Olga Bołądź jest w ciąży, pojawiła się na premierze filmu „Chleb i sól”

Marcjanna Maryszewska 29 stycznia 2023 07:50

Na początku grudnia Olga Bołądź zaskoczyła swoich fanów! Gwiazda zapozowała na czerwonym dywanie w sukience podkreślającej ciążowe kształty. Od tamtego czasu minęły niemal dwa miesiące — w czwartkowy wieczór znów pojawiła się na premierze, tym razem w kinie KinoGram, prezentując się w oryginalnej stylizacji. Aktorka wprost tryska energią!

Olga Bołądź na premierze filmu „Chleb i sól”

O ciąży Olgi Bołądź huczą wszystkie media. Sympatyczna aktorka zdobyła popularność występując w komediach romantycznych oraz filmach sensacyjnych. Od lat łączy pracę z macierzyństwem — urodzony w 2013 roku Brunon jest jej oczkiem w głowie, a także owocem miłości z poprzednim partnerem. Obecnie związana jest z siedem lat młodszym Jakubem Chruścikowskim, z którym spodziewa się swojego drugiego dziecka.

Ciążę ogłosiła w sposób nietypowy. Zdecydowała się na to podczas imprezy z okazji 30-lecia Polsatu. Obcisła sukienka podkreśliła jej ciążowe krągłości, a sama aktorka zapozowała, kładąc ostrożnie dłoń na swoim brzuchu. Ten czuły gest nie pozostawiał już żadnych wątpliwości!

CZYTAJ TAKŻE: Dominika Gwit po porodzie nie może liczyć na spokój. Gwiazda zaalarmowała swoich fanów w ważnej sprawie

Od tamtego czasu celebrytka bardzo długo nie pojawiała się na branżowych imprezach. Dopiero w czwartek nieoczekiwanie zagościła na premierze filmu „Chleb i sól” w reżyserii Damiana Kocura. Na ściance zapozowała w oryginalnej stylizacji. Fotoreporterom nie umknął uwadze jej ciążowy brzuszek, nawet spod skórzanej, oversizowej kurtki, którą miała na sobie!

Sprawdźcie w naszej galerii, jak prezentowała się Olga Bołądź! Zachwyca?   

1/3
Copyright @Michał Baranowski / AKPA
1/3

2/3
Copyright @Michał Baranowski / AKPA
2/3

3/3
Copyright @Michał Baranowski / AKPA
3/3

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.