Patrycja Markowska, Viva! 13/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz/ SameSame
z życia gwiazd

Patrycja Markowska układa swoje życie po rozstaniu z Jackiem Kopczyńskim. Artystka opowiedziała o najbliższych planach

Te wieści ucieszą fanów jej twórczości!

Marcjanna Maryszewska 28 stycznia 2023 14:04
Patrycja Markowska, Viva! 13/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz/ SameSame

Plotki o rozstaniu okazały się prawdą... Związek Jacka Kopczyńskiego i Patrycji Markowskiej kilka miesięcy temu przeszedł do historii. Jednak aktor znów jest zakochany, co ostatnio potwierdziła jego nowa partnerka. Tymczasem piosenkarka nie ma czasu na miłość — w najnowszej rozmowie opowiedziała o swoich najbliższych planach. Zamierza odpocząć za granicą, aby następnie rzucić się w wir pracy ze świeżą energią.

Jacek Kopczyński jest w nowym związku

Internet aż huczy od informacji o nowej miłości byłego partnera Patrycji Markowskiej. Jacek Kopczyński związał się z Klaudią Kardas — pisarką oraz autorką książki “Kokainowa księżniczka”. Poznali się dzięki wspólnym znajomym i przez ostatnie tygodnie ukrywaliprzed mediami, że łączy ich coś więcej.

Skoro gazety piszą, to raczej już tego nie ukryjemy. Tak, jesteśmy razem — przyznała partnerka aktora w rozmowie z Plejadą. — Jacek jest wrażliwym, ciepłym mężczyzną. Daje mi dużo spokoju, którego nie miałam w dziesięcioletnim związku z poprzednim partnerem. Czuję się przy nim dobrze, sprawia, że zaczęłam się uśmiechać. Jest przede wszystkim dojrzały i świadomy swojej decyzji”.

ZOBACZ: Jacek Kopczyński niedawno rozstał się z Patrycją Markowską. Teraz znów jest zakochany!

Wygląda zatem na to, że po rozstaniu gwiazdorowi powodzi się naprawdę dobrze. A co słychać u Patrycji Markowskiej? Artystka oficjalnie zabrała głos.

Jacek Kopczyński, Klaudia Kardas, Premiera spektaklu "Koszerne- raz!" w Teatrze Kwadrat, 17.12.2022

Fot. Piętka Mieszko . AKPA

Patrycja Markowska o planach na przyszłość. Część z nich dotyczy jej taty

Wokalistka na razie unika tematów związanych z zakończonym związkiem. Podczas sobotniego wydania “Dzień dobry TVN” zdecydowała się nie komentować medialnych doniesień. Opowiedziała za to o najbliższych planach — artystka chce odpocząć z dala od mediów, aby następnie udać się w trasę koncertową. Zaplanowała już występy ze swoim tatą, legendarnym Grzegorzem Markowskim. To prawdziwa gratka dla fanów zespołu Perfect!

„Po pierwsze nie mogłam się zdecydować, czy to będzie trasa akustyczna, czy elektryczna, bo te akustyczne koncerty są intymne bliskie, każdy oddech jest słyszalny. Z kolei elektryczne, to jest totalna energia, więc zrobiliśmy pół na pół. Na koncertach akustycznych gościem będzie, uwaga, mój tata, którego wyciągnięcie z domu jest bardzo trudne”, opowiadała w rozmowie z Marcinem Prokopem i Dorotą Wellman.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Helena Englert szczerze o porównaniach do taty: „Nie słucham. To element mojej higieny pracy”

Wybrała już nawet miejsce na wakacje. Patrycja Markowska wyraziła nadzieję, że wróci z nich wypoczęta, ze świeżą energią do działania. „Wcześniej jadę do Tajlandii odpocząć, naładować akumulatory, żeby wrócić na te koncerty w pełnej krasie po prostu. Kocham też podróżować”, podkreślała. Życzymy spokojnego wypoczynku!  

Patrycja Markowska, Viva! 13/2022

Patrycja Markowska, Viva! 13/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz/ SameSame

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.