Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Marcin Hakiel o dzieciach i życiu po rozwodzie. „Ten rok był burzliwy, choć mam poczucie, że wszystko dzieje się po coś”

„Nie ukrywam, że jestem od dłuższego czasu na terapii”, dodał

Karol Sowa 21 grudnia 2022 09:57
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018
Fot. Olga Majrowska

W życiu prywatnym Marcina Hakiela wiele się zmieniło. Po rozwodzie z Katarzyną Cichopek znalazł nową partnerkę oraz postanowił skorzystać z psychoterapii. Na ten moment nie planuje też powrotu do „Tańca z Gwiazdami”. Najważniejsze są dla niego dzieci, a całą swoją uwagę poświęca w ich wychowanie.  „Chcę, aby dzieci się rozwijały, ale nie jestem ojcem, który przymusza je do czegoś, wbrew woli i chęci”, mówił.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel — życie po rozwodzie i nowi partnerzy

Przypomnijmy, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel w połowie tego roku poinformowali obserwatorów, że zamierzają się rozstać. Dla ich wiernych fanów było to wielkie zaskoczenie, ponieważ od kilkunastu lat uchodzili za zgrany duet. 

Obecnie ulubienica widzów jest w szczęśliwym związku z Maciejem Kurzajewskim, natomiast jej były mąż związał się z tajemniczą Dominiką. „Pojawił się ktoś. Nie ukrywam tego. Czasami na Instagramie udostępniam nasze zdjęcia. Ale Dominika nie chce ujawniać swojego wizerunku, a ja to szanuję. I budujemy razem coś nowego”, wyjaśnił tancerz w rozmowie z „Twoim Imperium”. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Tomasz Lis musi zmienić swoje życie. Lekarze nie pozostawili mu żadnych złudzeń

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018
Fot. Olga Majrowska

Marcin Hakiel szczerze o terapii i wychowywaniu dzieci

Rozwód z aktorką nie był dla niego łatwym przeżyciem. Marcin Hakiel mógł wtedy liczyć na wsparcie swoich rodziców i przyjaciół. „Mam życiową dewizę: każdego dnia starać się być lepszym człowiekiem, trochę lepszą wersją siebie. Po prostu lubię rano móc spokojnie spojrzeć na swoje odbicie w lustrze”, wyznał.  

Nie ukrywa, że teraz chodzi na terapię, która ma mu pomóc zapomnieć o przeszłości. „Nie ukrywam, że jestem od dłuższego czasu na terapii. Ten rok był bardzo burzliwy, choć mam takie poczucie, że wszystko dzieje się po coś. Trzeba akceptować to, co nam los przynosi. Istotne nie jest to, co się nam przydarzyło, ale to, co z tym zrobimy. Ja postanowiłem, że będę żył dalej, nie chcę rozpamiętywać tego, co było, szanuję mamę swoich dzieci i chcę być dobrym człowiekiem”, mówi [cyt. Plejada.pl]. 

Co więcej, Marcin Hakiel nie zrezygnował z prowadzenia szkoły tańca. Dodatkowo naprzemiennie z byłą żoną opiekuje się dziećmi. Artysta dodał, że każde z nich cały czas rozwija swoje pasje. Okazuje się, że Adaś i Helenka zbliżające się święta Bożego Narodzenia spędzą z nim i jego nową ukochaną. „Syn jest w ósmej klasie, przed nim ciężki rok pierwszych życiowych sprawdzianów. Jestem dumny z tego, że Adam jest bardzo odpowiedzialny i doskonale zdaje sobie sprawę, że czeka go duży egzamin. Helena jest w trzeciej klasie. Staramy się pielęgnować pasje: syn sport, córka jest uzdolniona artystycznie — śpiewa, gra na pianinie, chodzi na zajęcia teatralne. Chcę, aby dzieci się rozwijały, ale nie jestem ojcem, który przymusza je do czegoś, wbrew woli i chęci”, podsumował. 

CZYTAJ TEŻ: Pobił kolegę, sprawiał problemy nauczycielom. Tomasz Raczek opowiedział o swoim dzieciństwie

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018
Fot. Olga Majrowska

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.