić ich u boku drugich połówek. Jan pojawił się na czerwonym dywanie w towarzystwie uroczej szatynki, a Ania przystojnego młodzieńca.

Nastolatka zachwyciła nowym wizerunkiem. Starsza córka Natalii Kukulskiej zmieniła kolor włosów, postawiła na wyrazisty makijaż.

Zobaczcie, jak się prezentowali  

Czytaj też: Wielkie szczęście i wzajemne wsparcie. Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka są małżeństwem od 22 lat

Ania Dąbrówka, Jan Dąbrówka z drugimi połówkami na evencie marki biżuteryjnej, wrzesień, 2022
Fot. Podlewski/AKPA

Ania Dąbrówka i Jan Dąbrówka na czerwonym dywanie wraz z osobami towarzyszącymi

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?