Patrycja Markowska, Viva! 13/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz/ SameSame
O TYM SIĘ MÓWI

Patrycja Markowska odniosła się do informacji o rozstaniu. „Płaczę, ale muszę być silna dla syna”

„Miewam bardzo złe dni”

Karol Sowa 29 października 2022 07:55
Patrycja Markowska, Viva! 13/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz/ SameSame

Patrycja Markowska jest artystką, która rzadko pojawia się na ściankach. Ostatnio jednak zrobiła wyjątek. Mogliśmy ją zobaczyć na gali Kobiety Roku Glamour 2022, gdzie udzieliła wywiadu. Przypomnijmy, że jakiś czas temu media informowały, że między nią a Jackiem Kopczyńskim pojawił się poważny kryzys. Czy parze udało się go rozwiązać? Odpowiedź wokalistki wiele sugeruje... 

Kryzys w związku Patrycji Markowskiej

Niedawno pojawiły się informacje na temat kryzysu w związku Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego. Mimo że ulubienica słuchaczy rzadko wypowiada się na temat swojego życia prywatnego, to tym razem zrobiła mały wyjątek. Jasno zadeklarowała, że ma gorsze dni, ale stara się być silna dla swojego syna. „To nie jest miejsce, żeby o tym rozmawiać. (...) Staram się w życiu tak układać sobie wszystko wewnętrznie, żeby mieć równowagę, ale płaczę w poduszkę czasami. Myślę, że tak jak my wszyscy mam zakręty i miewam bardzo złe dni, ale mam syna i muszę być dla niego silna”, wyznała w rozmowie z Pomponikiem. Dodała również, że stara się “gasić doły w zarodku” i nie chce zatracić się w negatywnych myślach i emocjach.  

CZYTAJ TEŻ: Agnieszka Chylińska: „Dwoje moich dzieci są dzieciakami szczególnej troski”

Patrycja Markowska, Viva! 13/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz/ SameSame

Czy Patrycja Markowska rozstała się z Jackiem Kopczyńskim? 

Związek popularnej wokalistki i Jacka Kopczyńskiego od dłuższego czasu wzbudzał wiele emocji. Przypomnijmy, że zakochanych nazywano nawet “włoskim małżeństwem”. Niestety nad tą relacją pojawiły się czarne chmury. Patrycja Markowska wyznała, że teraz w jej życiu nie jest kolorowo. Nie chciała jednak zdradzać więcej szczegółów dotyczących jej obecnej relacji z partnerem. Gdy dziennikarz Pomponika dopytywał o rozstanie, kilka razy odpowiedziała: „pomidor”.  

Mamy nadzieję, że wszystko się ułoży, a ten trudny czas szybko minie. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Powróciła w produkcji Netflixa, była żoną Krzysztofa Kolbergera. Tajemnice życia Anny Romantowskiej

Patrycja Markowska, Viva! 13/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz/ SameSame

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.