Natalie Portman
Fot. Emma McIntyre/WireImage
O tym się mówi!

Natalie Portman w zjawiskowej sukience polskiej projektantki

Aktorka dołączyła do Hailey Bieber i Jennifer Lawrence, które chętnie noszą projekty tej marki

Aleksandra Frankowska 24 marca 2022 11:27
Natalie Portman
Fot. Emma McIntyre/WireImage

Natalie Portman zdecydowanie unika krzykliwych kolorów. Najlepiej czuje się w eleganckiej czerni, a jednak tego wieczoru zrobiła wyjątek. Aktorka pojawiła się na premierze serialu Pachinko w czerwonej stylizacji od… polskiej projektantki! Jej kreacje noszą również takie gwiazdy, jak Hailey Bieber, Bella Hadid czy Jennifer Lawrence. O kim mowa?

ZOBACZ TEŻ: Magda Butrym - kim jest najbardziej znana na świecie polska projektantka, którą doceniła sama Kim Kardashian?

Natalie Portman w czerwonej stylizacji od Magdy Butrym

Nie trudno domyślić się, która z polskich projektantek stała się od pewnego czasu ulubienicą gwiazd. Projekty Magdy Butrym są rozchwytywane i wiszą między innymi w garderobach Lady Gagi czy Dakoty Johnson. Teraz na sukienkę i marynarkę z najnowszej kolekcji Polki zdecydowała się sama Natalie Portman, gwiazda takich produkcji, jak Czarny łabędź, Jackie czy Gwiezdne wojny.

Aktorka przełamała swój modowy stereotyp i zrezygnowała z czerni na rzecz czerwieni. Minisukienka z dekoltem w kształcie serca, oversizeova marynarka narzucona na ramiona oraz czerwone szpilki przepięknie podkreślały jej wdzięki. Stylizację Portman uzupełniła złotymi kolczykami w kształcie kół.

Natalie Portman
Fot. Tommaso Boddi/FilmMagic

Portman na premierze serialu Pachinko

Mówi się, że na wielkie wydarzenia Natalie Portman najczęściej zakłada projekty marki Dior. Tym razem zrobiła wyjątek i śladem koleżanek z branży wybrała modną i nowoczesną Magdę Butrym. Sukienka w cenie 5250 zł oraz marynarka za 6300 zł dostępne są w sprzedaży na stronie internetowej projektantki.

ZOBACZ TEŻ: Hailey Bieber w skórzanym płaszczu od polskiej projektantki

Magda Butrym
Fot. Magda Butrym

Trzeba przyznać, że czerwień to zdecydowanie kolor Portman. Wygląda zjawiskowo i kobieco. Mamy nadzieję, że częściej będzie odchodziła od czerni na rzecz żywych i energetycznych odcieni. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.