Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! 15/2020
Fot. Marlena BieliNska/Move Picture
O tym się mówi!

Barbara Kurdej-Szatan pokazała, jak zmienił się jej biust po ciąży!

„Było karmionko, nie ma karmionka”

Aleksandra Frankowska 6 sierpnia 2021 13:27
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! 15/2020
Fot. Marlena BieliNska/Move Picture

Barbara Kurdej-Szatan niedawno przestała już karmić piersią. Na swoim Instagramie pokazała różnicę, jak wyglądały jej piersi w trakcie karmienia, a jak po jego zakończeniu. Trzeba przyznać, że wyglądają zupełnie inaczej, jednak młoda mama wciąż czuje się piękna i tak też wygląda!

Czytaj też: Barbara Kurdej-Szatan już nie jest blondynką! Jak teraz wygląda?

Barbara Kurdej-Szatan w roli mamy

We wrześniu tego roku synek aktorki Henio, skończy rok. Aktorka świetnie radzi sobie z łączeniem macierzyństwa z życiem zawodowym, chociaż nie ukrywa, że bywają cięższe momenty.

Najtrudniejsze są poranki. Żeby zawieźć Hanię do szkoły, muszę obudzić Henia, bo przecież nie zostawię go samego. Ale potem wracam z synkiem do domu i mamy czas tylko dla siebie. Hania ma też sporo dodatkowych zajęć popołudniowych: szkoła muzyczna, szkoła musicalowa, a ostatnio wożę ją na dubbing – mówiła w wywiadzie dla Olivii.

Na swoim najnowszym zdjęciu na Instagramie Kurdej-Szatan pokazał jak zmieniły się jej piersi po zakończeniu karmienia synka. Różnicę widać gołym okiem!

Zobacz też: Synek Barbary Kurdej-Szatan rośnie jak na drożdżach!

Kurdej-Szatan pokazała jak zmieniły się jej piersi po zakończeniu kamienia

Rok temu na świat przyszedł Heniu, drugie dziecko Barbary Kurdej-Szatan oraz Rafała Szatana. Aktorka kilka miesięcy karmiła małego piersią, jednak niedawno przestała. Na Instagramie zaprezentowała zdjęcia w kostiumie kąpielowym, ukazujące jej piersi w trakcie karmienia, oraz zaraz po. Jak widać, różnica jest ogromna!

Było karmionko, nie ma karmionka – napisała aktorka.

Pod zdjęciem posypało się mnóstwo pozytywnych komentarzy, również od koleżanek z branży, które komplementują Kurdej-Szatan! My też uważamy, że wciąż wygląda pięknie! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…