Olga Bołądź jest w ciąży, pojawiła się na premierze filmu „Chleb i sól”

Marcjanna Maryszewska 29 stycznia 2023 07:50

Na początku grudnia Olga Bołądź zaskoczyła swoich fanów! Gwiazda zapozowała na czerwonym dywanie w sukience podkreślającej ciążowe kształty. Od tamtego czasu minęły niemal dwa miesiące — w czwartkowy wieczór znów pojawiła się na premierze, tym razem w kinie KinoGram, prezentując się w oryginalnej stylizacji. Aktorka wprost tryska energią!

Olga Bołądź na premierze filmu „Chleb i sól”

O ciąży Olgi Bołądź huczą wszystkie media. Sympatyczna aktorka zdobyła popularność występując w komediach romantycznych oraz filmach sensacyjnych. Od lat łączy pracę z macierzyństwem — urodzony w 2013 roku Brunon jest jej oczkiem w głowie, a także owocem miłości z poprzednim partnerem. Obecnie związana jest z siedem lat młodszym Jakubem Chruścikowskim, z którym spodziewa się swojego drugiego dziecka.

Ciążę ogłosiła w sposób nietypowy. Zdecydowała się na to podczas imprezy z okazji 30-lecia Polsatu. Obcisła sukienka podkreśliła jej ciążowe krągłości, a sama aktorka zapozowała, kładąc ostrożnie dłoń na swoim brzuchu. Ten czuły gest nie pozostawiał już żadnych wątpliwości!

CZYTAJ TAKŻE: Dominika Gwit po porodzie nie może liczyć na spokój. Gwiazda zaalarmowała swoich fanów w ważnej sprawie

Od tamtego czasu celebrytka bardzo długo nie pojawiała się na branżowych imprezach. Dopiero w czwartek nieoczekiwanie zagościła na premierze filmu „Chleb i sól” w reżyserii Damiana Kocura. Na ściance zapozowała w oryginalnej stylizacji. Fotoreporterom nie umknął uwadze jej ciążowy brzuszek, nawet spod skórzanej, oversizowej kurtki, którą miała na sobie!

Sprawdźcie w naszej galerii, jak prezentowała się Olga Bołądź! Zachwyca?   

1/3
Copyright @Michał Baranowski / AKPA
1/3

2/3
Copyright @Michał Baranowski / AKPA
2/3

3/3
Copyright @Michał Baranowski / AKPA
3/3

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…