Patrycja Markowska, Jacek Kopczyński, UROCZYSTA PARAPETOWKA W TEATRZE GARNIZON SZTUKI, Warszawa, 08.10.2020 rok
Fot. VIPHOTO/East News
O tym się mówi

Jacek Kopczyński niedawno rozstał się z Patrycją Markowską. Teraz znów jest zakochany!

Nowa partnerka artysty potwierdziła doniesienia prasy

Marcjanna Maryszewska 26 stycznia 2023 15:40
Patrycja Markowska, Jacek Kopczyński, UROCZYSTA PARAPETOWKA W TEATRZE GARNIZON SZTUKI, Warszawa, 08.10.2020 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Związek Jacka Kopczyńskiego i Patrycji Markowskiej oficjalnie przeszedł do historii kilka miesięcy temu. Według najnowszych doniesień aktor ma już nową partnerkę, która właśnie postanowiła potwierdzić osobiście krążące plotki. Takich rewelacji nikt się nie spodziewał! Kim jest kobieta, która skradła serce gwiazdora?

Jacek Kopczyński i Patrycja Markowska rozstali się

Byli ze sobą ponad piętnaście lat, lecz nigdy nie zdecydowali się na ślub. Choć związek Jacka Kopczyńskiego i Patrycji Markowskiej nie był wolny od kryzysów, do samego końca starali się walczyć o swoją miłość. Niestety, relacja gwiazdorskiej pary oficjalnie przeszła do historii w drugiej połowie ubiegłego roku. Wakacje spędzili osobno, a we wrześniu aktor wyprowadził się z ich wspólnego domu na warszawskim Wilanowie.

Patrycja Markowska początkowo jak ognia unikała tematu rozstania, lecz w końcu zdecydowała się zabrać głos. Przyznała wówczas, że tamte tygodnie nie należały do najłatwiejszych. „To nie jest miejsce, żeby o tym rozmawiać. [...] Staram się w życiu tak układać sobie wszystko wewnętrznie, żeby mieć równowagę, ale płaczę w poduszkę czasami. Myślę, że tak jak my wszyscy mam zakręty i miewam bardzo złe dni, ale mam syna i muszę być dla niego silna”, mówiła w wywiadzie dla serwisu Pomponik.pl.

CZYTAJ TAKŻE: Piotr Cugowski o pierwszej żonie mówił niewiele, rozstali się potajemnie. Oto ich historia miłości

W tych trudnych chwilach artystka mogła liczyć na wsparcie swojej rodziny. Tymczasem Jacek Kopczyński skupił się na budowaniu nowej relacji. Tajemnicza kobieta właśnie potwierdziła, że od jakiegoś czasu spotyka się z przystojnym aktorem… 

Patrycja Markowska, Jacek Kopczyński, premiera spektaklu „Zacznijmy jeszcze raz” w Teatrze Kamienica, Warszawa, 06.11.2019

Patrycja Markowska, Jacek Kopczyński, premiera spektaklu „Zacznijmy jeszcze raz” w Teatrze Kamienica, Warszawa, 06.11.2019 rok
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Jacek Kopczyński ma nową partnerkę! Kim jest ukochana aktora?

Magazyn Na Żywo jako pierwszy doniósł, że Jacek Kopczyński znów jest zakochany. Jego nową partnerką jest Klaudia Kardas, autorka książki “Kokainowa księżniczka”. Plejada skontaktowała się z pisarką w celu potwierdzenia tych medialnych rewelacji. „Skoro gazety piszą, to raczej już tego nie ukryjemy. Tak, jesteśmy razem”, ujawniła w rozmowie.

Przy okazji zdradziła, że w związku z aktorem układa się wyśmienicie! To dla niej wielka zmiana po tym, co przeżyła będąc z poprzednim partnerem. „Jacek jest wrażliwym, ciepłym mężczyzną. Daje mi dużo spokoju, którego nie miałam w dziesięcioletnim związku z poprzednim partnerem. Czuję się przy nim dobrze, sprawia, że zaczęłam się uśmiechać. Jest przede wszystkim dojrzały i świadomy swojej decyzji”.

Relacja z Jackiem Kopczyńskim jest dla niej wyjątkowa z wielu względów. „Widzę, że Jackowi zależy, że chce mnie więcej. Okazuje swoje uczucie na każdym kroku. Dla mnie najważniejsze w tym wszystkim jest to, że mnie szanuje i dba o mnie. Przez wiele lat byłam traktowana jak śmieć, zresztą do dziś jestem zastraszana. Przy Jacku czuję się wyjątkowo. Wiem, że mogę na nim polegać”, dodała.

Klaudia Kordas jest trzynaście lat młodsza od aktora. Poznali się dzięki wspólnym znajomym, przez ostatnie tygodnie ukrywali swój związek, lecz teraz czują się gotowi na ujawnienie prawdy o łączącym ich uczuciu. Pisarka coraz chętniej publikuje na swoim prywatnym profilu zdjęcia z gwiazdorem w roli głównej, podpisując je czułymi słowami. „Jeśli spotkasz człowieka, który dzwoni do ciebie, aby usłyszeć tylko Twój głos... Ktoś, kto myśli o tobie przed zaśnięciem i kiedy się budzi, albo szuka cię w nocy po łóżku. Ten, który obejmuje cię bez powodu, kto całuje twoje czoło, kto łapie cię za rękę, aby pokazać ci, jak bardzo się o ciebie troszczy i cieszy się, że cię ma. Jeśli spotkasz takiego człowieka, dbaj o niego, bo on zawsze będzie dbał o ciebie”, napisała w połowie grudnia.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Natalia Rybicka i Michał Sobociński wzięli ślub w tajemnicy. „Do ceremonii omal nie doszło!”

Nowy Rok spędzili razem z dziećmi pisarki w Bukowinie Tatrzańskiej. „Klaudia ma córkę i syna. Jacek uczył chłopca jeździć na nartach. Taki już jest. Dlatego zorganizował kulig i ognisko wieczorem”, ujawniło źródło magazynu Na Żywo.

Para już w grudniu była widziana razem na premierze spektaklu "Koszerne- raz!" w Teatrze Kwadrat. Życzymy wszystkiego dobrego!  

Źródło: Plejada.pl

Jacek Kopczyński i Klaudia Kardas, premiera spektaklu "Koszerne- raz!" w Teatrze Kwadrat, 17.12.2022

Fot. Piętka Mieszko / AKPA

Fot. Piętka Mieszko . AKPA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.