URODZINY GWIAZD

Razem na przekór wszystkim. Oto historia miłości Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana

Ich historia to gotowy scenariusz na film...

Damian Brillowski 10 września 2023 13:01

Poznali się w kinie, spotykali się po kryjomu w parku, a finalnie wzięli huczny ślub w Konstancinie. Historia miłości Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana to scenariusz na dobry film! Zakochanym brakowało do szczęścia tylko jednego... wspólnego dziecka. Po latach starań doczekali się jednak upragnionej pociechy. Synek Henryk jest ich oczkiem w głowie. A jak wyglądała historia ich miłości?

Historia poznania Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana

Małgorzata Rozenek-Majdan w 2022 roku świętowała swój debiut aktorski. Gwiazda TVN zagrała wówczas jedną z głównych ról w produkcji Patryka Vegi pt. „Miłość, sex & pandemia”. Premiera filmu odbyła się w kinie w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. To dokładnie w tym miejscu w 2013 roku Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pierwszy raz zamienili ze sobą słowo. Byli wówczas gośćmi na premierze kinowej filmu pt. „Mój biegun”. Już wtedy piłkarzowi udało się zdobyć numer telefonu „Perfekcyjnej Pani Domu”. I wcale nie musiał się przy tym szczególnie napracować.

„Zaczęło się tak, że ja robiąc pierwszy krok, chciałem od Małgosi numer telefon. Wymyśliłem sobie, że jeżeli zapyta się mnie: "Po co ci mój numer", to powiem, że to będzie jakiś biznesowy aspekt. Natomiast miałem nadzieję, że nie zapyta się, jaki. A że było duże zamieszanie, fotografowie, bo to było w kinie, więc nie miała czasu zapytać się, po co mi jej numer, więc dała mi go. A ja nie musiałem wymyślać i pocić się, żeby wymyślić jakieś sensowne wytłumaczenie”, opowiadał Radosław w VIVIE!.

Zanim Małgorzata Rozenek związała się z Radosławem Majdanem była dwukrotnie zamężna. Pierwszym mężem gwiazdy był Łukasz Bukaczewski, zaś drugim Jacek Rozenek. Para doczekała się dwóch synów — Stanisława i Tadeusza. Również były piłkarz miał za sobą dwa nieudane związki, z Sylwią Majdan oraz z Dorotą „Dodą” Rabczewską. I mimo że nie planowali kolejnych małżeństw, miłość zapukała do ich serc po raz trzeci. 

„Jak myśmy się poznali, to nie było tak, że któreś z nas planowało, żeby ułożyć sobie życie, ale była to miłość od pierwszego wejrzenia. Ja pamiętam, jak my się spotkaliśmy na premierze. On podszedł do mnie, zaczęliśmy rozmawiać i zauważyłam, że zaczęli podchodzić fotoreporterzy. Ja mu wtedy powiedziałam: "Radosław nie podchodź do mnie, bo za chwilę będziesz moim trzecim mężem", a on do mnie: "Dobra, ja też miałem dwie żony, więc do trzech razy sztuka", szczerze wyznała Małgorzata Rozenek.

Para doskonale wiedziała, jakie wzbudzi zainteresowanie mediów, gdy prawda o ich związku wyjdzie na jaw. Dlatego podczas pierwszych randek mocno się ukrywali, aby żaden paparazzi nie zrobił im zdjęcia i nie sprzedał jako newsa prasie. Według zapewnień Majdana spotykali się po kryjomu w parku.  Następnie mężczyzna wywoził ukochaną na tylnym siedzeniu samochodu przykrytą kocem wprost do jego mieszkania.  

Czytaj także: Maja Barełkowska zagrała w serialu „Lipowo. Zmowa milczenia”. Nie każdy wie, czyją jest żoną!

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław majdan, premiera filmu
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, premiera filmu „Miłość, sex & pandemia”, Warszawa, 01.02.2022 rok

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan — huczny ślub 

Po kilku miesiącach para ujawniła się ze swoim uczuciem, a już rok później doszło do zaręczyn, które odbyły się w trakcie Świąt Bożego Narodzenia w 2014 roku. Ślub Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana był nie lada wydarzeniem. Para pobrała się 10 września 2016 roku w podwarszawskim Konstancinie. W uroczystości wzięła udział nie tylko najbliższa rodzina, ale również inne zaprzyjaźnione z parą gwiazdy m.in. Ewa Minge, Ewa Chodakowska czy Hanna Lis. Impreza trwała do białego rana. 

Pierwszą rocznicę ślubu małżonkowie spędzili  w Dubaju. Para zatrzymała się w luksusowym  hotelu Atlantis The Palm położonym na jednej ze sztucznych wysp na wodach Zatoki Perskiej. Małgorzata i Radosław spędzili tam pięć dni podczas których doskonale się bawili m.in. pływali z delfinami. Było to jedno z marzeń prowadzącej „Projekt lady”. Na uroczystą kolację Radosław zabrał Małgosię do restauracji Ossiano, w której oprócz wykwintnego menu wielką atrakcją jest olbrzymie akwarium słonowodne. „Drugi miodowy miesiąc przeplatany miłymi chwilami na sesji zdjęciowej”, stwierdziła Małgorzata Rozenek-Majdan. 

