To dlatego aktorce nie układa się w życiu prywatnym!

Gabriela Czernecka 1 marca 2018 07:30

Ekspertka od mowy ciała przeanalizowała związki Jennifer Aniston z Bradem Pittem i Justinem Therouxem. Na zamówienie magazynu Marie Claire, Patti Wood przeanalizowała gesty i postawy Jennifer Aniston oraz obu jej mężów na trzech etapach: początek związku, zaraz po ślubie i tuż przed rozstaniem. Oto wyniki jej analizy!

1/8
Jennifer Aniston i Brad Pitt
Copyright @East News
1/8

Jennifer Aniston i Brad Pitt zaczęli się spotykać w 1989 roku. Na fotografiach z tego czasu widać szczęśliwą parę! U  boku uśmiechniętej Jenn nieśmiało pozuje Brad. Para nie odrywa od siebie rąk. Widać, że ich miłość kwitnie. Jak tłumaczy Patti Wood, Brad jest osobowością typu C, czyli człowiekiem, który rzadko otwarcie wyraża swoje emocje. Mimo powściągliwości gestów wyglądają na zakochanych.

2/8
Brad Pitt i Jennifer Aniston
Copyright @East News
2/8

 Brad Pitt i Jennifer Aniston są w siebie wpatrzeni. Na zdjęciach z okresu początku ich związku widać, że ich miłość kwitnie! NIestety już chwilę po ślubie, ekspertka od mowy ciała widzi zmiany, jakie zaszły w relacjach pary.

3/8
Jennifer Aniston i Justin Theroux
Copyright @East News
3/8

Analizując zdjęcia z okresu małżeństwa pary, Patti Wood zwróciła uwagę na trzy szczegóły: roześmianą twarz Jennifer, splecione palce aktorskiej pary i… niemal identyczne ustawienie ich stóp. Zakochani stoją obok siebie, a ich lewe stopy są ustawione pod takim samym kątem. Według ekspertki postawa Aniston i Pitta wskazuje na to, że ich małżeństwo w tym momencie było szczęśliwe.

4/8
Jennifer Aniston i Justin Theroux
Copyright @East News
4/8

Jenn i Justin zaczęli się spotykać w 2011 roku. Czułe gesty, nieśmiałe spojrzenia. Według Patti Wood początek związku pary na pewno był bardzo namiętny. Widać, że Jenn ma ogromne wsparcie w ukochanym.

5/8
Jennifer Aniston, Brad Pitt, Jennifer Aniston i Brad Pitt, mężczyźni Jennifer Aniston
Copyright @East News
5/8

Na zdjęciu para według ekspertki, jest wyraźnie spięta i nie najlepiej czuje się we własnym towarzystwie. Stąd niepewny wzrok, sztuczny uśmiech i napięte mięśnie twarzy, co szczególnie widać w przypadku Jenn. Para zdaje się siebie obejmować, ale robi to „pod publikę”, a nie faktycznie okazując sobie czułość.

6/8
Jennifer Aniston i Justin Theroux
Copyright @East News
6/8

Na zdjęciu para pozuje zaledwie dwa miesiące po ślubie. Jennifer opiera się na ukochanym, a ten obejmuje ją w talii. Ekspertka od mowy ciała twierdzi, że gwiazda była w tamtym czasie bardzo szczęśliwa, ale chyba.. nie do końca wierzyła w swoje szczęście. Postawa aktorki wskazuje też według Wood na bardzo udane pożycie seksualne pary.

7/8
Jennifer Aniston i Justin Theroux
Copyright @East News
7/8

Na zdjęciu para podczas jednego z ostatnich wyjść. Ekspertka od mowy ciała twierdzi, że para zachowuje się bardzo niepewnie - wykonują wysiłek, by za wszelką cenę pokazać, że wszystko jest w porządku. Zaciśnięte usta, napięte mięśnie twarzy, zmarszczone czoło. Widać, że ani Jenn ani Justin nie czują się komfortowo.

8/8
Jennifer Aniston i Justin Theroux rozstaną się przez narkotyki?
Copyright @East News
8/8

Według Patti Wood Jennifer Aniston i Brad Pitt mieli relacje partnerskie, darzyli się wzajemnym wsparciem. W przypadku związku Aniston i Therouxa podstawą związku była namiętność. Świadczy  o tym usilne okazywanie sobie czułości na każdym kroku. Gdy namiętność się wypaliła, skończył się związek pary.

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.