Z ŻYCIA GWIAZD

Jennifer Aniston i Brad Pitt coraz częściej się spotykają. Będą znów razem?

Ich przyjaciele uważają, że powinni do siebie wrócić!

Weronika Kostyra 23 marca 2018 18:00

Stara miłość nie rdzewieje? Media spekulowały, że po rozstaniu Jennifer Aniston i Justina Therouxa, aktorka będzie szukać pocieszenia w ramionach innego mężczyzny. A nawet sugerowano, że ich związek rozpadł się właśnie przez Brada Pitta. Według amerykańskich mediów, Justin rozpoczął swoje życie na nowo u boku pewnej młodszej kobiety.

Brad Pitt spotyka się z Jennifer Aniston?

Okazuje się odnowieniu relacji między Jennifer i Bradem mocno kibicuje przyjaciel aktora, sam George Clooney! „George był pierwszą osobą do którego zadzwonił, gdy jego małżeństwo z Angeliną rozpadło się. Po tym jak Jenn i Justin ogłosili rozstanie, George zachęcał Brada, żeby dał Aniston kolejną szansę”, pisze Hollywood Life.

Na sugestiach się nie kończy. Clooney coraz częściej prowokuje sytuacje, w których dochodzi do spotkania dawnych małżonków. Namówił między innymi Brada na wspólne przyjęcie u Jennifer w Beverly Hills przed rozdaniem Oscarów. Szybko jednak zostawił go samego i opuścił dom: „Plan zakładał, że wszyscy spotkają się u Jen i spędzą resztę nocy przy drinkach, ale George oczywiście podrzucił Brada i odjechał w siną dal. Ich wspólny wieczór był relaksujący i spokojny. Wspominali swoją przeszłość, śmiali się. Było prawie jak za dawnych czasów, tylko lepiej. Oboje przyznali, że nie żałują małżeństw ze swoimi byłymi, ale to, co mieli będąc ze sobą, było naprawdę dobre”, podał Star.

Nie żałują małżeństw ze swoimi byłymi, ale to, co mieli będąc ze sobą, było naprawdę dobre.

Nic dziwnego, że na światło dzienne wyszła ostatnio plotka, że Jennifer Aniston chciałaby mieć teraz dziecko z Bradem Pittem. Marzy o dziecku od dawna, a Brad nadal pozostaje dla niej ideałem mężczyzny.

Angelina Jolie jest wściekła!

Nowy obrót wydarzeń mocno zirytował podobno Angelinę Jolie. Mimo że ona i Brad Pitt rozstali się ponad rok temu, pięknej aktorce nie podoba się pomysł, by ojciec jej dzieci związał się z byłą żoną. „Nagle ją uderzyło, że Brad znów ma Jennifer w swoim życiu. Jest totalnie rozwścieczona”, twierdzi informator Star. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.