Brad Pitt MT
Fot. GQ
O TYM SIĘ MÓWI!

Brad Pitt ma nową dziewczynę! Jest od niego młodsza o...30 lat! Co na to Angelina Jolie?

Gabriela Czernecka 24 października 2017 19:00
Brad Pitt MT
Fot. GQ

 

Brad Pitt zakochany! Brad Pitt ma nową dziewczynę! Kim jest nowa dziewczyna Brada Pitta? - rozpisują się fani. Nowa ukochana Pitta jednym przypomina Angelinę Jolie, innym Marion Cotillard. Kim jest Ella Purnell i dlaczego jest o niej głośno? 

 

Polecamy: Piękna Angelina Jolie pozuje pośród dzikich gepardów na okładce „Harper’s Bazaar”. Aktorka zabrała głos w ważnej sprawie!

 

Nowa dziewczyna Brada Pitta

Rozstanie Angeliny Jolie i Brada Pitta było jednym z najgłośniejszych wydarzeń 2016 roku. Od tamtej pory zarówno Angelina, jak i Brad w szczegółach opowiadali o rozpadzie swojego związku. Dotychczas mówiono o nowych partnerach Angeliny Jolie. Łączono ją z brytyjskim milionerem, którego imię nie zostało ujawnione, a nawet z Elonem Muskiem. Informacje o nowej partnerce Brada Pitta nie pojawiały się często. Mówiono, że spotyka się z Kate Hudson czy Marion Cotillard, ale szybko okazało się, że są to tylko plotki. Teraz jednak mówi się, że faktycznie Brad Pitt ma nową partnerkę! Jego dziewczyną, jak informuje The Mirror, jest młodziutka, bo zaledwie 21-letnia Ella Purnell. Dziewczyna jest od niego młodsza o 32 lata, ale jak widać wiek nie stanowi dla nich przeszkody. 

 

Zobacz również:  Angelina Jolie przerwała milczenie na łamach „Vanity Fair”. Opowiedziała o rozwodzie i tajemniczej chorobie

 

Kim jest dziewczyna Brada Pitta, Ella Purnell?

 

Ella Purnell jest aktorką, która na swoim koncie ma już kilkanaście ról filmowych, np. w takich produkcjach, jak „Osobliwy dom Pani Peregrine”, „Nie opuszczaj mnie” czy „WildLike”. Co ciekawe, zagrała również w  tym samym filmie, co Angelina Jolie, żona Brada Pitta. W „Maleficent” panie wcieliły się nawet w tę samą osobę - Angelina Jolie grała tytułową Czarownicę, a Ella jej młodszą wersję.  Jak informuje The Mirror Brd Pitt jest zauroczony Ellą, którą fani już okrzyknęli młodszą Jolie.

Według serwisu Hollywood Life, Brad tak zachwycił się młodziutką aktorką, że postanowił zaangażować ją do jednej ze swoich produkcji. „Jest tak oczarowany, że zatrudnił Ellę do swojego nowego projektu. Ona jest zachwycona i zaszczycona jego zainteresowaniem, powiedziała przyjaciółkom, że Brad był dla niej zawsze numerem jeden. (…) Angelina jest wściekła, że Brad ugania się za kimś, kto grał jej nastoletnią wersję. Dodatkowo nie podoba jej się 32-letnia różnica wieku pomiędzy byłym mężem i jego nową znajomą”, czytamy.

 

Jedni porównują jej urodę do żony Brada Pitta, a inni widzą w niej podobieństwo do francuskiej aktorki, Marion  Cotillard.  A Wy jak myślicie?

Angelina Jolie
Fot. East News

Ella Purnell, nowa dziewczyna Brada Pitta
Fot. East News, Instagram @ella_purnell

Ella Purnell, nowa dziewczyna Brada Pitta
Fot. East News, Instagram @ella_purnell

Ella Purnell, nowa dziewczyna Brada Pitta
Fot. East News, Instagram @ella_purnell
Ella Purnell, nowa dziewczyna Brada Pitta
Fot. East News, Instagram @ella_purnell

Polecamy także: „Dzieci to najlepsi przyjaciele jakich miałam”, wyznaje Angelina Jolie w pierwszym wywiadzie z synem Maddoxem

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.