Kto tym razem zaprezentował się najlepiej?

Oscar Dąbkowski 13 września 2021 19:29

Jesienny sezon premier filmowych rozpoczął się na dobre. Zaledwie w zeszłym tygodniu gościliśmy na pokazie komedii Teściowie, a już ten tydzień zaczynamy zupełnie nową premierą. W Multikinie Złote Tarasy ma dziś miejsce premierowy pokaz kolejnej polskie produkcji. Tym razem mowa o obrazie Najmro. Kocha, kradnie, szanuje w reżyserii Mateusza Rakowicza i na podstawie scenariusza Łukasza M. Maciejewskiego. Na wydarzeniu pojawili się oczywiście wszyscy najważniejsi twórcy obrazu. Na czerwonym dywanie błyszczały gwiazdy obsady takie jak Dawid Ogrodnik, Robert Więckiewicz, Jakub Gierszał, Rafał Zawierucha, Marta Wągrocka, Andrzeje Andrzejewski, Olga Bołądź i Sandra Drzymalska. Swoje koleżanki i kolegów z branży przyszli oklaskiwać także inni artyści. Film w dniu premiery postanowili obejrzeć m.in. Piotr Gąsowski i Katarzyna Dąbrowska.

Zanim nim jednak to, zapozowali fotoreporterom na ściance. Zdjęcia z premiery filmu znajdziesz w naszej galerii poniżej.

"Najmro. Kocha, kradnie, szanuje" – o czym jest film?

O czym opowiada film Najmro. Kocha, kradnie, szanuje? Poznaj jego fabułę czytając nasz opis tego, co wydarza się na ekranie:

Najmro. Kocha, kradnie, szanuje to komedia akcji inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia Zdzisława Najmrodzkiego, legendarnego celebryty półświatka, który ośmieszał władze PRL wymykając się 29 razy organom ścigania. Kobiety go kochały, a mężczyźni podziwiali. Milicja dawała za głowę Najmrodzkiego milionowe nagrody, a jego brawurowe wyczyny śledziła cała Polska. W filmie Najmro wraz ze swoją ferajną obrabia Pewexy, żeby żyć kolorowo w czasach, w których wszystko jest szare i zakazane. Ponad wszystko kocha wolność i dobrą zabawę. Choć żyje w świecie najpiękniejszych kobiet, najszybszych samochodów i wielkich pieniędzy, poznaje dziewczynę, dla której chce wszystko zmienić. Tylko czy będzie potrafił?

Odpowiedzi na to pytanie, jak i wiele innych, szukajcie w kinach. Film będzie dostępny dla szerokiej publiczności już od piątku, 17 września. Wybierzecie się na niego do kin?  

1/9
D
Copyright @Piętka Mieszko / AKPA
1/9

Olga Bołądź na premierze filmu "Najmro. Kocha, kradnie, szanuje"

2/9
I
Copyright @Piętka Mieszko / AKPA
2/9

Karolina Chapko na premierze filmu "Najmro. Kocha, kradnie, szanuje"

3/9
B
Copyright @Piętka Mieszko / AKPA
3/9

Dawid Ogrodnik na premierze filmu "Najmro. Kocha, kradnie, szanuje"

4/9
G
Copyright @Piętka Mieszko / AKPA
4/9

Rafał Zawierucha na premierze filmu "Najmro. Kocha, kradnie, szanuje"

5/9
J
Copyright @Piętka Mieszko / AKPA
5/9

Sandra Drzymalska na premierze filmu "Najmro. Kocha, kradnie, szanuje"

6/9
E
Copyright @Piętka Mieszko / AKPA
6/9

Marta Wągrocka na premierze filmu "Najmro. Kocha, kradnie, szanuje"

7/9
C
Copyright @Piętka Mieszko / AKPA
7/9

Piotr Gąsowski na premierze filmu "Najmro. Kocha, kradnie, szanuje"

8/9
A
Copyright @Piętka Mieszko / AKPA
8/9

Andzrzej Andrzejewski na premierze filmu "Najmro. Kocha, kradnie, szanuje"

9/9
F
Copyright @Piętka Mieszko / AKPA
9/9

Dawid Ogrodnik i Piotr Gąsowski na premierze filmu "Najmro. Kocha, kradnie, szanuje"

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?