Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! 15/2020
Fot. Marlena BieliNska/Move Picture
O tym się mówi!

Barbara Kurdej-Szatan pokazała, jak zmienił się jej biust po ciąży!

„Było karmionko, nie ma karmionka”

Aleksandra Frankowska 6 sierpnia 2021 13:27
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! 15/2020
Fot. Marlena BieliNska/Move Picture

Barbara Kurdej-Szatan niedawno przestała już karmić piersią. Na swoim Instagramie pokazała różnicę, jak wyglądały jej piersi w trakcie karmienia, a jak po jego zakończeniu. Trzeba przyznać, że wyglądają zupełnie inaczej, jednak młoda mama wciąż czuje się piękna i tak też wygląda!

Czytaj też: Barbara Kurdej-Szatan już nie jest blondynką! Jak teraz wygląda?

Barbara Kurdej-Szatan w roli mamy

We wrześniu tego roku synek aktorki Henio, skończy rok. Aktorka świetnie radzi sobie z łączeniem macierzyństwa z życiem zawodowym, chociaż nie ukrywa, że bywają cięższe momenty.

Najtrudniejsze są poranki. Żeby zawieźć Hanię do szkoły, muszę obudzić Henia, bo przecież nie zostawię go samego. Ale potem wracam z synkiem do domu i mamy czas tylko dla siebie. Hania ma też sporo dodatkowych zajęć popołudniowych: szkoła muzyczna, szkoła musicalowa, a ostatnio wożę ją na dubbing – mówiła w wywiadzie dla Olivii.

Na swoim najnowszym zdjęciu na Instagramie Kurdej-Szatan pokazał jak zmieniły się jej piersi po zakończeniu karmienia synka. Różnicę widać gołym okiem!

Zobacz też: Synek Barbary Kurdej-Szatan rośnie jak na drożdżach!

Kurdej-Szatan pokazała jak zmieniły się jej piersi po zakończeniu kamienia

Rok temu na świat przyszedł Heniu, drugie dziecko Barbary Kurdej-Szatan oraz Rafała Szatana. Aktorka kilka miesięcy karmiła małego piersią, jednak niedawno przestała. Na Instagramie zaprezentowała zdjęcia w kostiumie kąpielowym, ukazujące jej piersi w trakcie karmienia, oraz zaraz po. Jak widać, różnica jest ogromna!

Było karmionko, nie ma karmionka – napisała aktorka.

Pod zdjęciem posypało się mnóstwo pozytywnych komentarzy, również od koleżanek z branży, które komplementują Kurdej-Szatan! My też uważamy, że wciąż wygląda pięknie! 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.