Anna Kalczyńska, Viva! 2016
Fot. Olga Majrowska
VIVA! Tylko u nas

Anna Kalczyńska zdecydowała się na ostre cięcie? Zobacz, jak wygląda teraz!

Olga Figaszewska 19 grudnia 2017 19:36
Anna Kalczyńska, Viva! 2016
Fot. Olga Majrowska

Anna Kalczyńska zdecydowała się na odważną zmianę fryzury?! Dziennikarka jak zwykle podzieliła się fotografią ze swoimi fanami na Instagramie! Jak przezentuje się teraz? 

 

Zobacz też: Gwiazda TVN zmaga się z groźną chorobą? Na Instagramie Anny Kalczyńskiej pojawił się niepokojący wpis! Fani przekazują jej słowa wsparcia

 

Nowa fryzura Anny Kalczyńskiej

Gwiazdy rzadko eksperymentują z kolorem czy ostrym cięciem. Jednak kiedy już się zdecydują na ten krok, efekt jest zachwycający. Anna Kalczyńska postawiła tym razem na podcięcie włosów i odświeżenie blondu. Delikatne refleksy i stylizacja nadały fryzurze lekkości. 

 

„Kolor, rzecz ważna. Można być blondynką albo Blondynką, bo życie ma wiele odcieni?”, napisała gwiazda pod fotografią na Instagramie. Anna Kalczyńska nowej odsłonie prezentuje się rewelacyjnie! A to nie umknęło uwadze fanów dziennikarki. „Ooo tak jest o wiele piekniej!!! Suuuper”, „Gustownie”, „Piękna kobietka”, komentują internautki.

 

 

A Wy? Co sądzicie o nowej fryzurze Anny Kalczyńskiej?

Zobacz też: Anna Kalczyńska komentuje kontrowersyjny żart z „Dzień Dobry TVN”, który oburzył widzów: „Babcia mówi, że jeszcze musicie poczekać”

Polecamy też: Słowa Anny Kalczyńskiej podczas programu „Dzień dobry TVN” zszokowały widzów: „Moje dziewczynki czekają aż babcia umrze”

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.