Ich przyjaciele uważają, że powinni do siebie wrócić!

Weronika Kostyra 23 marca 2018 18:00

Stara miłość nie rdzewieje? Media spekulowały, że po rozstaniu Jennifer Aniston i Justina Therouxa, aktorka będzie szukać pocieszenia w ramionach innego mężczyzny. A nawet sugerowano, że ich związek rozpadł się właśnie przez Brada Pitta. Według amerykańskich mediów, Justin rozpoczął swoje życie na nowo u boku pewnej młodszej kobiety.

Brad Pitt spotyka się z Jennifer Aniston?

Okazuje się odnowieniu relacji między Jennifer i Bradem mocno kibicuje przyjaciel aktora, sam George Clooney! „George był pierwszą osobą do którego zadzwonił, gdy jego małżeństwo z Angeliną rozpadło się. Po tym jak Jenn i Justin ogłosili rozstanie, George zachęcał Brada, żeby dał Aniston kolejną szansę”, pisze Hollywood Life.

Na sugestiach się nie kończy. Clooney coraz częściej prowokuje sytuacje, w których dochodzi do spotkania dawnych małżonków. Namówił między innymi Brada na wspólne przyjęcie u Jennifer w Beverly Hills przed rozdaniem Oscarów. Szybko jednak zostawił go samego i opuścił dom: „Plan zakładał, że wszyscy spotkają się u Jen i spędzą resztę nocy przy drinkach, ale George oczywiście podrzucił Brada i odjechał w siną dal. Ich wspólny wieczór był relaksujący i spokojny. Wspominali swoją przeszłość, śmiali się. Było prawie jak za dawnych czasów, tylko lepiej. Oboje przyznali, że nie żałują małżeństw ze swoimi byłymi, ale to, co mieli będąc ze sobą, było naprawdę dobre”, podał Star.

Nie żałują małżeństw ze swoimi byłymi, ale to, co mieli będąc ze sobą, było naprawdę dobre.

Nic dziwnego, że na światło dzienne wyszła ostatnio plotka, że Jennifer Aniston chciałaby mieć teraz dziecko z Bradem Pittem. Marzy o dziecku od dawna, a Brad nadal pozostaje dla niej ideałem mężczyzny.

Angelina Jolie jest wściekła!

Nowy obrót wydarzeń mocno zirytował podobno Angelinę Jolie. Mimo że ona i Brad Pitt rozstali się ponad rok temu, pięknej aktorce nie podoba się pomysł, by ojciec jej dzieci związał się z byłą żoną. „Nagle ją uderzyło, że Brad znów ma Jennifer w swoim życiu. Jest totalnie rozwścieczona”, twierdzi informator Star. 

1/4
Jennifer Aniston, Brad Pitt, Jennifer Aniston i Brad Pitt, mężczyźni Jennifer Aniston
Copyright @East News
1/4

Jennifer Aniston i Brad Pitt byli małżeństwem w latach 2000-2005

2/4
Jennifer Aniston i Justin Theroux
Copyright @East News
2/4

Jennifer Aniston i Brad Pitt uchodzili za bardzo zgodną parę

3/4
Jennifer Aniston i Brad Pitt
Copyright @East News
3/4

Mówiło się, że powodem ich rozstania był romans Brada Pitta z Angeliną Jolie

4/4
Jennifer Aniston i Brad Pitt
Copyright @East News
4/4

Wciąż pozostawali jednak dobrymi przyjaciółmi

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.