Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! 15/2020
Fot. Marlena BieliNska/Move Picture
Metamorfozy gwiazd

Barbara Kurdej-Szatan już nie jest blondynką! Jak teraz wygląda?

Aktorka jest nie do poznania!

Redakcja VIVA! 5 czerwca 2021 17:31
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! 15/2020
Fot. Marlena BieliNska/Move Picture

Barbara Kurdej-Szatan od lat kojarzona jest z długich, blond włosów. W zasadzie nie zmienia swojej fryzury, odświeża jedynie kolor, jest wierna swojemu wizerunkowi. Nie należy również do gwiazd, które lubią zaskakiwać metamorfozami. Ceni sobie naturalny, casualowy styl ubierania, lubi czuć się dobrze w tym co nosi, nie nadużywa kosmetyków do makijażu, nie stosuje zabiegów medycyny estetycznej. Aktorka bardzo lubi wyglądać pięknie, kobieco ale jednocześnie być w zgodzie w własną osobowością. Nic zatem dziwnego, że fanki doceniają jej wizerunek i często podkreślają, że uwielbiają jej naturalny look.

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan pokazała się w kostiumie kąpielowym zaledwie trzy miesiące po porodzie

Barbara Kurdej-Szatan nie jest już blondynką, jak teraz wygląda aktorka?

Barbara Kurdej-Szatan, oprócz roli mamy, realizuje się też zawodowo. Niedługo wejdzie na plan nowej produkcji, którą stworzy razem ze stacją TVN. Aktorka wróciła również do pracy w teatrze. Te szczęśliwe wieści przekazała na Instagramie, gdzie pokazała zakulisową fotografię. Opublikowała zdjęcie, na którym chwali się odważną metamorfozą. Długie blond włosy zastąpiła ciemnym bobem w stylu lat 20. Co na to fani gwiazdy? Czy to peruka czy naprawdę obcięła włosy? A Wam, która wersja bardziej się podoba? 

Niestety 20lat więcej....😢😢 Ale dobrze że to peruka🙌

Blondyneczka to piękna aktoreczka🔥🔥🔥❤️❤️❤️Basiu piękniejsza jesteś w blond włosach 😘💋🌹

Wow😮 , też pięknie

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.