Olivia Wilde Elsa Hosk Magda Butrym mn
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Ubrania z polską metką podbijają czerwony dywan w Hollywood! Olivia Wilde i Elsa Hosk w kreacjach od polskiej projektantki

Kto zaprojektował ich stroje? 

Aleksandra Trendak 15 listopada 2022 13:30
Olivia Wilde Elsa Hosk Magda Butrym mn
Fot. Getty Images

Polscy projektanci szturmem podbijają Hollywood, co pokazuje zawrotna kariera Magdy Butrym, która ubiera coraz więcej zagranicznych gwiazd. Cykliczna gala dobroczynna instytucji charytatywnej Baby2Baby co roku gromadzi mnóstwo gwiazd ze świata filmu, mody, sztuki oraz muzyki, aby zebrać fundusze na rzecz organizacji wspierającej dzieci z najuboższych rodzin na terenie Stanów Zjednoczonych. Podczas charytatywnej gali na czerwonym dywanie poza kreacjami od Valentino, Chanel, Dior czy Gucci, królowały także dwie kreacje z polską metką! Jak się prezentowały? Kto je miał na sobie? Jakie akcesoria zostały do nich dobrane? 

ZOBACZ TEŻ: Natalie Portman w kreacjach od polskiej projektantki!

Olivia Wilde w kreacji Magdy Butrym 

Olivia Wilde to 38-letnia reżyserka i aktorka, która sławę zyskała filmem “Szkoła melanżu”, a teraz znów jest o niej głośno za sprawą produkcji “Don’t Worry Darling”, w której główne role grają Harry Styles i Florence Pough. Specjalnie na tą galę reżyserka wybrała czarny zestaw od Magdy Butrym, który składa się z dużej czarnej spódnicy, która wyglądem nawiązuje do XIX-wiecznej krynoliny, którą zestawiła z bardzo wąskim topem typu bandeau. Zestaw ten choć na pierwszy rzut oka może wydawać się wulgarny i nieprzyzwoity, dzięki balansowi, który Bytrym świetnie zachowała w obu elementach, jest on seksowny, elegancki i dziewczęcy. Co ciekawe, spódnica wciąż jest dostępna do kupienia na stronie projektantki, a jej cena wynosi aż 11 500zł! 

Olivia Wilde Magda Butrym
Fot. Getty Images

Elsa Hosk w kreacji Magdy Butrym 

Prestiż kreacji Magdy Butrym podkreśla fakt, że na jednej imprezie coraz więcej gwiazd ma je na sobie. Nie tylko Olivia Wilde zdecydowała się na kreację z Polską metką, ale także Elsa Hosk – szwedzka modelka, znana z bycia aniołkiem Victoria’s Secret. Na tę okazję wybrała ona szydełkowy komplet pochodzący z najnowszej kolekcji Magdy, która jeszcze nie jest dostępna w sprzedaży. Wpisuje się on w aktualne trendy, które szczególnie wybrzmiały podczas Tygodnia Mody w Kopenhadze. Charakteryzuje się on niezwykłymi ażurami, zmysłowymi wycięciami oraz różami 3D, które są już znakiem rozpoznawczym marki Magdy Butrym. 

Elsa Hosk Magda Butrym
Fot. Getty Images

Twórczość Magdy Butrym jest niezwykła. Jej sukces pokazuje, że polscy projektanci są niezwykle doceniani za granicą. Miejmy nadzieję, że niedługo jej nazwisko będzie tak samo rozpoznawalne jak innych sławnych projektantów i projektantek, jak Chanel, Dior, Dolce&Gabbana lub Saint Laurent. Kreacja, której gwiazdy podoba Wam się najbardziej?  

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.