Brad Pitt
Fot. GQ
Z ŻYCIA GWIAZD

Brad Pitt spotyka się z piękną panią profesor! Kim jest Neri Oxman?

Aktor jest nią zafascynowany!

Weronika Kostyra 9 kwietnia 2018 09:00
Brad Pitt
Fot. GQ

Od czasu rozstania Brada Pitt z Angeliną Jolie aktora łączono z wieloma kobietami. Podejrzewano go o romans z między innymi z Kate Hudson, Sienną Miller, Elle Macpherson, Marion Cotillard, Jennifer Lawrence czy księżniczką Charlotte Casiraghi z Monako. On sam w wywiadach przekonuje jednak, że na razie chce odzyskać życiową równowagę, dlatego poświęca się swoim pasjom i nie myśli póki co o chodzeniu na randki, a już na pewno nie chce znowu zakładać rodziny. Jaka jest prawda?

Brad Pitt ma nową dziewczynę?

Wszystko wskazuje na to, że aktor nadal jest singlem. Ostatnio jednak bardzo zbliżył się z piękną panią architekt Neri Oxman, która może pochwalić się tytułem profesora. Spotkali się przy okazji projektu architektonicznego MIT. Brad pasjonuje się architekturą i założył fundację Make It Right zajmującą się budową niedrogich i przyjaznych środowisku domów dla osób w potrzebie.

Póki co aktor i pani profesor są przyjaciółmi. „Brad i Neri zwrócili na siebie uwagę, ponieważ dzielą wspólną pasję do architektury, designu i sztuki”, podaje źródło Page Six. „Ich relację najlepiej opisać jako profesjonalną przyjaźń. Jeszcze nie przeistoczyła się ona w romans, ponieważ oboje są bardzo ostrożni, ale Brad chciałby spędzać z Neri więcej czasu. Uważa, że jest fascynująca”. Brad nie skomentował tych doniesień.

Neri Oxman ma 42 lata, jest artystką, feministką i architektem. Zrobiła doktorat z obliczeń projektowych od MIT i pełni funkcję profesor nadzwyczajnego sztuki medialnej i nauk ścisłych na uniwersytecie. Prowadzi badania na styku projektowania komputerowego, produkcji cyfrowej, materiałoznawstwa i biologii syntetycznej. Jej celem jest poprawienie relacji między środowiskiem naturalnym, budowanym i biologicznym. Nic dziwnego, że Brad jest pod wrażeniem błyskotliwej pani profesor. Jego rozwód z Angeliną Jolie wkrótce zostanie sfinalizowany i nic nie będzie stało na przeszkodzie tego związku. Neri także jest po rozwodzie. Jej były mąż jest kompozytorem. 

Neri Oxman, nowa dziewczyna Brada Pitta
Fot. Instagram

Neri Oxman, nowa dziewczyna Brada Pitta
Fot. Instagram

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…