córka Michała Wiśniewskiego Etienette
Fot. Engelbrecht/AKPA
Z ŻYCIA GWIAZD

Etiennette przeszła spektakularną metamorfozę. Jak dziś wygląda córka Michała Wiśniewskiego?

Czy 16-latka pójdzie w ślady ojca?

Gabriela Czernecka 10 lutego 2023 14:56
córka Michała Wiśniewskiego Etienette
Fot. Engelbrecht/AKPA

Michał Wiśniewski ma pięcioro dzieci, a niebawem na świat przyjdzie jego szósta pociecha. Jakiś czas temu jedna z córek mogła wykazać się niewątpliwym talentem muzycznym. Wraz z ojcem nagrała utwór zatytułowany „Tak jest". Niedługo potem lider zespołu Ich Troje wystąpił z 16-letnią Etiennette na jednej scenie. Piosenka rozczuliła wówczas internautów. Poza zachwytami nad głosem nastolatki, padły też stwierdzenia, że Eti jest bardzo podobna do ojca. Czy rzeczywiście tak jest? Tak dziś wygląda! Nastolatka przeszła zaskakującą metamorfozę.

Dzieci Michała Wiśniewskiego 

Michał Wiśniewski jest dziś szczęśliwym ojcem piątki dzieci: Xaviera, Fabienne, Etienette, Vivienne i Falco Amadeusa, który przyszedł na świat początkiem 2021 roku. Co więcej, niebawem słynny muzyk i jego ukochana powitają kolejną pociechę. 

Przypomnijmy, że Fabienne i Xavier są owocami związku lidera zespołu Ich Troje z Mandaryną. Z kolei Etienette i Vivienne to córki Michała Wiśniewskiego ze związku z Anną Świątczak. Najmłodsze dziecko Wiśniewskiego, Falco to owoc jego miłości z obecną żoną — Polą. Niebawem zakochani powitają kolejnego potomka. Nie ma wątpliwości, że dzieci artysty powoli próbują swoich sił w świecie muzyki, a sam Wiśniewski wspiera je w realizowaniu pasji.

Zobacz też: Katarzyna Cichopek czule o Macieju Kurzajewskim. Odparła krytykę na temat prezentu od ukochanego

Xavier Wiśniewski ma już 20 lat. Po swoim tacie uwielbia tatuaże. Na koncie ma już pierwszy muzyczny kawałek. Podobnie jest w przypadku 15-letniej Vivienne, która także zaistniała w świecie muzyki — niedawno nagrywała teledysk do swojej piosenki. Fabienne natomiast interesuje się sztuką i aktorstwem. Jakiś czas temu miała szansę wystąpić w teledysku taty. Teraz pierwsze kroki w świecie muzyki stawia Etiennette Wiśniewska.

Etienette Wiśniewska
Fot. CHICAGO PRESS/EAST NEWS

Etiennette Wiśniewska — tak wygląda córka Michała Wiśniewskiego

Starsza córka Michała Wiśniewskiego i byłej wokalistki Ich Troje Anny Świątczak ma już 16 lat. Jeszcze do niedawna słynęła z tego, że z ojcem łączy ją zamiłowanie do eksperymentowania z wizerunkiem. Jakiś czas temu miała blond włosy, ale w ostatnich miesiącach jej image uległ mocnej zmianie. Teraz Etiennette ma dwukolorowe włosy. „Od lat sprawia, że nie jest nudno. Większość twierdzi, że jest z innej 'bajki' ale jak trzeba zawsze można na nią liczyć”, napisał kiedyś na Instagramie Michał Wiśniewski o córce.

Co więcej, od zawsze ją wspiera i nie zamierza jej niczego narzucać. „Nie mogę im układać życia, tylko muszę je wspierać. Zaczyna się czas ich wyborów i decyzji. Zabranianie, zakazywanie nie ma sensu, bo grozi odsunięciem na bok. Więc ja wolę z nimi współpracować. Na szczęście mam poukładane dzieciaki. Muszę im dać kredyt zaufania, choć wiem, że zawsze będą to moje córeczki, i krzywdy im nie dam zrobić. Kagańca im jednak nie założę, bo mądrości wszyscy uczymy się na własnych błędach. Aby oczywiście były one jak najmniejsze i jak najmniej bolesne”, mówił w Fakcie.

Jakiś czas temu Michał Wiśniewski ujawnił, że Etiennette próbuje swoich sił w muzyce. Przypomnijmy, że razem zaprezentowali swój talent na Jubileuszu zespołu Ich Troje. To właśnie tam lider formacji zaśpiewał "Jest Tak" z 16-letnią córką. Fani nie mieli wówczas wątpliwości, że to dopiero początek jej sukcesów. Niektórzy są pewni, że córkę wokalisty czeka solowa kariera.

Biorąc pod uwagę wiek Etiennette Wiśniewskiej, nie ma wątpliwości, że to nie jest jej ostatnia metamorfoza i jeszcze nie raz nas zaskoczy. Życzymy jej wszystkiego, co najlepsze. 

Czytaj również: Agnieszka Chylińska opublikowała wzruszający wpis. Pisze o człowieku, który ją okradł

córka Michała Wiśniewskiego
Fot. Engelbrecht/AKPA

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?