Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, VIVA! luty 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z życia gwiazd

Katarzyna Warnke zdradza za dużo w wywiadach? Piotr Stramowski zwrócił żonie uwagę

Czy aktorka rzeczywiście za bardzo się otwiera?

Marta Nawacka 7 listopada 2021 11:58
Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, VIVA! luty 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Ich miłość zaczęła się na... planie filmu „W spirali”. Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke stanowią jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Aktorka znana jest z tego, że zawsze mówi to, co myśli, nie unika szczerości również w wywiadach. Jej mąż zwrócił uwagę, że za bardzo otwiera się w rozmowach z dziennikarzami... Czy wpłynie to na ich relację?

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski – życie rodzinne

Para, którą często określa się mianem polskich Angeliny Jolie i Brada Pitta, swoją relację zaczęła rozwijać na planie filmu „W spirali”. Szybko okazało się, że łączy ich prawdziwe uczucie, a od 2016 roku są szczęśliwym małżeństwem. Trzy lata po ślubie Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, córeczkę Helenkę. Choć oboje są osobami publicznymi, to zgodnie stoją na straży prywatności swojej pociechy. „Ściana jest, jeśli chodzi o nasze dziecko. Będę to chroniła i tak postanowiliśmy. Uważam, że to dobrze, że dzieci nie powinny być social mediach. Takie jest moje zdanie, że to jest wykorzystywanie wizerunku, bo dziecko nie ma świadomości. Ludzie wiedzą o mnie to, co bym chciała, żeby wiedzieli”, wyznała aktorka w podcaście Oświeconych Hedonistów.

Czytaj też: Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski związek zaczęli od małżeństwa. Oto niesamowita historia ich miłości

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Viva! marzec 2017, main topic
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski w sesji dla magazynu VIVA!, marzec, 2017 rok

Piotr Stramowski zwraca uwagę żonie, że za bardzo się otwiera

Według Piotra Stramowskiego, jego żona jednak trochę za bardzo otwiera się podczas rozmów z dziennikarzami. „Mój mąż jak zaczął wchodzić w świat show-biznesu, to miał do mnie pretensje, że ja jestem zbyt szczera, że rozmawiam z dziennikarkami tak, jakbym była z nimi na imprezie, że wchodzę z nimi w taką relację bliskości”, opowiadała w podcaście Oświeconych Hedonistów Katarzyna Warnke.

Piotr Stramowski postanowił poważnie porozmawiać z żoną na ten temat i ustalić jasne zasady, o czym wspominać w wywiadach, a jakich tematów unikać. Na szczęście małżeństwu udało się dojść do porozumienia. „Ja mu powiedziałam, że „hej, ja to robię od dłuższego czasu. Okej o Tobie nie będę różnych rzeczy mówić, jeżeli nie chcesz być tak szczery i otwarty, ale u mnie to działa bezbłędnie”. Ja inaczej nie byłabym w stanie udzielać tych wywiadów. To, co mówię o Piotrku, jest związane ze mną, ale nie opowiadam o nim, bo nie do końca wiem, co by chciał, abym powiedziała. Oglądaliśmy w domu swoje wywiady i komentowaliśmy, co nam się nie podoba. Więc wydaje mi się, że mamy już co do tego wyczucie”, wyjaśniła Katarzyna Warnke w tym samym podcaście.  

Zobacz także: Katarzyna Warnke po raz pierwszy pokazała córkę! Helenka ma już dwa lata

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Viva! luty 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski w sesji dla magazynu VIVA!, luty, 2016 rok

Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Katarzyna Warnke w sesji dla magazynu VIVA!, marzec, 2017 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.