Jennifer Aniston jest w ciąży z Justinem Theroux? Surogatka urodzi ich dziecko
Fot. Instagram @JenniferAniston
O TYM SIĘ MÓWI

Wielka radość w domu Jennifer Aniston! 48-letnia aktorka spodziewa się pierwszego dziecka?!

Konrad Szczęsny 7 listopada 2017 11:30
Jennifer Aniston jest w ciąży z Justinem Theroux? Surogatka urodzi ich dziecko
Fot. Instagram @JenniferAniston

Jennifer Aniston jest w ciąży? Aktorka „Przyjaciół” i jej mąż Justin Theroux niebawem powitają na świecie pierwsze dziecko? Te elektryzujące informacje przekazał niedawno jeden z magazynów za oceanem. Dyskusja rozgorzała na nowo za sprawą zdjęcia, które gwiazda umieściła na swoim Instagramie. Podpisała je w sposób, który nie tylko poruszył jej fanów, ale również podsycił plotki dotyczące tego, że para planuje powiększenie rodziny! Ile jest w nich prawdy?

 

Polecamy też: „Przyjaciele” powracają! Gdzie zobaczymy bohaterów kultowego serialu?

 

Jennifer Aniston jest w ciąży i niebawem urodzi dziecko Justina Theroux?

Jennifer Aniston dodała ostatnio urocze zdjęcie na Instagram, na którym pozuje prawdopodobnie z przyjacielem (pomylono go jednak z jej mężem). Podpisała je w sposób, który wzbudził zachwyt fanów.

Im jesteś starszy, tym bardziej zdajesz sobie sprawę, że nie chodzi o rzeczy materialne, o dumę czy ego. Chodzi o nasze serce i o to, dla kogo bije”, podpisała je gwiazda „Przyjaciół”.

 

Zbiegło się to z medialnymi doniesieniami, jakoby aktorka i jej mąż Justin Theroux zdecydowali się powiększyć rodzinę. Czy oznacza to, że 48-letnia aktorka jest w ciąży? 

 

 

Zobacz też: Zaskakujące doniesienia zagranicznych mediów! Brad Pitt wróci do Jennifer Aniston?! Romans pary jest już przesądzony

 

Jennifer Aniston i Justin Theroux wynajęli surogatkę?!  

Jennifer Aniston i Justin Theroux, według doniesień zagranicznej prasy, zdecydowali się wynająć surogatkę.

Powiedziała znajomym, że zatrudniła już surogatkę, która urodzi jej dziecko. Wszystkiego dowiecie się na przestrzeni najbliższych miesięcy”, twierdzi źródło gazety „Star”, blisko związane z aktorką.

 

Jednak ten sam tytuł w lutym tego roku pisał, na podstawie zdjęć gwiazdy, że jest ona w ciąży. Informacje te nie potwierdziły się.

 

Czy najnowsze sensacyjne doniesienia prasy mają więcej wspólnego z prawdą? Przekonamy się niebawem! 

 

Związek Jennifer Aniston i Justina Theroux

Poznali się sześć lat temu, ale ślub wzięli 5 sierpnia 2015 roku w ścisłej tajemnicy w malowniczym Bel Air. Uchodzą za jedną z najbardziej zgodnych i ułożonych par w Hollywood: stronią od medialnego zgiełku, nie wywołują kontrowersji ani skandali. Wcześniej gwiazda „Przyjaciół” była przez siedem lat związana z Bradem Pittem. Ich małżeństwo zawarte w 2000 r. przerwał romans aktora z Angeliną Jolie. Choć oficjalna wersja głosiła, że zaczęli się spotykać po rozwodzie gwiazdora z Jennifer Aniston w październiku 2005, Angelina Jolie w jednym z wywiadów przyznała wprost, że związek z Bradem Pittem rozpoczął się, gdy był on jeszcze żonaty.

 

Zobacz też: Twarz za 30 tys. złotych, nogi za 188 tys. złotych. Jennifer Aniston wydaje fortunę na swój wygląd!

Jennifer Aniston o ciąży

Gwiazda „Przyjaciół” już kilka razy wypowiadała się na temat ciąży. To jeden z tematów, które rozgrzewają prasę zagraniczną do czerwoności. Nierzadko zmiana sylwetki aktorki wynikała po prostu z nadprogramowych kilogramów, jednak tabloidy wieściły stan błogosławiony gwiazdy.

A tak między nami: nie jestem w ciąży. Mam po prostu dość. Mam dość kontroli sportowej, jak i osądzania wyglądu ciała, które ma miejsce codziennie pod przykrywką 'dziennikarstwa', 'pierwszej poprawki' i 'newsów z życia gwiazd. Sposób, w jaki jestem przedstawiana, jest po prostu odzwierciedleniem tego, jak widzimy i przedstawiania kobiety w ogóle; mierzona według wypaczonych standardów urody”, wyznała w specjalnym oświadczeniu opublikowanym na łamach Huffington Post. 

Dodała również, że wywieranie presji związanej z ciążą na kobietach uważa za nieludzkie.

Jesteśmy kompletne i pełne niezależnie od tego, czy mamy partnera czy nie, czy mamy dziecko czy nie. Możemy decydować za siebie, czym jest piękno. (...) Nie musimy być mężatkami ani matkami, by być spełnionymi. Musimy dotrzeć do własnego' i żyła długo i szczęśliwie' jako my same, dla siebie”, podkreśliła z mocą Jennifer Aniston.

 

Zobacz też: Clooney pogrążony w smutku, Adele przerywa koncert. Reakcje świata na rozwód stulecia

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.