Brad Pitt i Angelina Jolie
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Angelina Jolie i Brad Pitt zakopali topór wojenny? Spotkali się po długiej przerwie!

Jak przebiegała ich rozmowa?

Weronika Kostyra 4 lutego 2019 14:35
Brad Pitt i Angelina Jolie
Fot. Getty Images

Brad Pitt i Angelina Jolie kiedyś byli uważani za najpiękniejszą parę Hollywood. Jednak ich konflikt doprowadził do burzliwego rozstania ponad dwa lata temu. Para nadal jest w trakcie sprawy rozwodowej. Dojście do porozumienia w sprawie prawa do opieki nad szóstką ich dzieci zajęło im wiele miesięcy. Przez cały ten czas porozumiewali się zazwyczaj za pośrednictwem prawników. Teraz rozwód zmierza już ku końcowi i para aktorów spotkała się po raz pierwszy od wielu miesięcy. Jak przebiegało to spotkanie?

Angelina Jolie i Brad Pitt spotkali się po raz pierwszy od rozstania

Byli małżonkowie dla dobra dzieci postanowili zakończyć swój konflikt. Wciąż mają wobec siebie wiele żalu, lecz uważają, że najwyższa pora zostawić przeszłość za sobą. Niedawno nastąpił przełom w ich relacjach – doszli do porozumienia i postanowili porozmawiać w cztery oczy. Ich spotkanie dotyczyło przede wszystkim szczegółów opieki nad szóstką ich dzieci. Chcieli przedyskutować to osobiście. Podobno jednak ich rozmowie towarzyszyły duże emocje. „Chociaż na zdjęciach wyglądają na przyjaźnie nastawionych, to dyskusja między nimi była bardzo gorąca. Brad co chwilę wychodził z biura, a Angelina była wyraźnie zirytowana”, pisze magazyn The Blast.

Do sieci wyciekło też ich pierwsze od lat wspólne zdjęcie. Miejmy nadzieję, że spotkanie to znak trwałego ocieplenia stosunków. Po długiej walce Angelina Jolie i Brad Pitt ustalili, że podzielą się opieką nad dziećmi po równo. Mimo że Jolie na początku nie chciała nawet o tym myśleć, a nawet próbowała obrócić dzieci przeciwko ojcu, w końcu uznała, że dla ich dobra powinny mieć z nim kontakt. Taki kompromis wydał się wszystkim najwłaściwszy. 

Brad Pitt i Angelina Jolie na okładce The Who
Fot. The Who

Angelina Jolie i Brad Pitt z dziećmi
Fot. East News

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.