Elizabeth Debicki
Fot. Frazer Harrison/Getty Images
O tym się mówi!

Elizabeth Debicki w roli księżnej Diany w revenge dress na planie „The Crown”!

Jest niemal identyczna jak Lady Di!

Aleksandra Frankowska 8 listopada 2021 10:27
Elizabeth Debicki
Fot. Frazer Harrison/Getty Images

W najnowszym sezonie The Crown w rolę księżnej Diany wciela się Elizabeth Debicki, australijska aktorka polskiego pochodzenia. Zdjęcia, które trafiają do sieci pokazują niezwykłe podobieństwo Królowej Ludzkich Serc oraz Debicki już po charakteryzacji. Tym razem fani mogą podziwiać zdjęcia ze scen, w których aktorka gra Dianę w słynnej już na cały świat sukni zemsty! Podobieństwo kolejny raz jest niezwykłe, a sama Debicki nie może opędzić się od słów uznania ze strony fanów z całego świata.

ZOBACZ TEŻ: Elizabeth Debicki w roli księżnej Diany w revenge dress na planie „The Crown”!

Historia revenge dress, czyli sukni zemsty

Suknia zemsty to seksowna, czarna kreacja z odkrytymi ramionami projektu Christiny Stambolian. Diana wybrała ją nie bez powodu. Był to czas, kiedy ona i Karol byli już w oficjalnej separacji. Chcąc nieco odbudować swój wizerunek, Karol udzielił telewizyjnego wywiadu, w którym na pytanie czy był wierny swojej żonie odpowiedział: „Tak, dopóki nasz związek nie rozpadł się ostatecznie”. To zdanie upokorzyło Dianę. Wszyscy myśleli, że zaszyje się w pałacu i długo nie będzie pokazywała się publicznie. Ona zrobiła coś wręcz odwrotnego! Tego samego dnia wybrała się na przyjęcie organizowane przez miesięcznik Vanity Fair zakładają właśnie słynną małą czarną i perłowy naszyjnik. W ten sposób pokazała, że słowa Karola jej nie zraniły, jest pewna siebie i silniejsza, niż wydawałoby się rodzinie królewskiej.

Księżna Diana
Fot. Hulton Royals Collection

Elizabeth Debicki w sukni zemsty na planie "The Crown"

Najnowsze zdjęcia z planu, na których widzimy Elizabeth Debicki w roli Diany potrafią zaskoczyć! Aktorka odtwarzała scenę z suknią zemsty, którą zna cały świat z uwagi na sytuację w jakiej założyła ją Diana. Niezwykłe podobieństwo obu kobiet i doskonała charakteryzacja Debicki sprawiły, że aktorka wygląda niemal identycznie, jak Diana.

CZYTAJ TEŻ: Księżna Camilla odwzorowała sukienkę zemsty księżnej Diany. Tak upokorzyła królową ludzkich serc

Czarna mini z odkrytymi ramionami, seksowne cienkie czarne rajstopy, czarne szpilki i charakterystyczny naszyjnik z pereł ciasno okalający szyję to już legendarny wizerunek Diany. Kostiumografowie serialu przeszli samych siebie! 

Camilla odwzorowała sukienkę zemsty

Wet za wet? Dianie nie pozostała dłużna księżna Camilla, która w 1995 roku odwzorowała suknię zemsty podczas pierwszego, oficjalnego wyjścia z Karolem jako para. Wówczas w hotelu Ritz pojawiła się w podobnej czarnej sukni z odkrytymi ramionami, a także w naszyjniku z broszką ze szmaragdem w środku oraz perłami różniącym się od tego, który miała na sobie Diana jedynie wielkością i rodzajem kamienia.  

Camilla
Fot. Julian Parker/UK Press via Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA


Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.