Brad Pitt
Fot. GQ
Z ŻYCIA GWIAZD

Brad Pitt spotyka się z piękną panią profesor! Kim jest Neri Oxman?

Aktor jest nią zafascynowany!

Weronika Kostyra 9 kwietnia 2018 09:00
Brad Pitt
Fot. GQ

Od czasu rozstania Brada Pitt z Angeliną Jolie aktora łączono z wieloma kobietami. Podejrzewano go o romans z między innymi z Kate Hudson, Sienną Miller, Elle Macpherson, Marion Cotillard, Jennifer Lawrence czy księżniczką Charlotte Casiraghi z Monako. On sam w wywiadach przekonuje jednak, że na razie chce odzyskać życiową równowagę, dlatego poświęca się swoim pasjom i nie myśli póki co o chodzeniu na randki, a już na pewno nie chce znowu zakładać rodziny. Jaka jest prawda?

Brad Pitt ma nową dziewczynę?

Wszystko wskazuje na to, że aktor nadal jest singlem. Ostatnio jednak bardzo zbliżył się z piękną panią architekt Neri Oxman, która może pochwalić się tytułem profesora. Spotkali się przy okazji projektu architektonicznego MIT. Brad pasjonuje się architekturą i założył fundację Make It Right zajmującą się budową niedrogich i przyjaznych środowisku domów dla osób w potrzebie.

Póki co aktor i pani profesor są przyjaciółmi. „Brad i Neri zwrócili na siebie uwagę, ponieważ dzielą wspólną pasję do architektury, designu i sztuki”, podaje źródło Page Six. „Ich relację najlepiej opisać jako profesjonalną przyjaźń. Jeszcze nie przeistoczyła się ona w romans, ponieważ oboje są bardzo ostrożni, ale Brad chciałby spędzać z Neri więcej czasu. Uważa, że jest fascynująca”. Brad nie skomentował tych doniesień.

Neri Oxman ma 42 lata, jest artystką, feministką i architektem. Zrobiła doktorat z obliczeń projektowych od MIT i pełni funkcję profesor nadzwyczajnego sztuki medialnej i nauk ścisłych na uniwersytecie. Prowadzi badania na styku projektowania komputerowego, produkcji cyfrowej, materiałoznawstwa i biologii syntetycznej. Jej celem jest poprawienie relacji między środowiskiem naturalnym, budowanym i biologicznym. Nic dziwnego, że Brad jest pod wrażeniem błyskotliwej pani profesor. Jego rozwód z Angeliną Jolie wkrótce zostanie sfinalizowany i nic nie będzie stało na przeszkodzie tego związku. Neri także jest po rozwodzie. Jej były mąż jest kompozytorem. 

Neri Oxman, nowa dziewczyna Brada Pitta
Fot. Instagram

Neri Oxman, nowa dziewczyna Brada Pitta
Fot. Instagram

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.