Olga Bołądź, Jakub Chruścikowski
Fot. Radosław NAWROCKI / Forum
O TYM SIĘ MÓWI

46. FPFF w Gdyni: Zakochani Olga Bołądź i Jakub Chruścikowski pojawili się na ściance

Kim jest ukochany aktorki?

Rafał Kowalski 21 września 2021 12:00
Olga Bołądź, Jakub Chruścikowski
Fot. Radosław NAWROCKI / Forum

Olga Bołądź często występuje w teatrze i na srebrnym ekranie, a zdecydowanie rzadziej na okładkach kolorowych gazet. Aktorka niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, ale jak wynika z ostatnich zdjęć, jest bardzo zakochana i szczęśliwa. U boku kogo? Poznajcie partnera ulubienicy widzów.

Olga Bołądź i Kuba Chruścikowski na Festiwali w Gdyni

46. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych to okazja do przeglądu najlepszych produkcji minionych miesięcy, ale też spotkań towarzyskich. Okazję do spędzenia miło czasu wykorzystali Olga Bołądź i jej partner Jakub Chruścikowski. Para została sfotografowana na festiwalowej ściance oraz w nieoficjalnych okolicznościach za dnia. Pasują do siebie? Zobaczcie zdjęcia.

Jakub Chruścikowski to warszawski biznesman, który związany jest z kilkoma popularnymi miejscami. Mowa o Metropolis - klubie przyjaznym społeczności LGBT+ - czy klubie Jasna 1. Ukochany aktorki jest też właścicielem Plażówki Saska i Plażówki Ursus. Kuba Chruścikowski ma 30 lat, a więc jest o 7 lat młodszy od Olgi Bołądź.

CZYTAJ TEŻ: Gwiazdy na premierze "Najmro. Kocha, kradnie, szanuje". Bołądź, Gierszał, Ogrodnik na czerwonym dywanie

Olga Bołądź, Jakub Chruścikowski
Fot. Radosław NAWROCKI / Forum

Olga Bołądź, Jakub Chruścikowski
Fot. Radosław NAWROCKI / Forum

Syn Olgi Bołądź - wiek, imię

Przypomnijmy, że Olga Bołądź ma też syna z poprzedniego związku. Bruno ma dziś osiem lat. „Kiedy widzę go z jego tatą, to uważam, że są jak dwie krople wody. Ale gdy patrzę na nasze wspólne odbicie w lustrze, to stwierdzam, że Bruno jest jak skóra zdjęta ze mnie. Mój syn jest genialny: skromny, dobry, temperamentny. To szalony artysta. Co prawda mówi, że nie chciałby zostać aktorem, ale pięknie maluje i ma talent do gry na pianinie”, mówiła Olga Bołądź o synku w magazynie Pani.

Całej trójce życzymy dużo szczęścia. 

Zobacz też: Tak się kochali Olga Bołądź i Sebastian Fabijański… Przypominamy historię ich miłości!

Olga Bołądź, Warszawa, 13.09.2021, premiera filmu „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”
Fot. Piotr Molecki/East News

Olga Bołądź, Warszawa, 13.09.2021, premiera filmu „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.