Jennifer Aniston jest w ciąży z Justinem Theroux? Surogatka urodzi ich dziecko
Fot. Instagram @JenniferAniston
O TYM SIĘ MÓWI!

Miało być dziecko, a jest koniec związku... Dlaczego Justin Theroux porzucił Jennifer Aniston?

Gabriela Czernecka 15 grudnia 2017 13:01
Jennifer Aniston jest w ciąży z Justinem Theroux? Surogatka urodzi ich dziecko
Fot. Instagram @JenniferAniston

 

Wygląda na to, że związek Jennifer Aniston i Justina Therouxa odchodzi w zapomnienie. Do mediów została właśnie podana informacja, że para od trzech miesięcy nie jest razem. Czy to tylko kryzys czy definitywne rozstanie?

 

Polecamy: Wielka radość w domu Jennifer Aniston! 48-letnia aktorka spodziewa się pierwszego dziecka?!

 

Jennifer Aniston i Justin Theroux rozstali się

Ta wiadomość zelektryzowała media na całym świecie. Jeszcze niedawno Jennifer Aniston i Justin Theroux planowali powiększyć swoją rodzinę. Fani z niecierpliwością oczekiwali wieści o dziecku Jennifer Aniston. Niestety wychodzi na to, że para rozstała się. Dlaczego? Jak podaje magazyn InTouch Jennifer Aniston i Justin Theroux nie mogli dojść do porozumienia w trzech sprawach.

 

Zobacz:  Twarz za 30 tys. złotych, nogi za 188 tys. złotych. Jennifer Aniston wydaje fortunę na swój wygląd!

 

Powody rozstania Jennifer Aniston i Justin Theroux

Jedną z nich był plan powiększenia ich rodziny. Choć Jennifer Aniston wielokrotnie mówiła o tym, że nie planuje mieć dziecka, to według najbliższych była to tylko próba odwrócenia uwagi od tego, że faktycznie wraz z mężem starali się o potomstwo. Zakochani ostatecznie stanęli przed wyborem czy skorzystać z surogatki czy zaadoptować dziecko. Niestety w tej kwestii nie mogli dojść do porozumienia.

 

Podobnie było z miejscem zamieszkania. O tym mówiło się zaledwie kilka dni po ślubie Justina Therouxa i Jennifer Aniston. Wówczas para zastanawiała się, gdzie ułożyć sobie życie. Jennifer Aniston zakończyła trwający latami remont swojej willi w Los Angeles i myślała, że to właśnie tam zamieszka wraz z ukochanym. Niestety Justin kocha Nowy Jork, a Hollywood jest dla niego miejscem, w którym kompletnie nie mógł się odnaleźć. „Naprawdę próbował przyzwyczaić się do życia w Los Angeles, ale nic z tego nie wyszło. To nie są jego klimaty. Justin lubi energię i szorstkość Nowego Jorku. W żartach narzeka na pogodę w Kalifornii. Uważa, że to nienaturalne, by przez cały czas świeciło słońce i tęskni za porami roku ”, mówił dwa lata temu w jednym z magazynów znajomy pary. Zakochani rozważali więc, by to Jennifer przeniosła się do NY, ale tam aktorka czuła się osaczona przez paparazzi, którzy śledzili każdy jej krok. „Kupiła kilka mieszkań w tym mieście, wierząc, że w którymś poczuje się jak w domu, ale w ostatecznym rozrachunku uznała, że to nie jest miejsce dla niej”, powiedział znajomy pary. Już wtedy para stała przed poważnym wyzwaniem. Do tego doszedł problem tzw. codzienności. Okazało się, że tryb życia aktorów jest całkowicie różny i zakochani próbowali dopasować wzajemny styl życia, ale nie za bardzo im to wychodziło. Justin Theroux uwielbia wychodzić na miasto i spędzać czas ze znajomymi, Jennifer z kolei jest domatorką. 

 

Jak podaje magazyn InTouch para nie jest razem od trzech miesięcy. W październiku podczas jednego ze wspólnych wieczorów Justin Theroux przyłapał ukochaną, gdy ta płakała do słuchawki podczas rozmowy z byłym mężem, Bradem Pittem. To wystarczyło, by aktor przekreślił dwuletnie małżeństwo z Jennifer. Z dnia na dzień postanowił odejść od Aniston. Czy zakochani spróbują naprawić łączące ich relacje? Miejmy nadzieję, bo była z nich naprawdę piękna para.

Jennifer Aniston
Fot. ons.pl


Polecamy: Zdjęcia Jennifer Aniston z ciążowym brzuszkiem ujrzały światło dzienne! Czy 48-letnia i jej mąż faktycznie spodziewają się dziecka?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.