Michał Wiśniewski, Etiennette Wiśniewska, Polsat SuperHit Festiwal 2023
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Wiśniewski z córką na Polsat SuperHit Festiwalu 2023. Ten występ podbił serca widzów

Etiennette Wiśniewska jest niezwykle utalentowana

Olga Figaszewska 28 maja 2023 07:20
Michał Wiśniewski, Etiennette Wiśniewska, Polsat SuperHit Festiwal 2023
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Podczas drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwalu 2023 nie zabrakło emocji i muzycznych wrażeń. Na scenie zaprezentowała się plejada polskich gwiazd. Nie mogło zabraknąć Michała Wiśniewskiego, który wykonał swoje największe przeboje. Jeden z nowych utworów zaprezentował razem córką, Etiennette Wiśniewską. Nastolatka jest niezwykle utalentowana!

Michał Wiśniewski na sopockiej scenie  z córką

Michał Wiśniewski był jedną z gwiazd Polsat SuperHit Festwal 2023.  Lider zespołu Ich Troje wykonał hity, które od lat nuci cała Polska. W pewnym momencie zaprosił na scenę córkę, Etiennette Wiśniewską. 16-latka jest owocem związku artysty z wokalistką Anną Świątczak. Byli małżonkowie doczekali się także młodszej pociechy Vivienne. Nie da się ukryć, że talent i pasję do muzyki dziewczęta odziedziczyły po znanych rodzicach. Są ich dumą i radością.

Etiennette  wraz z tatą wykonała nowy utwór pt. „Ikar”. O czym opowiada? „Nowy utwór Michała i córki Etiennette jest kolejną rozmową między Ojcem a Córką oraz dowodem na to, że te rozmowy są wciąż potrzebne. Etiennette bardzo dojrzale śpiewa o tym, z czym spotyka się na co dzień i jak wiele sobie musi sobie jeszcze z życiem wyjaśnić. Tata zapewnia ją, że zawsze jest blisko i czuwa nad jej bezpieczeństwem”, możemy przeczytać pod teledyskiem opublikowanym na YouTubie.

Sprawdź też: Tak wygląda córka Alicji Węgorzewskiej. Fani nie mają wątpliwości, że to kopia mamy!

 Etiennette Wiśniewska zachwyciła publiczność w Sopocie

Przed występem na scenie w Sopocie, Michał Wiśniewski udzielił wywiadu Interii. Wokalista nie ukrywał swojej radości i jest zaszczycony każdą możliwością współpracy z córką. Podkreślił też, że utwór Ikar jest dla niego wyjątkowy. 

„Fajnie, że chce obcować z tatą, bo to jest dla mnie zaszczyt. Dzisiaj młodzi traktują nas, ludzi prehistorycznych, z dystansem, a tutaj okazuje się, że jednak gdzieś znajduje na to czas. Jedziemy do Sopotu zaśpiewać utwór 'Ikar' - taki ważny, chyba najważniejszy obecnie dla mnie utwór. To cover utworu Marie Laforet 'Viens Viens' z polskim tekstem Andrzeja Wawrzyniaka, ale absolutnie trafionym i tak do mnie pasującym, że mam nadzieję, że sprawi państwu wiele radości”, zaznaczał.

Nie był to pierwszy wspólny występ ojca i córki. W 2022 roku wykonali  piosenkę „Jest tak”, która była polską wersją hitu „That’s Life”. 

Słuchacze są zachwyceni nowym występem, a przede wszystkim niesamowitą osobowością i cudownym głosem Etiennette Wiśniewskiej. „Dreszcze na ciele patrząc na tę relację Ojca z Córką. Ileż jest w niej tej więzi emocjonalnej, zrozumienia, odpowiedzialności, troski, uczucia ojcowskiego ze wzajemnością ze strony utalentowanej z niebiańskim głosem Córki”, „Etienette Wiśniewska ma piękny głos”, „Cudowny występ”, czytamy. Posłuchajcie! 

Czytaj też: Pola Wiśniewska na pierwszym zdjęciu z synkiem! Noel jest naprawdę uroczy

Michał Wiśniewski, Etiennette Wiśniewska, Polsat SuperHit Festiwal 2023
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Michał Wiśniewski, Etiennette Wiśniewska, Polsat SuperHit Festiwal 2023
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Michał Wiśniewski, Etiennette Wiśniewska, Polsat SuperHit Festiwal 2023
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.