córka Michała Wiśniewskiego Etienette
Fot. Engelbrecht/AKPA
z żYCIA GWIAZD

Etiennette ma już piętnaście lat. Jak dziś wygląda córka Michała Wiśniewskiego?

Już stawia pierwsze kroki w świecie muzyki!

Gabriela Czernecka 26 lutego 2022 11:04
córka Michała Wiśniewskiego Etienette
Fot. Engelbrecht/AKPA

Michał Wiśniewski ma pięcioro dzieci. Niedawno kolejna z jego pociech mogła wykazać się niewątpliwym talentem muzycznym. Mowa o piętnastoletniej Etiennette, która wraz z tatą nagrała piosenkę „Jest tak, czyli rozmowa ojca z córką". Utwór zachwycił internautów. Poza zachwytami nad głosem nastolatki, padły też stwierdzenia, że Eti jest bardzo podobna do ojca. Czy rzeczywiście? Oto, jak dziś wygląda!

Dzieci Michała Wiśniewskiego 

Michał Wiśniewski jest dziś szczęśliwym ojcem piątki dzieci: Xaviera, Fabienne, Etienette, Vivienne i w końcu Falco Amadeusa, który przyszedł na świat wraz z początkiem tego roku. Fabienne i Xavier są owocami związku Wiśniewskiego z Mandaryną, z kolei Etienette i Vivienne to córki Michała Wiśniewskiego ze związku z Anną Świątczak. Najmłodsze dziecko Wiśniewskiego, Falco to owoc jego małżeństwa z Polą. Nie ma wątpliwości, że dzieci artysty powoli próbują swoich sił w świecie muzyki, a sam Wiśniewski wspiera swoje dzieci w realizowaniu ich pasji.

Zobacz też: Xavier Wiśniewski szczerze o majątku ojca: „No to jest fatalna sytuacja, jak można przepuścić takie pieniądze”

 Xavier Wiśniewski ma już dziewiętnaście lat, podobnie jak tata uwielbia tatuaże. Na koncie ma już pierwszy muzyczny kawałek. Podobnie jest w przypadku czternastoletniej Vivienne, która także zainstniała w świecie muzyki - niedawno nagrywała teledysk do swojej piosenki. Fabienne interesuje się sztuką i aktorstwem, jakiś czas temu miała szansę wystąpić w teledysku taty. Teraz pierwsze kroki w świecie muzyki stawia Etiennette Wiśniewska.

Etienette Wiśniewska
Fot. CHICAGO PRESS/EAST NEWS

Etiennette Wiśniewska - tak wygląda córka Michała Wiśniewskiego

Starsza córka Michała Wiśniewskiego i byłej wokalistki Ich Troje Anny Świątczak ma piętnaście lat. Jeszcze do niedawna słynęła z tego, że z ojcem łączy ją zamiłowanie do eksperymentowania z wizerunkiem. Jakiś czas temu preferowała naturalny look, miała blond włosy, ale w ostatnich miesiącach jej image uległ mocnej zmianie. Teraz Etiennette jest brunetką.  „Od lat sprawia, że nie jest nudno. Większość twierdzi, że jest z innej 'bajki' ale jak trzeba zawsze można na nią liczyć”, pisał na Instagramie Michał Wiśniewski o córce. Biorąc pod uwagę wiek Etiennette Wiśniewskiej, nie ma wątpliwości, że to nie jest jej ostatnia metamorfoza i jeszcze nie raz nas zaskoczy

Jakiś czas temu Michał Wiśniewski ujawnił, że Etiennette próbuje swoich sił w muzyce. Wraz z tatą nagrała piosenkę „Jest tak, czyli rozmowa ojca z córką". Internauci byli zachwycani wykonaniem utworu i głosem nastolatki. Niektórzy są pewni, że córkę wokalisty Ich Troje czeka solowa kariera.   

Czytaj również: Antoni Królikowski i Joanna Opozda nie są już razem? Aktorka zabrała głos

córka Michała Wiśniewskiego
Fot. Engelbrecht/AKPA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.