O TYM SIĘ MÓWI

Wielka zemsta Angeliny Jolie! Połączyła siły z Justinem Therouxem

Nic tak nie łączy jak wspólny wróg. Co na to Jennifer Aniston?

Gabriela Czernecka 23 lutego 2018 16:45

Angelina Jolie ostro skomentowała rozstanie Jennifer Aniston i Justina Therouxa. Panie długo unikały kontaktu, ale w obliczu najnowszych wydarzeń zagraniczna prasa pisze wprost, że panie są w otwartym konflikcie. Jolie znów postanowiła dogryźć byłej żonie Brada Pitta. Tym razem jej zemsta ma związek z partnerem Jennifer Aniston, Justinem Therouxem. O co chodzi?

Angelina Jolie i Justin Theroux połączyli siły

Angelina Jolie i Jennifer Aniston do tej pory unikały komentowania wydarzeń ze swojego życia. Panie nie pojawiały się publicznie w tych samych miejscach czy podczas wielkich gali (wyjątkiem są dwa wydarzenia - gali Złotych Globów 2018 oraz podczas rozdania nagród Critics' Choice Awards 2015). Choć od lat plotkowano na temat ich wzajemnej niechęci, aktorki powstrzymywały się od zgryźliwych wypowiedzi.

To się jednak zmieniło, gdy kilka dni temu Jennifer Aniston i Justin Theroux ogłosili separację. Rozpad ich związku skomentowała właśnie Angelina Jolie, która nie ukrywa, że ta wiadomość bardzo ją ucieszyła. nie chodzi jednak tylko o to, że Jenn od dawna utrzymuje kontakty z byłym mężem Angeliny Jolie, Bradem Pittem.

Angelina Jolie i Justin Theroux razem?

Według zagranicznych serwisów Angelina Jolie jest wielką fanką talentu Justina Therouxa. Mówi się, że już jakiś czas temu chciała zaprosić aktora do wspólnego projektu, ale jego związek z Jennifer wykluczał tę możliwość. Teraz kiedy Jennifer Aniston i Justin Theroux nie są razem, nic nie stoi Jolie na przeszkodzie, by zaproponować aktorowi współpracę. 

„Angelina chciałaby zrobić pewien projekt razem z Justinem. Jak się okazuje, jest wielką fanką serialu, w którym gra Theroux. Gdy Justin i Jennifer byli razem, podjęcie współpracy wydawało się niemalże niemożliwe, ale teraz, gdy się rozstali, Angelina jest na wygranej pozycji”, podaje informator Hollywood Life.

Co więcej, według informatora magazynu współpraca pary wyszłaby im obu na dobre: „Nie ma szans, że Justin odmówi komuś takiemu jak ona. Aktor jest niesamowicie ambitnym facetem, a jego kariera obiecująco się rozwija. Praca z Angeliną bez wątpienia otworzy mu wiele drzwi w Hollywood”.

To bardzo skrzywdzi Jennifer, ale propozycja jest zbyt kusząca

Źródło Hollywood Life cytuje słowa swojego informatora, który tylko potwierdza to, że panie tkwią w konflikcie. „Oczywiście to bardzo skrzywdzi Jennifer, ale na tym etapie bardziej kusząca jest dla niego propozycja Jolie niż obawa przed zranieniem uczuć ”, czytamy. 

Mimo że Jennifer Aniston i Justin Theroux jak na razie zdecydowali się na separację, Hollywood Life przypomina, że para zamierza utrzymywać przyjacielskie stosunki. „Decyzja została podjęta wspólnie. Mimo iż postanowiliśmy nie być już małżeństwem, chcemy nadal się przyjaźnić i rozstać we wzajemnym szacunku, jakim mamy do siebie nawzajem”, głosi oświadczenie. 

Wygląda na to, że plan Angeliny Jolie, by wraz z Justinem Therouxem spotkać się na planie filmowym jak na razie graniczy z cudem... ale kto wie, jeśli relacje Jenn i Justina ulegną zmianie, to przed Jolie droga do zemsty stoi otworem. W końcu nic tak nie łączy jak wspólny wróg.  

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.