Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan z dziećmi VIVA! 25/2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters
O TYM SIĘ MÓWI

Synek Barbary Kurdej-Szatan rośnie jak na drożdżach!

Do kogo podobny jest Henio?

Olga Figaszewska 28 lipca 2021 12:51
Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan z dziećmi VIVA! 25/2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan kilka miesięcy temu po raz drugi zostali rodzicami. Synek pary rośnie jak na drożdżach. We wrześniu mały Henio będzie świętował swoje pierwsze urodziny, a już ma na swoim koncie debiut w jednym z internetowych programów. Chyba nikogo nie dziwi, że maluch skradł całe show. Do kogo podobny jest Henio?

Do kogo podobny jest Henio Szatan? Synek Barbary Kurdej-Szatan zadebiutował na ekranie

Dla Barbary Kurdej-Szatan macierzyństwo to najważniejsza rola. Aktorka marzyła o tym, by po raz kolejny zostać mamą. ,,Nasze starania o dziecko trwały prawie dwa lata", mówiła gwiazda rok temu w rozmowie z VIVĄ. To pragnienie niedawno się spełniło. Wraz z mężem wychowuje córeczkę, Hanię i synka, Henia. Poświęcają swoim dzieciom całą uwagę i skupiają się na tym, by niczego im nie zabrakło. Najstarsza pociecha pary odziedziczyła po rodzicach talent wokalny i aktorski. Kto wie, może chłopczyk również pójdzie w ich ślady? Na razie zadebiutował w jednym z programów. 

Aktorka pojawiła się w jednym z filmów na kanale Dzikie Ucho. Wraz z innymi uczestnikami wzięła udział w zadaniu, które polegało na wykorzystaniu swoich umiejętności dubbingowych. Każda trzyosobowa drużyna musiała podzielić się rolami, wymyślić na bieżąco dialogi i użyczyć swoich głosów animowanym postaciom pod nieznane im fragmenty filmów. Wcześniej losowano jedną z kilku kategorii, z których hasła musiały znaleźć się w wypowiedziach aktorów. Zawodnicy musieli puścić wodze fantazji i improwizować. Efekt? Niekiedy zaskakiwał samych zainteresowanych. To trzeba zobaczy i usłyszeć!

Zobacz też: „Kłócimy się po włosku”. Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan szczerze o małżeństwie

Henio Szatan rośnie jak na drożdżach

W pewnym momencie do drużyny, w której wystąpiła Basia Kurdej-Szatan, dołączyła jej najmłodsza pociecha. Henio wspierał mamę w zmaganiach, i jak się okazało, obecność chłopczyka przyniosła drużynie aktorki szczęście. Natomiast widzowie nie mogli oderwać wzroku od synka gwiazdy. Henio skradł całe show!

Widać, że jest przebojowy, nie boi się kamery, a uśmiech nie schodził z jego buzi. Malec cały czas grzecznie czekał na rozwój sytuacji i tulił się do mamy. Nie dało się nie zauważyć, że Henio odziedziczył urodę po mamie. Ten sam kolor włosów, uśmiech i oczy.... 

Jak wygląda Henio?   

Sprawdź też: Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan po raz pierwszy w rodzinnej sesji VIVY!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?