Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, VIVA! luty 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z życia gwiazd

Katarzyna Warnke zdradza za dużo w wywiadach? Piotr Stramowski zwrócił żonie uwagę

Czy aktorka rzeczywiście za bardzo się otwiera?

Marta Nawacka 7 listopada 2021 11:58
Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, VIVA! luty 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Ich miłość zaczęła się na... planie filmu „W spirali”. Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke stanowią jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Aktorka znana jest z tego, że zawsze mówi to, co myśli, nie unika szczerości również w wywiadach. Jej mąż zwrócił uwagę, że za bardzo otwiera się w rozmowach z dziennikarzami... Czy wpłynie to na ich relację?

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski – życie rodzinne

Para, którą często określa się mianem polskich Angeliny Jolie i Brada Pitta, swoją relację zaczęła rozwijać na planie filmu „W spirali”. Szybko okazało się, że łączy ich prawdziwe uczucie, a od 2016 roku są szczęśliwym małżeństwem. Trzy lata po ślubie Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, córeczkę Helenkę. Choć oboje są osobami publicznymi, to zgodnie stoją na straży prywatności swojej pociechy. „Ściana jest, jeśli chodzi o nasze dziecko. Będę to chroniła i tak postanowiliśmy. Uważam, że to dobrze, że dzieci nie powinny być social mediach. Takie jest moje zdanie, że to jest wykorzystywanie wizerunku, bo dziecko nie ma świadomości. Ludzie wiedzą o mnie to, co bym chciała, żeby wiedzieli”, wyznała aktorka w podcaście Oświeconych Hedonistów.

Czytaj też: Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski związek zaczęli od małżeństwa. Oto niesamowita historia ich miłości

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Viva! marzec 2017, main topic
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski w sesji dla magazynu VIVA!, marzec, 2017 rok

Piotr Stramowski zwraca uwagę żonie, że za bardzo się otwiera

Według Piotra Stramowskiego, jego żona jednak trochę za bardzo otwiera się podczas rozmów z dziennikarzami. „Mój mąż jak zaczął wchodzić w świat show-biznesu, to miał do mnie pretensje, że ja jestem zbyt szczera, że rozmawiam z dziennikarkami tak, jakbym była z nimi na imprezie, że wchodzę z nimi w taką relację bliskości”, opowiadała w podcaście Oświeconych Hedonistów Katarzyna Warnke.

Piotr Stramowski postanowił poważnie porozmawiać z żoną na ten temat i ustalić jasne zasady, o czym wspominać w wywiadach, a jakich tematów unikać. Na szczęście małżeństwu udało się dojść do porozumienia. „Ja mu powiedziałam, że „hej, ja to robię od dłuższego czasu. Okej o Tobie nie będę różnych rzeczy mówić, jeżeli nie chcesz być tak szczery i otwarty, ale u mnie to działa bezbłędnie”. Ja inaczej nie byłabym w stanie udzielać tych wywiadów. To, co mówię o Piotrku, jest związane ze mną, ale nie opowiadam o nim, bo nie do końca wiem, co by chciał, abym powiedziała. Oglądaliśmy w domu swoje wywiady i komentowaliśmy, co nam się nie podoba. Więc wydaje mi się, że mamy już co do tego wyczucie”, wyjaśniła Katarzyna Warnke w tym samym podcaście.  

Zobacz także: Katarzyna Warnke po raz pierwszy pokazała córkę! Helenka ma już dwa lata

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Viva! luty 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski w sesji dla magazynu VIVA!, luty, 2016 rok

Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Katarzyna Warnke w sesji dla magazynu VIVA!, marzec, 2017 rok

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.