Brad Pitt
Fot. Gregg DeGuire/Getty Images for Turner
O tym jest głośno

Brad Pitt w towarzystwie 30 lat młodszej partnerki! Kim jest nowa ukochana aktora?

Kobieta ma męża o polskich korzeniach

Marcjanna Maryszewska 22 grudnia 2022 10:05
Brad Pitt
Fot. Gregg DeGuire/Getty Images for Turner

O miłosnych perypetiach Brada Pitta znów jest głośno. Gwiazdor Hollywood ma za sobą kilka nieudanych relacji — związany był m.in. z Jennifer Aniston czy Angeliną Jolie. Po rozwodzie z drugą z pań dalej próbował swojego szczęścia w miłości, lecz żaden z tych związków nie przetrwał. Wszystko jednak wskazuje na to, że los w końcu się do niego uśmiechnął. Niedawno Brad Pitt świętował swoje urodziny w towarzystwie pięknej 29-latki…

Brad Pitt jest zakochany? Pokazał się w towarzystwie 30 lat młodszej partnerki

Pod koniec ubiegłego tygodnia Brad Pitt hucznie świętował swoje 59. urodziny. Podczas przyjęcia paparazzi zrobili zdjęcia aktorowi, który większość czasu spędził razem z piękną Ines de Ramon. Na ujęciach widać, że para doskonale czuje się w swoim towarzystwie, co zdają się potwierdzać słowa tajemniczego informatora US Weekly.

CZYTAJ TAKŻE: Tajemnica pierwszego małżeństwa Piotra Kraśki. Dzięki byłej żonie poznał swoją obecną miłość!

Brad i Ines oficjalnie się spotkają. Lubią ze sobą przebywać i bardzo dobrze się razem bawią. To początki ich związku, wciąż poznają siebie nawzajem”, twierdzi osoba z bliskiego otoczenia pary. To nie pierwszy raz, gdy zakochanych widziano razem. Już w listopadzie przyłapano ich na koncercie Bono w Los Angeles, podczas którego czule się obejmowali… 

Brad Pitt — kim jest nowa ukochana aktora?

Ines de Ramon to 29-letnia trenerka fitness, która zasłynęła jako żona znanego z „Pamiętników Wampirów” Paula Wesleya. Aktor ma polskie korzenie — jego rodzicami są polscy emigranci Agnieszka i Tomasz Wasilewscy, on z kolei przyszedł na świat jako Paweł Tomasz Wasilewski. W 2018 roku Ines i Paul stanęła na ślubnym kobiercu, lecz ich miłość nie przetrwała próby czasu. We wrześniu tego roku ogłosili separację.  

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Marcin Hakiel o dzieciach i życiu po rozwodzie. „Ten rok był burzliwy, choć mam poczucie, że wszystko dzieje się po coś”

Źródło: Plejada.pl

Paul Wesley

Brad Pitt

Brad Pitt
Fot. Jennifer Graylock/Press Association/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.