Natalie Portman mn
Fot. JOCE/Bauer-Griffin/GC Images/Getty Images
Ze świata mody

Natalie Portman w kreacjach od polskiej projektantki!

Polskie marki robią furorę wśród zagranicznych gwiazd 

Aleksandra Trendak 27 czerwca 2022 15:30
Natalie Portman mn
Fot. JOCE/Bauer-Griffin/GC Images/Getty Images

Gwiazdy Hollywood pokochały polskie marki! Mogliśmy już widzieć Kourtney Kardashian w marynarce Eppram, Kylie Jenner w bluzce od MISBHV oraz Kim Cattrall w marynarce od Magdy Butrym. Właśnie projekty z jej marki zdobywają serca kolejnych gwiazd, między innymi Natalie Portman, która ostatnio zaprezentowała się w Jimmy Kimmel Live w dwóch stylizacjach zawierających ubrania z kolekcji Magdy Butrym! Kto odpowiada za stylizację aktorki? Jak wyglądały? Z jakich kolekcji pochodzą? 

ZOBACZ TEŻ: Kim Cattrall w marynarce projektu Magdy Butrym na premierze serialu Queer as Folk

Natalie Portman w ubraniach od Magdy Butrym 

Natalie Portman to amerykańska aktorka znana z takich filmów jak “Leon Zawodowiec”, “Czarny Łabędź”, a już w lipcu zobaczymy ją na ekranach w najnowszej części “Thor: Miłość i grom”, gdzie wciela się w postać Jane Foster. W związku z tym aktorka teraz w ramach promocji filmu pojawia się na wielu wywiadach i wydarzeniach prasowych, w czasie, których jest stylista Ryan Hastings przygotowuje dla niej fantastyczne kreacje. Ostatnio zachwyciła wszystkich w czasie Jimmy Kimmel Live w pięknej, czarnej sukience mini z fantazyjnym wiązaniem w kształcie róży na szyi oraz w czerwonym garniturze także z różanymi ornamentami. Obie te kreacje pochodzą z najnowszej kolekcji polskiej projektantki Magdy Butrym.  

PRZECZYTAJ TEŻ: Natalie Portman w zjawiskowej sukience polskiej projektantki

Natalie Portman nie jest pierwszą gwiazdą, która doceniła kunszt i finezję projektów Magdy Butrym. Również Lady Gaga, Hailey Bieber i Jennifer Lopez pokazywały się w kreacjach od projektantki. Doceniana przez amerykańskie osobowości Magda Butrym zaczynała karierę w pracowni Joanny Przytakiewicz, gdzie bardzo szybko się rozwinęła i awansowała na stanowisko dyrektorki kreatywnej domu mody La Mania. Jednak po czterech latach postanowiła założyć własną markę i rozwinąć w niej skrzydła, co jak widać udało się i jest teraz jedną z popularniejszych projektantem wśród gwiazd Hollywood. Która stylizacja Natalie Portman podoba Wam się najbardziej?  

Natalie Portman Magda Butrym
Fot. JOCE/Bauer-Griffin/GC Images/Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.