Czytaj także: W mediach jest głośno o związku Marii Dębskiej i Dawida Podsiadły. Aktorka zabrała głos

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w sesji dla VIVY! w hotelu Atlantis, The Palm
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan w Dubaju, 2017 rok

Syn Henryk darem od losu 

Spełnieniem marzeń sławnej pary były narodziny syna Henryka. To ich pierwsze wspólne dziecko, o które starali się trzy lata. „Nasz dar od losu. Czasami, kiedy człowiek bardzo długo o czymś marzy, boi się, że gdy jego pragnienia w końcu się spełnią, już nie będzie tak fajnie. W naszym przypadku rzeczywistość jest piękniejsza niż marzenie. Żyjemy w ciągłym zachwycie nad Henrykiem”, opowiadała z dumą szczęśliwa mama. 

Małgorzacie wtórował mąż Radosław, który jest w stanie rozpoznać syna wśród miliona innych niemowlaków. „Nie wyobrażam sobie, że mógłbym synka nie poznać, bo pachnie cudownie. Kiedy na niego patrzę, a on spogląda na mnie z uśmiechem i szeroko otwartymi oczami, zastanawiam się, do kogo jest bardziej podobny. Jak się złości, jest podobny do mnie, kiedy się uśmiecha, do Małgosi”, przyznał szczęśliwy ojciec.

Nie jest tajemnicą, że dziecko przyszło na świat dzięki metodzie in vitro. Zakochani bardzo pragnęli mieć wspólnego potomka, więc zdecydowali się na sztuczne zapłodnienie. Małgorzata bardzo dzielnie znosiła wszelkie procedury związane z in vitro. 

„Kocham Małgosię bardzo mocno i zawsze ją kochałem, ale kiedy żona rodzi ci dziecko, przepaja cię olbrzymia wdzięczność za to, że chciała to wszystko przejść, że poświęciła kilka lat, co dla kobiety jest wyzwaniem. Małgosia zdawała sobie sprawę, że wspólne dziecko będzie dla nas wielkim szczęściem. Dzielnie znosiła procedury in vitro, które powtarzaliśmy, dziesiątki zastrzyków, które brała w brzuch, nasze momenty zwątpienia, smutku. Nie załamała się, tylko cały czas twardo stała na stanowisku, że musimy zrobić wszystko, żeby finał okazał się szczęśliwy. I udało nam się. Więc kocham ją tak samo mocno i czuję bezgraniczną wdzięczność za to, co dla mnie zrobiła. Byliśmy rodziną z dziećmi, a teraz ta rodzina jest pełna, wzbogacona o naszego synka”, stwierdził podczas wywiadu dumny ojciec. 

Czytaj takżeMogliśmy ją zobaczyć w pierwszej części „Kogla-mogla”. Mało kto wie, że to żona znanego aktora

Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, z synem Henrykiem, VIVA! 10/2021

Małgorzata i Radosław Majdanowie prywatnie. Jak wyglądają ich sprzeczki?

Codzienność w domu Majdanów nie różni się niczym specjalnym od innych małżeństw. Małgosia uwielbia wykonywać wszelkie prace domowe, za to Radosław częściej odbiera Tadeusza i Stanisława ze szkoły. „U nas nikt na nic się nie umawiał. Nie było tak, że dzieliliśmy się obowiązkami: w poniedziałek ja robię to, we wtorek ty tamto. Radosław instynktownie przejął pewne rzeczy, inne ja. On odbiera chłopców ze szkoły, ale nie umie obsłużyć pralki. Ja uwielbiam robić rzeczy, które są związane z domem”, stwierdziła w przeszłości Małgorzata.

Życie małżeńskie Majdanów to nie bajka. Zdarza się im pokłócić, ale szybko dochodzą do zgody. Wyznają zasadę, że szkoda czasu i energii na rozpamiętywanie. „Wszystko układa się naturalnie. Od początku byliśmy bratnimi duszami: lubimy podróżować, jesteśmy rodzinni, kochamy zwierzęta. W wielu rzeczach się różnimy, ale potrafimy dyskutować, czasami sprzeczamy się, choć nigdy długo nie gniewamy. To element, który Małgosia wniosła do naszego związku. Bywam pamiętliwy, jak się pokłócę, zadra we mnie zostaje, a Małgosia nauczyła mnie, że szkoda na to czasu i energii. Przyznałem jej rację”, wyznał Radosław.  Wszystkie fragmenty wypowiedzi państwa Majdanów pochodzą z wywiadów dla magazynu „VIVA!”. 

Całej rodzinie wszystkiego, co najlepsze. W materiale wideo możesz zobaczyć, jak Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wspominają początki swojej miłości.  

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan w Dubaju
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan w Dubaju, 2017 rok

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.