Kim Cattral
Fot. Emma McIntyre/WireImage
O tym się mówi!

Kim Cattrall w marynarce projektu Magdy Butrym na premierze serialu Queer as Folk

Polka zyskała nową klientkę wśród gwiazd

Aleksandra Frankowska 9 czerwca 2022 11:27
Kim Cattral
Fot. Emma McIntyre/WireImage

Kim Cattrall największą rozpoznawalność zyskała dzięki roli Samanthy w Seksie w Wielkim Mieście. Aktorka niestety nie pojawiła się w kontynuacji serialu, czego powodem miał być konflikt z koleżankami z planu, zwłaszcza z Sarah Jessicą Parker. Mimo to kontynuuje swoją pracę w show biznesie. Tym razem pojawiła się podczas oficjalnej premiery serialu Queer as Folk, ubrana w marynarkę projektu Polki, Magdy Butrym.

ZOBACZ TEŻ: Kim Cattrall niczym Samantha Jones w najnowszej kampanii Farfetch

Kim Cattrall w marynarce polskiej projektantki

Magda Butrym od pewnego czasu jest jedną z najchętniej wybieranych projektantek za oceanem. Jej kreacje noszą Jennifer Lawrence, Dakota Johnson czy Kendall Jenner. Teraz do grona fanek jej projektów dołączyła również Kim Cattrall, słynna Samantha Jones. Marynarka w odcieniu intensywnego różu z piórami to jeden z najnowszych projektów Butrym. Wykonana z wełny i wykończona jedwabną podszewką jest dostępna na stronie internetowej marki w cenie 9800 zł.

Kim Cattrall
Fot. Araya Doheny/FilmMagic

Kim Cattrall
Fot. Emma McIntyre/WireImage

Nowa produkcja z Kim Cattrall

Serial, w którym zagrała Kim Cattrall Queer as Folk to historia grupy przyjaciół, którzy uwielbiają imprezowe życie. Opiera się ona oczywiście na społeczności Queer, zaś sama Cattrall wciela się w postać bogatej kobiety z Nowego Jorku.

„Ostatnio miałam pierwszą niebinarną scenę miłosną. Po raz pierwszy w mojej karierze na planie obecna była „trenerka intymności”. To było wspaniałe!” – powiedziała aktorka.

CZYTAJ TEŻ: W tym serialu Kim Cattrall pojawi się zamiast kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”!

Dla nas Cattrall zawsze pozostanie Samanthą Jones, ale jesteśmy bardzo ciekawi, jak przedstawi się również w nowym serialu. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.