Barbara Kurdej-Szatan zagra w „Kogel mogel 3”
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O tym się mówi

Barbara Kurdej-Szatan pokazała odważne zdjęcia na Instagramie!

W ten sposób poruszyła bardzo ważny dla kobiet temat!

Marta Cieplak 16 sierpnia 2021 13:30
Barbara Kurdej-Szatan zagra w „Kogel mogel 3”
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Barbara Kurdej-Szatan spędza właśnie rodzinne wakacje w Grecji. Przy tej okazji wrzuca na swój profil bardzo dużo zdjęć z mężem oraz z dziećmi, na których widać, że doskonale się bawią i odpoczywają przed zbliżającym się początkiem roku szkolnego. Na jednej z fotografii pokazała się bez makijażu i w sporym zbliżeniu, na którym widać duże przebarwienia. Okazuje się, że te zmiany pojawiły się po ostatniej ciąży.

Zobacz także: Synek Barbary Kurdej-Szatan rośnie jak na drożdżach!

Barbara Kurdej-Szatan o przebarwieniach po ciąży

Od narodzin Henia minął prawie rok (we wrześniu maluch będzie miał urodziny), a to oznacza, że zmiany są zapewne na skórze aktorki już od dłuższego czasu. To zresztą bardzo częsty problem kobiet w ciąży i po ciąży, kiedy ze względu na zmiany hormonalne, pod wpływem promieniowania UV na twarzy pojawiają się widoczne, często nawet duże przebarwienia. Nazywane są one melasmą, która dotyka nawet 90% kobiet! Na zdjęciu Barbara Kurdej-Szatan jest jednak uśmiechnięta, więc widać, że problem ze skórą nie spędza jej snu  powiek! Ale na pewno o nim myśli, bo podpis pod zdjęciem mówi sam za siebie:

Foto pod tytułem „podróżniczka mająca dość upału”, w roli głównej: przebarwienia pociążowe 😂 Ale i tak mi się podoba.

Przy okazji Barbara Kurdej-Szatan podpytuje swoje fanki, czy znają jakieś domowe sposoby na pozbycie się przebarwień. Okazuje się, że najchętniej stosują preparaty z witaminą C i kremy typowo przeznaczone do likwidacji tego typu zmian. Trzeba mieć jednak świadomość, że najlepsze rezultaty w walce z melasmą dają zabiegi laseroterapii lub peelingi chemiczne wykonywane w gabinecie lekarskim.

Zobacz także: Poznaj najlepsze zabiegi niwelujące przebarwienia!

Fanki dzielą się przy okazji z aktorką swoimi doświadczeniami z przebarwieniami i zasypują Barbarę Kurdej-Szatan komplementami:

Piękna ❤

Piękniutko ❤️

Urocze❤️ A Ty jesteś wyjątkowo piękna😍

Piękna naturalna podróżniczka ❤️

My też się pod nimi podpisujemy i cieszymy się, że aktorka tak chętnie pokazuje się w naturalnym wydaniu, bo to na pewno dla wielu kobiet ogromne pocieszenie. Gdy widzą, że znane osoby także borykają się z problemami ze skórą, łatwiej jest im je zaakceptować u siebie. 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.