Dominika Gwit, VIVA! marzec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
z życia gwiazd

Dominika Gwit po porodzie nie może liczyć na spokój. Gwiazda zaalarmowała swoich fanów w ważnej sprawie

„Proszę, ostrzeżcie bliskich”, apelowała

Marcjanna Maryszewska 28 stycznia 2023 19:55
Dominika Gwit, VIVA! marzec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Nowy rok przyniósł Dominice Gwit ogromną radość w postaci nowego członka rodziny. To stresujący czas dla świeżo upieczonej mamy. Niestety nie było dane jej cieszyć się spokojem zbyt długo, a na horyzoncie pojawił się duży problem... Aktorka właśnie ujawniła, że padła ofiarą oszustów, którzy perfidnie wykorzystali jej wizerunek. Sytuacja jest naprawdę poważna — chodzi bowiem o zdrowie, a być może nawet życie jej fanów.

Dominika Gwit apeluje do fanów: Nie wiadomo co to jest za trucizna

O całej sytuacji gwiazda poinformowała w piątkowy wieczór. Niespodziewanie na jej Instagramie pojawiła się seria InstaStories, w których zwróciła się do internautów z rozpaczliwym apelem. O co dokładnie chodzi? Okazuje się, że wizerunek Dominiki Gwit został skradziony przez oszustów. Jej zdjęcie zostało przerobione tak, że wygląda jakby reklamowała tabletki na odchudzanie. Fotomontaż jest na tyle realistyczny, że wprowadził w błąd już wiele osób, które mogą nie być aż tak rozeznacie w temacie. To niestety nie pierwsza taka sytuacja w świecie show-biznesu... Dlatego aktorka błaga fanów, aby nie kupowali żadnych leków sygnowanych jej twarzą.

CZYTAJ TAKŻE: Patrycja Markowska układa swoje życie po rozstaniu z Jackiem Kopczyńskim. Artystka opowiedziała o najbliższych planach

„Nigdy nie polecałam i nie będę polecać żadnych środków na odchudzanie. To fotomontaż. Jeśli traficie na to w sieci nie klikajcie w nic”, napisała. Niestety grono osób, które uwierzyły trefnym reklamom, jest zatrważające, i na dodatek wciąż się powiększa. Dominika Gwit prosi o rozprzestrzenianie tej informacji dalej, aby zapobiec nieszczęściu.

„Nie tylko mnie to dotyczy. Jesteśmy w to wrabiani nagminnie. Proszę, ostrzeżcie bliskich, bo już piszecie do mnie, że mama lub ciocia chcą to zamawiać, bo ja to polecam... To oszustwo! Nie wiadomo co to jest za trucizna” — czytamy na Instagramie załamanej gwiazdy.

Fot. Instagram: dominikagwit

Fot. Instagram: dominikagwit

Dominika Gwit po raz pierwszy została mamą

Cała ta sytuacja z pewnością bardzo zdenerwowała świeżo upieczoną mamę. I nie ma się czemu dziwić — przypomnijmy, że Dominika Gwit niedawno powitała na świecie swoją pierwszą pociechę. Razem z mężem starała się o dziecko przez blisko cztery lata. „Jesteś i czynisz nas najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Niech Cię Bóg błogosławi Synku. Kochamy Cię i zawsze przy Tobie będziemy”, napisała pod serią zdjęć z maluszkiem.  

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Jak wygląda 12-letni syn Piotra Cugowskiego? Wokalista zadedykował mu wzruszający utwór

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.